Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ягуар?

До чого сниться ягуар?

Зміст:

Сонник ягуар

Сновидіння — це чарівний світ. Скільки б не говорили і вчені уми, вони так і не змогли прийти до єдиної думки з приводу того, що таке сон.

Часом спляча людина може бачити звичайні речі, які ми спостерігаємо в реальному житті щодня. Часом же підсвідомість видає картинки, які навіть і не виникали перед поглядом спить людина. Наприклад, можна побачити ягуара.

Бачити уві сні ягуара

Сильне і люта тварина

Ягуар є найсильнішим і швидким представником котячого світу. Крім того, що це гарне і сильне тварина, воно є символом жорстокості, норовитості.

Думки сонників про снах про ягуара

Для того щоб зрозуміти, до чого сниться ягуар, варто згадати зовнішній вигляд тварини і всі його дії.

Наприклад, бачити ягуара, який намагається підійти до вас, означає, що у вашому оточенні є людина, що бажає вам зла.

Сонник Авадяевой

Як вважає даний сонник, ягуар, який женеться за вами — до неприємностей з керівництвом. Все почнеться з маленького непорозуміння між вами, не допускайте відкритого конфлікту.

Також даний сонник дає досить багато різних тлумачень про даний ссавців:

Сонник Міллера

Ягуар — одне з кращих видінь, що може наснитися, на думку Густава Міллера. Ви будете отримувати від життя вишукані задоволення. Поїздки в далекі країни, шикарні готелі, смачні і дорогі страви — все це відкриється перед вами.

Але коли він занадто близько наближається до вас, остерігайтеся брехливих і підлих людей, що намагаються проникнути в ваше оточення.

Напад тваринного — зрада нового знайомого. Для жінок подібне бачення обіцяє різкого і гордовитого коханця.

Вбити звіра — ви зумієте впоратися з неприємностями і перешкодами, які приготувала для вас життя.

Злякавшись вас ягуар замкнений у клітці — незважаючи на всі старання недругів, брехливі плітки і звинувачення, ви зможете зберегти своє чесне ім’я і домогтися успіху.

Спостерігати за тим, як ягуар тікає від вас — ви витрачаєте час і сили на справу, яка не принесе відчутних результатів.

Бачити уві сні тварина в клітці

Ягуар згідно сонникам пір року

Весняний сонник практично повністю перегукується з тлумачем Густава Міллера. Літній же тлумач вважає, що будь-який сновидіння про цю тварину сниться перед довгою дорогою. Але не уточнює, приємною чи вона буде для сплячої людини.

Згідно з осіннім тлумачу, ягуар уві сні є тим людям, у яких намічається процвітання в дрібних справах. Малий бізнес, якщо такий є у сновидіння, буде розвиватися.

Інші передбачення

Коли хворій людині сниться убитий ягуар, то він незабаром піде на поправку.

Сниться шкура вбитого тварини — у вас буде багато клопоту і неприємностей, які виникнуть через те, що ви зв’яжетеся з некомпетентними людьми.

Чорний колір шерсті тварин говорить про те, що ви не впевнені в собі, часто шукаєте підтримки з боку.

Часом зустрічається таке тлумачення: якщо ви ведете сірий, непримітний спосіб життя, то дика кішка, яка грає з вами уві сні, обіцяє різку зміну в звичному укладі. Нудьгувати явно не доведеться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: