Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться взуття жіноче?

До чого сниться взуття жіноче?

Зміст:

Сонник жіноче взуття

Сни — це чарівний світ, в якому можна побачити абсолютно будь-який сюжет. Але, як правило, людям сняться звичайнісінькі речі: їжа, предмети одягу, побуту.

Багато ігнорують такі послання вищих сил, вважаючи, що це просто картинки з пережитого нами за денний період. Тлумачі снів вважають, що робиться це даремно. Навіть звичайнісінька річ має потужний заряд інформації.

Сни про жіноче взуття

До чого сниться взуття? Що, якщо вона жіноча? Вас цікавлять подібні питання, значить, ви звернулися за адресою.

Як правило, все, що пов’язано з ногами, дорогий, взуттям, символізує наш життєвий шлях. Подібні сни мають цікаве тлумачення, яке не варто ігнорувати.

До чого приснилася взуття — думки популярних сонників

Примірка туфель, чобіт, босоніжок — вас чекають швидкі зміни в житті. Знайомства з новими людьми, дорога, зміна діяльності. Кожен сонник привносить своє індивідуальне тлумачення.

Якщо сниться примірка туфель або босоніжок

Малий Велесов сонник

Взуття — дорога. Також подібний символ привнесе зміни у ваше життя. Зовнішній вигляд туфель підкаже напрямок змін:

Еротичний сонник

До чого сниться взуття красива, нова? У вас все відмінно в сексуальні стосунки з партнером.

До чого бачити стару, рвану, забруднений — навколо вашого імені ходять брудні плітки.

Український сонник

Утеплення взуття, чоботи, черевики, сняться до швидкої дорозі. Рвана — до втрати певної речі або людини. З відірваною підошвою — до смерті у вашій родині.

Сонник 21 століття

Наснилися лаковані чоботи

Лаковані чоботи чи туфлі — ви неправильно сприймаєте ситуацію, що склалася. Бачите перспективи там, де їх апріорі немає. Остерігайтеся бути обдуреними в своїх очікуваннях.

Черевики, зроблені з дерева — ви розважливий і ощадливий людина. Завдяки цій своїй межах досягнете успіху.

Тлумач чаклунки Медеї

Чужа взуття сниться в тому випадку, якщо вам варто прислухатися до порад інших людей.

Багато взуття бачити — перед вами відкриється багато перспектив, залишиться тільки вибирати. Також сон може обіцяти знайомство і дружбу з різнобічними людьми.

Сниться жіноче взуття — тлумачі

Найчастіше сонники не поділяють, яка саме взуття вам сниться, будь то чоловічий, жіночий, дитячий, видаючи нам просто збірний образ. Хоча присутні і більш точні тлумачення.

Так, згідно з сонником, стильна жіноче взуття сниться в тому випадку, якщо навколишні люди цінують і поважають вас.

Жінці подібний сон обіцяє багато шанувальників і залицяльників. Якщо сон бачить чоловік, то він буде успішний і шанований серед колег і знайомих.

Сняться туфельки із замші

Туфельки з замші говорять про те, що у вас виникне досить трепетна зв’язок з протилежною статтю. Ваш чоловік буде відповідати всім вашим вимогам, ви проведете разом багато приємних моментів

Чужа замшеве взуття — станете знемагати від почуття ревнощів і безвиході. У вас з’явиться сильна суперниця, цілком здатна відвести вашого милого з сім’ї.

Лаковані туфельки-човники сняться перед діловою поїздкою, яка буде дуже вдалою для вас.

До чого сниться нереально високий каблук? Ви ризикуєте стати прикладом для наслідування. У самому найближчому майбутньому на вас будуть рівнятися і ставити в приклад.

Неприємності з взуттям

Сняться чоботи, у яких стоптаний каблук — різко погіршиться ситуація на робочому місці або вдома. Але сонник говорить, що саме ви вплинете на те, вирішиться конфліктна ситуація чи ні.

Набагато гірше, якщо чоботи були зі зламаним каблуком. Сварка буде такою серйозною, що вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб згладити всі конфлікти, повернути все на свої місця.

До чого сняться туфлі, які сильно вам натирають, тиснуть? Ви перебуваєте в близьких взаєминах з людьми, які безсоромно користуються вами, нічого не пропонуючи натомість. Вам варто обмежити спілкування з ними, або ж і зовсім перестати бачитися.

Купівля обновки

Нове взуття не може не радувати представниць прекрасної статі в реальному житті. А до чого сниться купувати обновку, наприклад, чоботи?

Будете уві сні купувати нові чоботи, приміряти їх — ваш обранець порадує вас приємним сюрпризом або подарунком.

Також нове взуття віщує цікаві покупки в реальному житті. Вони буде не тільки приємним, але і корисним придбанням для вашого будинку.

Купувати нові чоботи — відправитися в захоплюючу подорож в те місце, де ви ще ніколи не були.

Наснилися білі чоботи

Сонник вважає, що чим вище буде халяву у ваших нових чобітків, тим більше приємних моментів ви переживете в недалекому майбутньому.

Купувати жіночі чоботи в подарунок подрузі — ви позбудетеся від гніту старих проблем, життя заграє новими фарбами.

Колір взуття

Велике значення сонники приділяють тому, якого кольору була жіноче взуття в вашому нічному баченні. Різноманітність кольорів, яке може видати нашу підсвідомість під час нічного відпочинку, велике. Але найбільш часто можна почути питання про те, до чого сниться саме біла взуття.

Як правило, біла взуття обіцяє сновидцу сімейне щастя, взаєморозуміння з родичами.

Біла пара чобіт може передрікати приємна подорож в далекі країни.

Ще біла пара взуття розглядається тлумачами як приємні зміни в житті сплячої людини.

Незаміжня дівчина, яка бачила в нічному баченні, що у неї біла взуття, зустріне молоду людину. Він зробить їй пропозицію руки і серця.

В цілому біла взуття трактується сонниками позитивно. Виняток становить сон, в якому у вас ламається каблук. Значить, через свою наївність і необачність ви можете взяти на себе борг, який буде дуже важко погасити.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: