Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться в’язниця?

До чого сниться в'язниця?

Зміст:

Сонник в’язниця посадили до в’язниці

Навряд чи знайдеться людина, яка бажає відвідати такий згубний місце як в’язниця. До чого вона сниться? У житті ми можемо бути в’язнями власних думок і це теж в свою чергу в’язниця. Обмеження свободи помислів, дій, ми не помічаємо, як діємо певного розпорядку. І можливо, колонія не є згубним місцем, а дає привести почуття і душу в порядок.

У будь-якому випадку, вона асоціюється у мене і Вас з тугою, ув’язненням і безпросвітним зневірою. Але не поспішайте з висновками, інтуїція може і підвести. Хоч в’язниця і є символом духовного обмеження, сонники інтерпретують спіткало явище по-своєму. Тому доцільно звернутися до провідних провісників і різними джерелами. Вас можуть очікувати доленосні зміни або падіння в пітьму. Все залежить від того, яка ситуація чекала в обіймах Морфея.

Бути стороннім спостерігачем

Будівлю в’язниці

Перебування в такому страшному місці не можна назвати бажаним. Але і спостереження з боку чи приємно. Хто з людей з’явився в світ нічних мрій? Строгий наглядач або притулок злодіїв? Подібні характерні деталі надзвичайно важливі при тлумаченні сну.

Колонія без людей

Припустимо, що нам не довелося особисто бувати в цьому гнітючому місці, але воно стало у вигляді якогось образу. Що це віщує?

Зберіться з духом і пам’ятайте, що вони не вічні.

Бачити людей в камері

Люди в тюрмі

Буває і так, що доводиться не тільки бачити порожню в’язницю, а й присутність деяких осіб. До чого сниться невідомий чоловік або коханий чоловік? Згадайте всі ці подробиці і проаналізуйте.

Тюрма сама по собі означає обмеження: духовне, в висловлюванні своїх думок, думки і волі дій.

Брати участь в сновидінні

Ви в тюрмі

Дуже часто нам доводиться бути не тільки очевидцем подій, які навідуються до нас в сон, але і брати безпосередню участь. При тлумаченні надзвичайно важливим фактором є не тільки дійство, а й емоції, які відчувають при цьому.

Бути ув’язненим самому

Дуже пригнічує картина, в якій за ґрати посадили Вас самого. Згадайте які відчувають почуття і обставини, що чекають там.

Бути ув’язненим на певний термін — несприятливий знак, що попереджає про те, що користі від здійснення різних справ буде небагато. Переживіть цей життєвий етап і скоряйте нові вершини.

У ролі кого доводилося виступати?

Був чи наглядач

Нерідкий і той сон, в якому людина є не тільки спостерігачем або в’язнем, але ще і робить різні дії. Чи сниться побудова плану втечі або обман наглядачів? Згадайте і проаналізуйте кожну деталь.

Роль наглядача. Сниться нагляд за в’язнями? Або Ви самі посадили злочинця? Це заклик жити в помірному темпі і плисти за течією. Незабаром настане довгоочікуваний спокій.

Вигадувати план втечі. Якщо довелося втекти, то і в зовнішньому світі вдасться уникнути перешкод. Вас чекає велике майбутнє, а труднощі лише загартують характер.

Уникнути ув’язнення. Сонник закликає хапатися за будь-яку можливість і не упускати шансів. У цьому випадку очікується новий перспективний і прибуткова справа.

Сонник Цветкова вважає, що кількість відбувають років вказує на закінчення життєвих бід.

Що кажуть Ванга і Міллер?

Пояснити, до чого сниться в’язниця, допоможуть провідні провісники. Їх тлумачення є найбільш авторитетними серед інших сонників, тому доцільно торкнутися і цих особистостей.

Сонник Ванги

Жінка дотримується тієї позиції, що в’язниця є символом фатальної недомовленості і гнітючого мовчання. У тому випадку, коли приснилося саме приміщення, Вам довірять секрет, зберігання якого стане тяжким. Ви будете одержимі тривогами і стражданнями.

До чого сниться власний висновок? Воно говорить про відсутність у сновидіння інформації, яка буде надзвичайно корисна і важлива. Людина, що володіє потрібними знаннями, позбавить від можливих неприємностей.

Думка Міллера

Звільняти в’язнів

Психолог вважає, що сон, в якому Ви самі стали в’язнем, принесе множинні невдачі в особистих справах. Приготуйтеся до випробувань долі і не відступайте від своїх намірів. Бачити чоловіка або потенційного чоловіка — до розчарувань. Молода людина змусить випробувати сумніви у власній вірності.

Який найсприятливіший сон про в’язниці? На думку Міллера, благої результат чекає тих, хто звільнив в’язнів. Представиться можливість взяти участь у багатьох грошових справах, а фортуна буде вподобу Вам.

Наснилася колонія, вікна якої висвітлені яскравим світлом? Вона є ознакою проникливості. Ця риса характеру допоможе уникнути багатьох неприємностей.

Незважаючи на те, що колонія не є сприятливим символом, не сприймайте тлумачення близько до серця. Довіртеся власним почуттям і інтуїції.

Інші тлумачення

Розглянувши можливі варіації тлумачення сновидінь, доцільно звернутися і до інших провісників. Кожен сонник тлумачить, що відбувається явище по-своєму, що доводить всю багатогранність і різноманітність світу снів.

Сонник Нострадамуса

Висновок

Сама по собі тюрма є символом ув’язнення, самотності і граничної замкнутості. Якщо відвідав сон, де в’язнем колонії виявився сам сновидець, попрацюйте над своєю внутрішньою сутністю. Можливо, Вас поневолили власні комплекси і невпевненість в собі. А ось спостерігати через вікно — до появи того, хто буде панувати над Вами.

Сонник Цветкова

Відбуття терміну говорить про неправильне шляху в житті. Задумайтесь про правильність обраної дороги, і чи є потреба її змінити. А ось арешт віщує сімейне щастя і спокій. Знак того, що незабаром сімейне життя стане пріоритетною. До великої знатності призведе потрапляння в місця позбавлення волі.

Психоаналітичний сонник

Підійдемо до цього питання з точки зору психоаналізу. Згідно з ним, колонія означає бажання в обмеженні власних почуттів і кар’єри. Сновидець страждає непевністю в собі і боїться проявляти власну думку. Також дане місце характеризує його як людину владного, люблячого управляти групами ведених і залежних людей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: