Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться яма?

До чого сниться яма?

Зміст:

Сонник онлайн Яма

Дуже тривожними є сни, якщо приснилася яма. Як правило, це сірі або коричневі бачення, що залишають тяжке і ниючі почуття майбутніх неприємностей. Зрозуміти, до чого сниться яма, складно. Тому що подібні нічні марення не можуть бути однозначними. І тільки глибокий аналіз деталей допоможе приблизно дізнатися, про що попереджає підсвідомість.

Багато сонники сходяться на тлумаченні, що це погана ознака. Можливі фінансові труднощі і проблеми з репутацією.

Не виключено, що в важливому питанні, ви приймете невірне рішення. Те, що ви приховували, стане надбанням громадськості.

Якщо наснилася яма

Пояснити, до чого сниться яма уві сні, можна тільки проаналізувавши масу деталей сну і власних відчуттів. На що варто звернути увагу в першу чергу:

Головне — всередині

Якщо наснилася глибока яма на власному подвір’ї — це дуже поганий знак. Швидше за все, ви у важкій ситуації приймете невірне рішення і це спричинить за собою череду неприємностей. Найсумніше в цьому випадку те, що ви довгий час будете впевнені в своїй правоті, і ніхто не зможе переконати вас у зворотному. І тільки коли нічого вже не можна буде змінити, ви покаєтеся у власній глухоті до чужих порад.

Порожня

Заглядати в порожню яму — обмірковувати ситуацію, яка складається в даний момент у вашому житті. Найцікавіше це те, що нічого особливого зараз не відбувається, але якесь шосте почуття змушує вас ретельно обдумувати кожен крок і кожне своє слово — і не дарма.

Якщо наснилася порожня яма

Бачити порожню яму — до збитку. Це може бути і матеріальні, і моральні, і особистісний збиток. Можливо, ваше підприємство зазнає збитку або ви дізнаєтеся неприємну інформацію про будь-кого з близьких.

Впасти і вибратися з порожньою ями — до перемоги над різними труднощами.

Ваш моральний стрижень міцний, а значить і будь-які випробування вам ні за чим. Чи не знайти в собі сил, щоб вибратися — погано. Затяжні неприємності вженуть вас в депресію, що приведе вас до фізичних недуг. І тільки потрапивши в медустанову, ви зможете поправити своє здоров’я.

Акуратно спускатися в яму по мотузці — складна справа, на який ви витратите набагато більше коштів, ніж припускали.

Що містить

Ось що говорить сучасний сонник: яма, дно якої заповнений водою означає стан вашого душевного здоров’я. Чим вона глибше — тим складніше утримувати емоційну рівновагу. Можливі депресії, апатія або навпаки, надмірна агресивність або запальність.

Якщо впали але вибралися з ями

Вилізти з неї — вибратися з важкої ситуації, уникнути боргів або вчасно оплатити рахунки. Якщо сниться, що ви падаєте в яму, але так і не досягли дна, або ж прокинулися від відчуття падіння — погана ознака. Вам мають бути труднощі, які надовго виб’ють вас з колії.

А ось чітко бачити її дно і запам’ятати те, чим вона була наповнена — вже непогано. Підсвідомість підказує, яким чином найкраще вирішити проблеми, що насуваються.

Тварини або гади

Потрапити уві сні в яму з тваринами — дуже поганий знак. Вам доведеться зіткнутися з жорстокими і владними людьми, від яких буде залежати ваша подальша діяльність. Можливо, виникнуть серйозні бюрократичні проблеми під час оформлення угоди або операцій з нерухомістю.

Якщо яма була зі зміями

Бачити, що ямі знаходяться змії — теж не добре. Це означає, що вам вже давно уготована пастка і ще чуть-чуть, і ви туди попадете. Не варто в цей час приймати ніяких рішень. Кращий спосіб уникнути неприємностей — просто зачаїтися, і перечекати деякий час.

Дуже велика яма повна хижаків, які чекають свою здобич — ситуація зовсім не така, як вам здається. Будьте готові розгорнути своє рішення на 180 градусів.

Рити в землі яму для того, щоб зробити пастку для великих тварин — зможете законним шляхом усунути серйозного конкурента, що займає високу посаду.

Спускатися туди, щоб дістати здобич — ви можете проявити серйозну жорстокість, і постраждає невинна людина.

Люди

Бачити уві сні людей в ямі — проявляти справжню жорстокість і упередження. Закапувати або заливати їх брудом — ви здатні зробити низький вчинок, який радикально змінити думку близьких про вас.

Якщо бачили одного чоловіка в ямі

Засипати ями з мертвими людьми — намагатися приховати власні гріхи. Якщо приснився чоловік в ямі з водою — вам потрібно придивитися до власного «Я». Схоже, заради вигоди і грошей ви готові поступитися власними моральними принципами.

Спостерігати, як людина риє ями для інших людей, щоб поховати їх — ви станете свідком чийогось протизаконного вчинку. Таким чином, будете залучені в злочин. Рано чи пізно правда вийде назовні, і тоді вам не вдасться уникнути відповідальності.

Спускатися в ями, і діставати з них людей — ви готові пожертвувати собою і власним положенням у суспільстві, заради правди. Якщо вам дуже страшно спускатися, але ви долаючи страх все ж робите це і допомагаєте людям вибратися з ями — зможете перемогти в собі порочні риси характеру і, завдяки цьому, багато чого досягнете в житті.

Думка різних сонників

Як правило, всі популярні на сьогоднішній день джерела говорять про те, що ями, побачені уві сні — несприятливий знак.

Якщо вона величезна, наповнена брудом або каламутною водою і розміщена у вас у дворі — значить можна очікувати труднощів в матеріальній сфері. Не виключені проблеми зі здоров’ям на нервовому грунті.

Труднощі, вважає сонник Міллера

Якщо перейшли яму по мосту

Ось що говорить цей сонник: яма, яка попалася вам на дорозі, означає випробування. Якщо ви змогли перестрибнути її або перебратися через місточок — значить, ви зможете з ним впоратися і не заплямувати власну репутацію. А якщо ж ви так не змогли цього зробити — поганий знак. Впасти в неї і могти вибратися — до затяжного періоду труднощів і неприємностей в житті.

Давнє Тлумачення Велеса

Если довелося уві сні Бачити Глибока яму, придется готувати до трівалого ПЕРІОДУ непріємностей. Тлумачення Велеса застерігає від будь-якіх Мандрівок та домовленностей.

Для людей, Які Живуть на землі, и Основний прибуток отримуються Завдяк насаджень, подібній сон означає неспріятліві погодні умови та Нашестя шкідливих комах. Для тих, хто займається розведення худоби, такий сон пророкує масово ее Загибель, мор.

Глибока яма, яка поглінула будинок, означає швидку смерть когось Із его жителей.

Впасти в яму — захворіті, но если удалось вібрато Із неї, хвороба НЕ буде серйозною.

Приховані комплекси, говорить Фрейд

Рити уві сні ями в землі — неусвідомлено множити власні комплекси в сексуальній сфері. Якщо вам довелося спускатися в них — потрапити в незручну ситуацію, коли, як вам здалося, людина настав на улюблений мозоль, хоча насправді, нічого подібного в нього на думці не було.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: