Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вулкан?

До чого сниться вулкан?

Зміст:

Сонник Вулкан

Вулкан символізує міць природи приховану в надрах Землі. Побачити його уві сні — значить, незабаром випробувати цілу палітру емоцій і душевних поривів. Давайте ж докладніше розберемося, до чого сниться вулкан?

Загальна тлумачення сну

Вулкан є символом неприборканого і часом неконтрольованого прояву емоцій, які немов лава можуть знищити все навколо. Подібний «вибух», як правило, тягне за собою негативні наслідки. Саме тому побачив уві сні вулкан рекомендується не піддаватися раптовим поривам і проявляти стриманість.

Згаслий і діючий вулкани

Щодня занурюючись в царство Морфея, ми ніколи не знаємо, що ж нас там чекає. Побачений діючий вулкан вказує на:

Побачити ж під час дрімоти погаслий вогнедишну гору — значить:

Виверження вулкана і лава

Вивергає вогонь кам’яний велетень пророкує затяжні суперечки, сварки і скандали, в які будуть залучені кілька людей. Спокійний плин життя може бути грубо порушено.

Отже, що вивергається вулкан символізує:

Снящаяся лава вказує на значні зміни в житті.

Спокійно поточна лава означає, що вас чекають позитивні життєві зміни, сильно впливають на вашу подальшу долю. Ви почнете вести тихе життя з мінімумом потрясінь і подій.

Якщо ж лава вирує і розхлюпується всюди, то вам слід підготуватися до не легкому етапу в житті.

Взаємодія з вулканом

Зрозуміти до чого сниться вулкан, ви зможете, якщо постараєтеся в деталях згадати свої дії під час сновидіння.

Спроби втекти від лави і каменів

Якщо тонули в лаві

Якщо уві сні ви намагалися ухилитися від летять в вашу сторону каменів або втекти від лави, то, швидше за все, ви спробуєте зберегти нейтралітет в конфліктної ситуації і залишитеся осторонь від сварки.

Поринути в лаву

Опинитися уві сні в епіцентрі виверження вулкана і зануритися в лаву, значить пристрасно закохатися. Також дане сновидіння можна розцінити як заклик до стійкості під час вирішення спірних питань.

Заглянути в кратер

Заглядати всередину кратера — не змогти вибачити старі образи. Швидше за все, ви знову і знову повертаєтеся до минулого і не перестаєте відчувати злість на своїх колишніх кривдників.

Знищений виверженням будинок

Якщо ваш будинок знищила вивергатися лава, то обов’язково зверніть увагу на проблеми у вашому особистому житті. Це може бути ознакою того, що відносини знаходяться під загрозою і в найближчому майбутньому вас чекає розрив.

Думки різних джерел

До чого сниться вулкан можна дізнатися за тлумаченнями, узятим з різних книг.

Сонник Міллера

Вулкан трактується Г. Міллером як символ запеклих суперечок, які неодмінно вдарять по вашому самолюбству і навіть зашкодять вашій позитивної репутації.

Сонник Міллера також попереджає дівчат, яким приснився наступний сон: «Молодій жінці, що побачила уві сні вулкан, варто бути готовою до того, що її егоцентризм стане причиною виникнення незручної і заплутаної ситуації».

Інформація з ведичного сонника

Ведичний сонник вулкан вважає символом розладів і розколів в сім’ї.

Сонник Медеї

Чаклунка Медея вважала, що якщо уві сні вулкан димить і з нього активно вивергається лава, то в житті людини зовсім скоро настане черга сварок і всіляких вибухових ситуацій. Подібний сон до того ж може символізувати раптова подія, кардинально міняє ваші плани.

Сонник Фрейда

До чого сниться вулкан по Фрейду? А до того, що сплячий скоро з головою порине в нові романтичні відносини і заведе пристрасний, бурхливий роман. Правда очікує це тільки лише тих, кому приснився діючий «Везувій».

Вимерлих ж вогняна гора символізує спад інтересу до партнера, охолодження почуттів, невпевненість в спільному майбутньому і навіть можливий розрив пари.

У будь-якому випадку якщо ви побачили в нічних мареннях вулкан, то постарайтеся найближчим часом контролювати свої емоції і бути більш розсудливими.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: