Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ящірка?

До чого сниться ящірка?

Зміст:

Сонник ящірка

Ящірка є не найприємнішим тваринам. Груба шкіра, довгий противний мова, та й зовні в ній мало чарівного. Проте, як каже сонник, бачити рептилію — це дуже сильний об’єкт. Причому тлумачення появи уві сні такого істоти може бути різним. І в будь-якому випадку, варто прислухатися в такому знаку під час своїх снів. Так до чого сниться ящірка?

Значення ящірки уві сні

Сонник Деніз Лінн розглядає ящірку як знак бути більш уважним до своїх подальшим сновидінь. Тварина вважається сполучною ланкою між цим і вищим світом, символом просвітлення і знань. Так що, бачити рептилій уві сні — це залучення вашого увагу, такі предмети сняться для того, щоб підказати, що в подальшому ви будете отримувати знаки і підказки від долі.

Вам приснилася ящірка

Якщо вам приснилося це тварина, не потрібно лякатися. Бачити рептилію може означати і цілком хороші вісті. Щоб отримати правильне тлумачення такого сну, необхідно враховувати не тільки сам факт присутності звіра, а й обставини, його дії, а також відчуття сплячого під час снів. Тоді, можливо, ви отримаєте відповідь на своє питання.

Ящірка — до добрих вістей

Перш за все, ящірка є символом відродження, сили. Таке сновидіння говорить про те, людина сповнений енергії і зможе впоратися з усіма проблемами. Можливо, вам доведеться принести щось в жертву, але в кінцевому підсумку в залишитеся у виграші, в щастя і в цілісності. Бачити такого звірка уві сні вказує на те, що ви зможете вирішити всі проблеми, виграти суперечку, вийти переможцем у хвилюючою вас ситуації. Таке тлумачення дають багато сонники.

Крім того, стародавні єгиптяни називали ящірку ознакою достатку. Якщо брати до уваги їх сонник ящірка вважалася твариною, яка водиться тільки там, де є золото, скарб, матеріальне благополуччя. Так що те, до чого сниться ящірка може бути пов’язано з поліпшенням вашого фінансового становища. Наприклад, вас підвищать на роботі, збільшивши заробітну плату, або ви укладете вигідну угоду, вдало продасте товар, отримаєте спадщину, виграєте в лотерею і так далі.

Зовнішність оманлива

Символ особистому житті — варан

Величезну роль на тлумачення відіграє також і зовнішній вигляд рептилії під час снів, її забарвлення, розміри, вид.

Особливе значення має сновидіння, якщо приснилася ящірка варан. До чого сниться ящірка такого виду? Тлумачення такого сну зазвичай пов’язують з особистим життям, а точніше змінами в ній.

Можливо, незабаром ви знайдете другу половинку, закохаєтесь, або ж узаконите свої поточні відносини.

До речі, на останні буде вказувати присутність уві сні натовпу людей, як аналогія торжества і гостей на весіллі.

Слідкуйте за діями

Зверніть увагу і на дії ящірки під час снів. Нападає вона, кусає чи, в будинку знаходиться або на вулиці, а може поводиться спокійно? Від цього безпосередньо залежить тлумачення сну. Так, якщо тварина вас кусає, то будьте готові до неприємностей. Багато сонники бачать в тому, до чого сниться ящірка, як знак про зраду з боку близької вам людини, або ж, навпаки, жорсткі «випади» в вашу сторону від ярого ворога. У будь-якому випадку будьте обережні, звертайте увагу на тому, що відбувається і ретельно підбирайте своє коло спілкування.

Якщо наснилася ящірка, яка відкинула свій хвіст, то вам слід бути мудрим. У житті кожного бувають моменти, коли потрібно приймати рішення, робити вибір. Так ось ящірка під час снів говорить про те, що вам потрібно в найближчому майбутньому максимально проявити логіку, знання і розум, щоб вчинити правильно.

Згідно сонником майя бачити уві сні біжить ящірку говорить про те, що вам скоро посміхнеться удача. Це сприятливий момент почати щось нове, прийняти важливе рішення. А якщо уві сні ви ще й зловили її за хвіст, то будьте впевнені, що всі ваші дії будуть мати стовідсотковий успіх!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: