Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ялинка?

До чого сниться ялинка?

Зміст:

Сонник ялинка

Всім відомі дитяча загадка «Взимку і влітку одним кольором?», Новорічна пісенька «В лесу родилась елочка», а також інші віршики і розповіді про красуню їли. Але мало хто знає, до чого сниться ялинка?

До чого сниться ялинка

В основному і у дітей, і у дорослих вічно зелене дерево асоціюється з новорічними святами. Тому ми підсвідомо ставимо паралель від таких снів, до позитивних змін у житті.

Пророцтва сонників

Нам здається, що такий сон привнесе в наше життя справжню казку. А чи так це, підкажуть сонники.

Жіночий сонник

Хочемо дізнатися відповідь на свій сон, дивимося сонник. Ялинка, особливо новорічна, говорить про те, що ви занадто багато часу проводите бездіяльно. Незабаром доведеться розплачуватися за це.

Сонник Менегетті

Ялина — символ нещирість. Навколо вас обман і фальш.

Бачити уві сні ялинку новорічну, і свято навколо — значить, ви хочете, щоб ваше життя було суцільним святом життя. Але при цьому забуваєте докладати бодай якісь зусилля.

Сонник для всієї родини

На думку, яку висуває даний сонник, ялинка, яку купують уві сні з нагоди Нового Року, означає, що ви всіма силами намагаєтеся зберегти мир і спокій в родині. Повинно визнати, що вам це вдається.

Новорічна ялина, обвішана іграшками, падає, і останні розбиваються на дрібні шматочки — неприємності в сімейному колі. Можлива сильна сварка з другою половинкою, і навіть розрив відносин.

Прикрашати лісову красуню — до веселого свята, запрошення на застілля.

Тлумачення снів, в яких ви навесні викидаєте ялинку — будете сумувати.

Сонник Міллера

Новорічна ялина обіцяє сновидцу — радості і веселощі. Бачити, як після свята з неї знімають іграшки — після веселощів настане період смутку.

Якщо наснилася новорічна ялинка

Сонник від А до Я

Сонник Федоровской

Пані Федоровська видала, мабуть, найповніше тлумачення снів про ялинку:

А яка ялинка

Тлумачення ваших снів, буде повним в тому випадку, якщо ви пригадаєте всі деталі. Яка саме ялинка вам снилася?

Наснилася зелена ялина, і при цьому ви вражені соковитістю кольору — значить, організм подає сигнал, що у вас почався авітаміноз. Це загрожує сумними наслідками, терміново прийміть заходи.

Штучна — ви дуже довірлива людина, а брехливі і підлі люди цим сповна користуються. Перегляньте свій круг спілкування, довіртеся інтуїції.

Жива ялинка з шишками, при цьому ви відчуваєте запах хвої і смоли — недуга, який давно вам допікав, скоро пройде. У тому випадку, якщо ви абсолютно здорові, значить, станете більш розвинені фізично і морально.

Блакитна ялина — до дуже складного вибору, який постане перед вами.

Приснилася засохла — загасання в інтимному житті.

Дивні сни

Як правило, ялина сниться в лісі, або на святі. Але ми не підвладні над сновидіннями, тому є багато сюжетів, які можуть бути дуже цікавими.

Наприклад, вам приснилася перестрілка біля новорічної, прикрашеної ялинки. Тлумачення таких снів буде неоднозначним, але цілком реальним. Так як прикрашене деревце сниться до свята в колі друзів і близьких, а стрілянина — до сварок і конфліктів. То цілком логічно буде припустити, що вам варто бути обережним на сімейному святі. Цілком можливо, що хтось із гостей, під парами алкоголю почне вести себе не зовсім адекватно.

Або, яке може бути тлумачення у снів, в яких ви їли шовковицю, що росте на ялинці, якщо вона до того ж новорічна. Наприклад, сонник Міллера, говорить про те, що їсти солодку і соковиту шовковицю — до безтурботному проведення часу в компанії веселих людей. Так що, не роздумуючи, приймайте запрошення на Новий Рік, і вирушайте в гості, шовковиця обіцяє, що свято вдасться.

А шовковиця на засохлої їли, означає, що ви будете сумувати про колишні пристрасних відносинах з вашим партнером.

До речі, два цих дерева і ялина, і шовковиця, якщо їх садити уві сні, мають однакове тлумачення. З тією лише різницею, що шовковиця показує бажання сновидіння до змін в кращу сторону, а ялина вказує на те, що це скоро відбудеться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: