Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться втратити обручку?

До чого сниться втратити обручку?

Зміст:

Сонник втратити обручку

Коли два люблячих серця вступають в шлюб, то, як символ свого кохання і вірності, вони надягають один одному обручки.

Бачити такий символ уві сні доводиться досить рідко. Тлумачі снів радять обов’язково звертати на нього увагу.

Якщо приснилося обручку, то це неспроста, — так скаже вам будь-який читач снів. Якщо ж ви його втратили в процесі свого нічного бачення, то це знак, і до нього обов’язково варто прислухатися.

Сниться обручку

Перед тим як приступати до розгляду сну про втрату обручки, варто з’ясувати, що означає сам цей символ. У цьому будь-якому сновидцу зможуть допомогти сонники.

Приснився головний символ шлюбу

Пророцтва тлумачів снів

Колечко, яке означає, що ви навіки поєднали свою долю з іншою людиною, — досить складний символ. Він розглядається сонниками з позиції статусу сплячої людини, його статі. Основним фактором буде соціальний статус сновидіння, чи знаходиться він в офіційному шлюбі чи ні.

Тлумач Густава Міллера

Сновидіння, в якому жінка бачить сяюче, новеньке колечко, вважається позитивним. Міллер говорив про те, що така дама буде щаслива в шлюбі, і їй не загрожує зрада чоловіка.

Зламане, втрачене кільце означає, що пророцтво буде зовсім іншим. Сновидицей чекає горе, її життя стане сумною.

Побачити колечко на руці у іншої людини і звернути на це увагу — якась людина стане вам багато обіцяти, але ви не повірите жодному його слову. Також такий сон може пророкувати період веселощів і розгульного способу життя.

Сняться срібні вінчальні кільця

Український сонник

Коли уві сні ви бачите колечко, яким вінчають в церкві, то прогноз може бути абсолютно різним. Добре, якщо ви згадаєте матеріал, з чого зроблено кільце:

Що кажуть сонники про втрату кільця

Тлумачення снів про втрату колечка найбільш повно розглядається в вищезгаданому сонник Густава Міллера. Вважається, що будь-яке кільце, яке ви втратите уві сні, обіцяє вам непростий життєвий період. Вас можуть сильно образити, також стануть відбуватися інші неприємності.

Якщо уві сні ви втрачаєте кільце, якого в реальності не існує, то вас мучать нереалізовані бажання. Ви мріяли зовсім про інше життя.

Колечко стало мало

Тлумач від «А» до «Я» розглядає сновидіння про втрату персня як прикру помилку, яку спляча людина допустить в реальності. Якщо ви старанно шукали його, то щасливий випадок допоможе вам уникнути найбільших неприємностей. Вдалося його знайти? Незабаром отримаєте приємну новину.

Колечко стало вам занадто маленьким? Будете переживати за своїх дітей. Спадає з пальця — фінансові втрати.

Як вважає даний сонник, втратити обручку або продавати його — до важкого матеріального становища, в яке потрапить сновидец.

Любовний тлумач вважає, що втрачений обручальний перстень сниться до розставання зі своєю другою половинкою. Можуть бути і не такі кардинальні зміни, ви просто розчаруєтеся в цій людині.

Психологічний сонник розглядає, до чого втратити колечко уві сні для жінки. Вважається, що сновидицей переживе нелегкий період, в якому на її долю випаде безліч бід.

Симеон Прозоров писав у своєму тлумачі, що втрата кільця обіцяє зраду коханої людини.

Весь негатив сну

До чого сниться втрата обручки? Тлумачі в один голос стверджують, що таке сновидіння є негативним. Вважається, що коли вас відвідало подібне бачення, то і в реальному житті ви втратите щось важливе для себе.

Що саме може чекати сновидіння після такого сюжету уві сні:

Сниться втрата коштовності

Як правило, такий сон може приснитися перед початком складного етапу в житті сім’ї. Ви з чоловіком зовсім перестанете знаходити взаєморозуміння, несподівано дізнаєтеся про його невірності, або ж самі зробите невірний крок, що похитне ваш шлюб.

Якщо сон про знаходження і надяганні обручки обіцяв самотній людині швидку зустріч зі своєю долею, то втрата його тлумачиться абсолютно протилежним чином. Шлюб знаходиться на межі розпаду, хоча ви цього можете не помічати.

Тлумачення сну для жінок поза відносин

Буває, що такий сон є уві сні самотній людині. Тоді він означає розчарування в своїх родичів, друзів, колег по роботі. Вам доведеться розлучитися з деякими людьми, так як ви абсолютно перестанете їм довіряти.

Як виглядало кільце

Тлумачення снів буде повним в тому випадку, якщо ви зумієте пригадати, як саме виглядало колечко в вашому сні:

Якщо колечко було зроблено не з золота, то існує пророцтво, позитивне для людей, що знаходяться в розлученні. Незабаром ви знову зможете зійтися зі своєю другою половинкою, так як прийде усвідомлення того, що ви створені одне для одного.

Трохи позитиву

Ми вже розібралися з тим, до чого сниться втратити кільце. Стало ясно, що в цілому це негативний знак. Але що може означати пошук персня уві сні? Займатися пошуком, а також в процесі нічного бачення зуміти знайти пропажу значить, що вас чекає удача. У реальності ви зумієте втілити в життя свої найсміливіші плани.

Крім іншого, тлумачі радять придивитися до супутніх символам з нічного бачення, і тільки тоді створювати вірний прогноз. Один і той же символ, який снився разом з іншим знаком, може мати абсолютно протилежне значення.

Також варто віддавати собі звіт в тому, що сновидіння, яке приснилося вам лише один раз, може не означати зовсім нічого. Тлумачі радять серйозно ставитися до снів, які є до вас із завидною постійністю. В іншому випадку, це може бути лише відображенням ваших реальних переживань.

Якщо ви втратили кільце і не зазнали ніяких негативних емоцій, можливо, навіть відчули полегшення, то наяву ви зумієте позбутися непотрібних вам речей або людей. Ці зміни у вашому житті однозначно підуть на користь.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: