Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться втратити гаманець?

До чого сниться втратити гаманець?

Зміст:

Сонник втратити гаманець

Один з найбільш матеріально цінних атрибутів на сьогоднішній день — це гаманець. Для багатьох це не тільки природне вираз фінансових можливостей, але і рівень самореалізації на відчутному рівні. Саме тому, кожен другий сонник вважає, що гаманець може уособлювати особистість сновидіння.

Втрата гаманця уві сні може означати матеріальну нестабільність або душевні муки.

Все залежить від того, що ставить на перший план сновидец в реальності. Якщо загублений гаманець був порожнім — значить, сновидец знайде надійного партнера. А якщо він був наповнений дрібницею — пора зайнятися власним здоров’ям і саморозвитком.

Одне з найбільш вдалих сновидінь, це знайти знову втрачений гаманець. І неважливо, чи буде він з грошима або порожнім. Такий сон обіцяє вдале завершення справ і ваш особистісний і зростання.

Якщо уві сні гаманець просто випав, але ви його швидко зрозуміли, що його немає — вас чекає деяке потрясіння. Виявити в ньому більшу кількість купюр, ніж було — ситуація призведе до прибутку. А якщо, піднімаючи його, у вас випала світла дрібниця з характерним дзвінким звуком — події будуть неприємними.

Якщо втратили гаманець

Різні точки зору

Багато джерел дають однакову тлумачення цього символу. Розхожих думок практично немає. Але для найбільш точного тлумачення необхідні деталі — так можна буде розглянути сон з різних сторін.

Найбільш глибоке психологічне тлумачення дає сонник Міллера. Він закликає прислухатися до себе і своїх потреб. Адже іноді, ми приділяємо дуже багато часу матеріальним цінностям і роботі, залишаючи розвиток особистості на потім.

Сприятливим сном вважає подібне бачення сонник древніх слов’ян. Чим більша втрата сталася уві сні — тим більше прибутку буде в реальності.

Заклик до обережності — сонник Міллера

Оскільки гаманець зі снів — це практично наші сподівання і гордість наяву, то його втрата говорить про можливі труднощі. Чи стануться вони в матеріальному становищі або в сфері відносин — залежить від пріоритетів сновидіння. Тому, варто бути обережним у своїх діях і висловлюваннях. Вони цілком можуть привести до несподіваних результатів.

Важливо також враховувати жінці або чоловікові приснився подібний сон. Тоді можна точніше дізнатися, в якій сфері очікувати змін.

Для чоловіка

Якщо чоловікові сниться, що він загубив гаманець, йому потрібно бути гранично обережним на будь-яких переговорах або під час підписання договорів. Цей сон говорить про те, що реальність не зовсім така, як вам намагаються представити, і від запропонованої позамежної вигоди дуже легко втратити голову.

Якщо втратили з грошима

Для жінки

Красиві аксесуари для жінок набагато важливіше, ніж для чоловіків. Тому втрату гаманця, навіть уві сні, вони переживають сильніше. І якщо розлучитися з грошима для слабкої половини людства простіше, ніж для сильної, то втрата коханої милою штучки може надовго зіпсувати їй не тільки настрій, але і самопочуття.

Виграш — древній сонник слов’ян

Стародавні вірування тяжіють до позитивних тлумаченням снів з втратами. Це символічна жертва темним силам, які задовольняються невеликими переживаннями зі сну. Ні до чого поганого в реальності вона не призведе. А ось майбутнє такий сон забезпечить більш багате, ніж було уві сні.

Замішання — сонник Фрейда

Якщо знайшли загублений гаманець

Пояснюючи, до чого сниться втрата цього аксесуара, німецький психіатр відштовхується від його символіки. Як предмет, який має порожнину, він проводить паралель з жіночим лоном. Тому, якщо жінці сниться, що вона його втратила, це означає, що вона віддає перевагу дрібним радощів, замість її природного призначення.

Власні емоції

Пояснюючи, до чого приходять подібні сновидіння, важливо згадати, що ви відчували уві сні і відразу після пробудження. Якщо сниться, що ви дуже засмучені — значить, прийдешні зміни можуть стати знаковими. У разі, коли ви відчуваєте різко негативні почуття, найближчим часом вас чекає потрясіння. І не обов’язково позитивний.

Одним з найгірших ознак є відчуття безвиході. Воно говорить не тільки про погіршення в матеріальній і особистісної сфері, але і про втому і насувається апатії. Найближчим часом вам не захочеться нічого міняти і покращувати.

Байдужа реакція на втрату може говорити про те, що всі важливі події найближчого часу вже здійснилися, і вам потрібно просто чекати наступного витка долі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: