Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вугілля?

До чого сниться вугілля?

Зміст:

Сонник вугілля

До чого сниться вугілля уві сні? Мало кому прийде в голову, що це природне паливо раніше цінувалося на вагу золота, і деякі народи воювали за нього. Сьогодні складно здивувати когось вугільної піччю, а тому приснився символ не завжди правильно і вчасно розшифровується.

Загальна інформація

Як описує сонник, вугілля — непростий символ, для розкриття якого буде потрібно велика кількість супутньої інформації. Одним з найбільш популярних тлумачень можна вважати потребу сплячого в ласці і турботі.

Кожен день зростає кількість тлумачів снів, але від цього не стає легше тим, хто бажає встановити справжню природу появи образу.

Еротичний сонник

Якщо представниця прекрасної статі побачила уві сні чорний вугілля, то в дійсності вона відчуває сексуальне незадоволення. Справа в тому, що партнер перестав влаштовувати в ліжку, і треба задуматися над тим, чи варто далі продовжувати свої муки.

Наснилося корисна копалина

Однак є і зворотна сторона такого сну: ваша втома істотно впливає на якість сексу, а тому можна зробити невелику перерву.

Приснилися камені обіцяють розчарування чоловікам, а тому не треба будувати повітряних замків про свою нову обраницю. Вже скоро відбудеться подія, яка дозволить змінити ставлення до неї.

Сонник Фрейда

Як стверджує сонник, до чого сниться вугілля, можна сказати тільки після того, як буде детально проаналізована вся сюжетна лінія. Якщо ви побачили тверде паливо — до вчинення незапланованих справ. Фрейд радить заздалегідь розставити пріоритети, які дозволять виділити не тільки термінові, але і важливі справи. Головне — не залишити за кадром те, що вплине на подальшу долю.

Бачити себе в вугільного пилу — до зради близької людини, а тому постарайтеся зберігати пильність. Проблема полягає лише в тому, що сплячій не завжди вдається позбутися від чорних слідів на одязі і тілі, а тому в сонник приділено увагу і цьому факту:

Ви топили піч уві сні і бачили палаючі вугілля — до настання складного життєвого періоду, що вимагає максимального докладання зусиль. Психолог акцентує увагу на тому, що вам не можна розслаблятися.

Український сонник

До чого сняться вугілля різного ступеня розжарювання? У представленому тлумачі велику увагу приділено цьому аспекту:

Наснилася велика купа вугілля — символ багатства, яким краще поділитися з рідними і близькими людьми. Сновидець повинен зрозуміти, що ніякі гроші не принесуть справжнього щастя, поки не вдасться досягти гармонії в своїй душі.

Сонник 21 століття

Кам’яне вугілля в нічний мрію — до подолання негараздів і початку нового життя. Бачити, як хтось тримає в руках жар — до отримання непосильної ноші, від якої не вийде позбутися. Якщо паливо згасло в ваших руках — до безглуздих витрат. Снотолкователь радить частіше займатися плануванням своїх витрат, інакше вони заведуть в боргову яму.

Сниться вугільна брила

Сонник Медеї

Вугільна брила є відображенням великої кількості внутрішньої енергії, що допомагає в досягненні поставлених цілей. Вугілля палаючі — провісники успіху і щастя. Якщо вони почали тліти, то в дійсності очікується чиясь смерть.

Для яких цілей?

Велика популярність описаного палива призвела до того, що його почали використовувати в різних сферах життя. У снотолкователях часто можна побачити подібну градацію, і до неї треба прислухатися.

Для будинку

До чого сниться яскраво палаючий вугіллячко? В сонник Густава Міллера розповідається про те, що така мрія пророкує благополуччя. Однак треба простежити за подальшими подіями. Якщо температура почала різко знижуватися, то прийдешні події виявляться нудними і безперспективними.

Придбати чорний антрацит для обігріву власного будинку — сновидец може довіритися брехунів. Снотолкователь попереджає про те, що в житті з’являться люди, охочі підпорядкувати власним переконанням і обману.

Вигрібати із печі тліюче вугілля — до непередбачених розтрат. Є кілька сценаріїв розвитку подій: скорочення заробітної плати або скасування заслуженою премії.

Наснилося тліюче паливо в печі

Сновидець намагається роздути вугілля — до можливої ​​сварки із близькими людьми. Снотолкователь радить навчитися контролювати себе, оскільки відносини можна зруйнувати всього за кілька миттєвостей.

Вимітати золу з печі уві сні — до початку проблемного періоду в любовних відносинах. Сновидіння підстерігає охолодження почуттів. Залежно від займаного положення в суспільстві тлумачення змінюється:

Насипати суміш для розпалювання — до настання сприятливого періоду, що дозволяє робити великі покупки. Популярний тлумач підказує, що будь-яке починання завершиться запаморочливим успіхом.

Для виробництва

Сниться домашнє вогнище

Домашнє вогнище — не єдине місце, де можна використовувати чорне паливо. Ви побачили себе в ролі шахтаря, який добуває вугілля — до вирішення проблеми, яка довгий час не давала спокою. У снотолкователе Міллера розповідається про те, що вам під силу зробити перший і заключний крок.

До чого сниться покинута вугільна шахта? Якщо вам довелося опинитися в такому неприємному місці, то в реальності повинна з’явиться загроза для життя. У найближчі дні доведеться зберегти граничну обережність і уважність.

Побачити величезну купу кам’яного палива — до скоєння дрібних, але вкрай приємних придбань. Для людей, які люблять порадувати себе чимось, найближчий тиждень виявиться самої радісною і веселою.

Сниться, як велика кількість коксу засипається в доменну піч — до довгої та кропіткої роботи, яка принесе солідну грошову винагороду. Ви повинні зрозуміти для себе, чого хочете насправді. Вам можуть запропонувати привабливу роботу, яка виявиться безглуздою тратою часу.

Потрапити в цех і спостерігати за тим, як по стрічці рухається невеликий антрацит — ви дізнаєтеся про неприємні плітки, які почали розпускати друзі і колеги за вашою спиною.

Екстремальні варіанти

Чому сновидец ходить уві сні по палаючим вугіллям? В сонник можна знайти попередження, що стосується безглуздого ризику. Нова справа, здається привабливим, приховує безліч підводних каменів, про які краще дізнатися заздалегідь. Чи не намагайтеся вкладати гроші в ті сфери, про які нічого не знаєте.

Тримати в руках розпечений антрацит — до складних випробувань, з яких вдасться вийти переможцем. Сонник Міллера радить зберігати честь і гідність, яким би складним шлях не здавався.

Наступити на розжарені камені мокрими ногами і почути характерне шипіння — до отримання хороших звісток. Позбавлятися від гарячого попелу уві сні — до приємних клопотів, пов’язаних з приїздом гостей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: