Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вудка?

До чого сниться вудка?

Зміст:

Сонник вудка

Коли люди хочуть зловити рибу, то перше, що їм необхідно, це вудка. Наснилася вудка — сонники розглядають таке сновидіння досить неоднозначно. Точніше буде сказати, що кожен сонник розглядає даний символ по-своєму.

Ловись, рибко

Отже, в нічному баченні ви вирушили на риболовлю, а найголовніший символ, який вам запам’ятався — вудка.

Одні тлумачі скажуть, що дане сновидіння сприятливо, і обіцяє достаток і спокій. Інші ж порадять готуватися до неприємностей, пов’язаних зі сварками та негараздами з оточуючими людьми.

Сонник передбачить

Наснилося знаряддя для ловлі риби

Зважилися дізнатися, до чого сниться вудка? Благо, тлумачів існує маса, а рибу люди ловили ще з незапам’ятних часів. І нехай колись це була просто палиця з волосінню або ниткою, а тепер можна зустріти сучасний спінінг, тлумачення сну не зміниться.

Езотеричний сонник

Наснилася ловля риби або просто вудка, але без символу риби — зіткнетеся з обманом і брехнею. Це може бути прихована брехня, людина просто не стримає свою обіцянку в силу певних обставин.

Спіймали рибку на вудку — ви самі обдурите людини, або ж просто не домовилися йому всієї правди. Коли вудка була найголовнішим символом, бачилася яскравіше інших, то обман буде пов’язаний з матеріальною стороною. Сновидець може взяти гроші в борг, свідомо знаючи, що не зможе їх повернути.

Сонник апостола Кананіта

Бачити уві сні вудку — вас спробують обдурити, можете сміливо готуватися до підступу, що виходить від знайомих або близьких вам людей.

Ловити на неї рибу — ви маєте види на якийсь прибуток, можливо, вам не належить.

Сонник Лонго

Іти в сні на риболовлю

Сниться сон, в якому ви йдете на риболовлю, тримаючи в руках вудку — ви чогось сильно хочете, продумуєте, як би отримати бажане з мінімальними витратами.

Сновидець зібрав достатній улов — задумка здійсниться.

Передавати свою вудку з рук в руки — зрадите свій секрет успішності знайомої людини . Чи вірно ви вчинили, покаже час. Сонник звертає пильну увагу на те, чи спокійно ви передавали вудку, або її забирали у вас силою:

Якщо ви віддасте знаряддя для ловлі тільки після тривалої боротьби, то і в реальності конкурентам доведеться неабияк попітніти, щоб вивідати ваші секрети.

У викрадачів нічого не вийшло? Як би ваші вороги не намагалися, ви надійно захистили свої права, поряд з вами вірні люди, які ні за що вас не зрадять.

Сонник 21 століття

Сниться новий спінінг

Бачити вудку або ж тримати її в своїх руках — людина наобіцяє вам багато, нічого не виконає, крім того, створить перешкоди.

Новий, красивий спінінг — настав час для нових звершень. Можете сміливо братися за будь-яку справу, все закінчиться успішно.

Негативно тлумач розглядає бачення, в якому у вас плутається волосінь. Значить, на шляху до поставленої мети у вас будуть постійно виникати дрібні непорозуміння або перешкоди, змушені будете витрачати час на їх подолання.

Український сонник

Вудка уві сні говорить про отримання певної суми грошей, на яку сновидец абсолютно не розраховував.

Ловити ж нею рибу — будете зайняті марною працею, який не принесе ні прибутку, ні подяки з боку.

Вудка уві сні з точки зору психології

Приснився сон про вудку — знак, що за спиною сплячої людини плетуться інтриги. Якщо ви вже помічаєте, що знайомі дивляться на вас косими поглядами, то терміново починайте щось робити. На думку Зигмунда Фрейда, будь-яке зволікання виллється для вас в величезні неприємності.

Рибалити в кристально чистій воді

Коли ви ловите на вудку рибу — можете зітхнути спокійно. Певна неприємність, яка вже довгий час не давала вам спокою, нарешті, благополучно вирішиться.

Коли вудка занадто часто сниться чоловікам, це зовсім не означає, що вони мріють про риболовлю. З психологічної точки зору їм не вистачає інтимної близькості з жінкою.

Вода, в якій ви ловили рибу, була кришталево чистою — ви пуститеся в усі тяжкі і знайдете собі відразу кілька партнерок.

Для жінок сновидіння про вудку розглядаються трохи інакше. Незабаром сновидицей випробує на собі підвищену увагу з боку сильної статі. Головне — не розгубитися і зробити правильний вибір.

Зміни в матеріальному становищі

Як говорить сонник, вудка для чоловіків — знак, що сновидець зуміє знайти новий спосіб заробітку, або знайде додатковий дохід.

Також в сонник можна зустріти наступне пророцтво, до чого зловити на вудку величезну рибину — сновидец виграє досить значну суму грошей. Це допоможе не тільки поправити фінансове становище, але і деякий час жити на широку ногу.

Спляча людина закидає вудочку в море — в реальності він постійно робить спроби поліпшити своє становище, змінити хід речей. Сучасний тлумач вказує, що сновидіння категорично не влаштовує його теперішнє життя, але невдача за невдачею змушують відмовитися від наміченої мети. Головне — сподіватися на краще, ви зумієте досягти бажаного, каже тлумач.

До чого може приснитися насаджувати черв’яка на вудку? Сновидець прийшов до висновку, що варто щось міняти, але при цьому сильно квапить події. Сонники говорять про те, що вам варто дуже обережно зважувати всі кроки, таким чином, успіх буде гарантований

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: