Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться впасти в яму?

До чого сниться впасти в яму?

Зміст:

Сонник впасти в яму

Найпоширеніша думка про те, до чого сниться падати, — людина росте. Це правило застосовується в основному до дітей. А якщо в сновидінні дорослої людини відбулося падіння, і не просто на місці, а в яму? Чи можна почати сумувати і вважати, що подібний сон обіцяє вам моральне і фізичне падіння, різке зниження матеріального благополуччя?

До чого бачити яму

Глибока виїмка в землі має негативний тлумачення. Щоб пророкування було вірним, варто згадати, що було в ямі, її глибину, ваші дії. Але, як правило, бачити уві сні яму — до наближення біди.

Впасти уві сні в яму

Сниться впасти в котлован — в найближчому майбутньому ви потрапите в скрутну ситуацію, на вашому шляху виникнуть непередбачені труднощі. Сонник навіть пророкує приблизні терміни — близько місяця.

Вам буде досить складно впоратися з виниклими труднощами, для їх подолання потрібні всі сили і витримка. Не виключено, що даний інцидент зіпсує всю вашу подальше життя.

Падіння в яму за сонником

Навіть в самому старовинному тлумачі можна знайти передбачення, пов’язане з тим, до чого сниться, що людина впала у вириту яму.

Сонник Міллера

До чого уві сні впасти в власноруч вириту яму і не мати можливості вибратися? Ви усвідомлюєте всі свої помилки, відбудеться це в найближчому майбутньому.

Сонник говорить про те, що ви зробили не зовсім правильно протягом довгого часу, помиляючись в своїй правоті. Події, що відбулися змусять вас змінити свою думку.

Якщо в поглибленні, в яке ви потрапили, знаходяться звірі, то через власну недбалість і несерйозності ви потрапите в неприємну ситуацію. Звинувачувати в таку подію не буде кого, відповідальні тільки ви. При цьому змінити що-небудь вже не можна, залишається тільки винести урок.

Міллер розділяє подібне нічне бачення в залежності від того, кому воно сниться:

Якщо діра в землі наповнена брудом, нечистотами, помиями, то спляча людина отримає важливі звістки.

До чого засипати діру землею? Ви зробите вчинок, який змусить оточуючих поглянути на вас під іншим кутом

Впасти в яму з брудом

Зору.

Сонник Зигмунда Фрейда

Сниться копати яму — ви маєте таємницю, яку ретельно приховуєте від оточуючих. Фрейд вважав, що після подібного бачення ваш секрет буде розголошено, наслідки можуть бути самими катастрофічними.

Якщо уві сні людина впала в яму, забруднилися брудом, то він може зробити аморальні вчинки. Як правило, під таким тлумаченням Фрейд мав на увазі зраду своєму статевого партнера або ж вступ в інтимний зв’язок з людиною, яка перебуває у шлюбі. Не виключається і одностатева інтимна близькість. Перед тим як так чинити, гарненько подумайте, чи варто воно тієї ціни, яку вам доведеться заплатити за свій промах.

До чого сниться, що інша людина впав у рів? У вас явні садистські нахили. Ви любите, коли вам підкоряються і покірно виконують ваші накази. Це більше відноситься до морального насильства, яке ви застосовуєте до членів своєї сім’ї.

Езотеричний сонник

Даний сонник вважає, що поглиблення в землі — нерешенние справи, що не дають спокою довгий час. Ви постійно думаєте над їх вирішенням, але сонник радить відкласти їх на потім. Можливо, якась людина або самі життєві обставини підкажуть вам відповідь.

Копати уві сні котлован

До чого сниться копати котлован уві сні? Ви постійно зайняті самобичуванням. Вам здається, що ви могли вчинити по-іншому, зробити краще, вчасно прийти на допомогу. Перестаньте мучити себе, живі люди часто роблять помилки.

Провалитися під землю уві сні — ви взялися за справу, в якому ви сущий дитина. Як наслідок, вас чекає повний крах. При цьому в тлумачі вказується, що чим більше страху при падінні ви відчували, тим голосніше буде ваше крах.

Сучасний сонник

Впасти в котлован і боляче вдаритися — ви станете центром брехливих пліток, які не зможете довгий час спростувати. Після того, як сниться подібне, людини настільки обіллють брудом, що він впаде в тривалу і важку депресію, вибратися з якої самостійно вже не зможе.

Самому рити уві сні поглиблення — ваші близькі та друзі знаходяться в подиві з приводу вашої поведінки. Вам варто переговорити з ними відверто, якщо ви хочете зберегти ваші взаємини.

Вчасно зупинитися, не встигнувши провалитися в поглиблення, бачити, що дно десь дуже глибоко — перед вами постане дилема: отримати все, чого ви хотіли, або залишитися людиною. Вибір буде за вами.

Якщо уві сні людина випадково впав у власноруч виритий котлован, то все його плани будуть приречені на провал.

Як розглядають падіння в яму в різних країнах

Азіати вважають, що провалитися під землю — на превеликий жаль. А бачити падіння машин, будинків, споруд — до смерті близької людини.

Французи ж вважають, що подібне сновидіння призводить до романтичного пригоди.

До чого падати в глибоку яму в землі у англійців? До загального погіршення справ. У житті сновидіння настане справжнісінька чорна смуга, що не буде везти ні в справах, ні в любові. Ви залишитеся на самоті, при цьому відчуваючи гостру матеріальну потребу.

Сниться дитина в ямі

Якщо в яму впала дитина

До чого сниться, що отвір в землі падає дитина? До зради найближчих вашому серцю людей.

До чого бачити, що впав ваша дитина? Варто приділити йому більше уваги, поговорити відверто. Можливо, дитина потрапила в погану компанію, знаходиться в скрутному становищі . Сонник каже, що в ваших силах допомогти йому.

Якщо уві сні дитина з вашої допомоги вибрався з ями, то ваші старання в реальності не пройдуть дарма.

Ще падаючий дитина може означати, що в ваших починаннях чекають дрібні перешкоди, які необхідно буде подолати.

Якщо дитина при падінні сильно вдарився і плаче, то неприємності можуть трапитися з вашими близькими людьми.

Буває, що дитина бачить уві сні, як він впав в яму. Значить, у нього є недруги, які збираються підлаштувати йому підлість.

Чим була заповнена яма

Коли ви впали в виритий котлован, важливо, що ще знаходилося в ньому, ніж він був заповнений:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: