Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться яєчня?

До чого сниться яєчня?

Зміст:

Сонник яєчня

Як не дивно, але такий простий, здавалося б, символ, як яєчня, є досить серйозним знаком. Яйце вважається символом зародження життя. У той же час побачити у снах яєчню — до завершення певного періоду або життя.

Блюдо з яєць

До чого сниться яєчня? Однозначної відповіді немає. Для правильного передбачення варто згадати і свої дії, і смак страви, і складові компоненти приготовленої їжі.

Наснилася яєчня

Звичайно, перш за все варто прислухатися до сонникам. Вони розкажуть, до чого довелося смажити або їсти яєчню, до чого в цілому відвідало таке бачення.

Кулінарний тлумач

Як вважає даний сонник, яєчня з шинкою, яку уві сні їв сновидец — негативний знак. Він говорить про те, що незабаром вам доведеться розбиратися з якоюсь жінкою, і ваша розмова буде неприємним.

Велесов тлумач

Готувати яєчню уві сні — до сварок і скандалів.

До чого сниться їсти яєчню — є людина, що постійно буде псувати вам життя.

Новітній тлумач

А дане джерело говорить про те, що якщо снився омлет, яєчня або яєчня, то нічого страшного в цьому немає.

Готувати омлети — певні надії сплячого людини не збудуться. А ось їсти смажені яйця — сновидец стоїть на порозі важливого відкриття.

Тлумач Гришиной

Їсти уві сні ароматне блюдо

Наснилося яєчня, яку ви з’їли уві сні, обіцяє вам неприємності. Не виключено, що ви понесете моральну шкоду.

Тлумач Копалінского

Копалінскій підходив до розглядання снів про смажених яйцях однаково негативно. Якщо вони вам наснилися, значить незабаром ви будете нещасні.

Осінній тлумач

Наснилися смажені яйця? Передбачення залежить від віку і статі сновидіння:

Сняться смажені яйця

Літній тлумач

Бачити уві сні яєчню — до незрозумілої ситуації в реальності. Події відбуватимуться з такою швидкістю, що ви не встигнете на них адекватно зреагувати. Ваше життя почне нагадувати хаос.

Тлумач Мандрівника

Сняться смажені яйця — понесете втрати, можливо, вам чогось не буде вистачати.

Їсти їх — до сварки зі знайомими.

Думка Зигмунда Фрейда

Фрейд наступним чином підходив до яєчні, яку побачив уві сні: незалежно від вашого віку, ви сильно бійтеся завагітніти, поки не готові мати дитину. Це пророцтво стосується також чоловіків. Не виключено, що жінку лякає те, що незабаром її фігура може зіпсуватися, волосся — випасти, почнеться гормональний збій, який буде пов’язаний з виношуванням дитини.

Бачити уві сні омлет

Що говорить Густав Міллер про подібні видіння

Сонник Міллера вважає, що якщо вас уві сні пригощають блюдом, в якому присутня омлет, то в реальності вас хтось бажає обдурити. Для цього людина використовує різноманітні прийоми: лестощі, обман, інші важелі впливу.

Якщо в нічному баченні ви їли яєчню, то будьте готові до того, що вас зрадить близька людина.

Якщо чоловік сновидец уві сні готує яєчню і пригощає нею свою дружину, то в реальності вона зробить щось нестандартне, після цього їх сімейне життя вже ніколи не буде таким, як раніше.

Вірте своїм передчуттям

Буває так, що ми відчуваємо тривогу, не маючи для цього явних причин. Тлумачі вважають, що якщо ви смажили яйця на сковороді, то всі ваші страхи обгрунтовані. Якщо у вас є якісь підозри, то ви повинні обов’язково до них прислухатися.

До чого сниться готувати яєчню ще? Крім усього іншого, приснилися сюжети зі смаженими яйцями можуть обіцяти сновидцу неприємності в фінансовому плані, зрив важливої угоди, неприбуткова справа.

Якщо ви снідали яйцями, то неприємності можуть трапитися з сновидцем в сфері, яка найбільше турбує його в реальному житті. Це можуть бути фінансові питання, сімейні неприємності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: