Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться заєць?

До чого сниться заєць?

Зміст:

Сонник заєць

Дрібні дикі тварини, як правило, мають неоднозначне тлумачення сонників. Одні вважають, що якщо приснився заєць, то можна розраховувати на швидке отримання прибутку і швидке досягнення бажаного. А інші, навпаки, вважають цього пухнастиків вісником нещасть.

Однозначно сказати, до чого сниться заєць, важко. Він може символізувати власну боягузтво і нетерпимі для сновидіння риси характеру в самому собі. Для того, щоб викорінити їх, потрібно бути готовим до глибоких змін, а це завжди болісно.

Щоб тлумачення, до чого сниться заєць, було максимально точним, важливо пригадати якомога більше деталей сну.

Проаналізувавши ці основні моменти сновидінь, можна буде отримати детальне тлумачення, до чого сниться заєць.

Якщо приснився заєць

Важливо також звернути увагу на власні відчуття і почуття. Якщо в реальності ці тварини викликають у вас страх і почуття необгрунтованої гидливості — значить, потрібно готуватися до дрібних негараздів на роботі або в побуті.

Бути щирим цінителем ушастой краси в житті, значить, подібна нічна мрія принесе не тільки приємні враження від бачення, але і надзвичайну удачу. Якщо тварина просто сиділо і не рухалося, а ви милувалися їм в променях сонячного світла — це однозначно сімейне щастя. Молоді люди можуть починати готуватися до весілля.

Зайці або кролики

Більшість європейських сонників не приймають до уваги різницю між цими двома тваринами, тому що у них існує єдиного поняття, що виражається одним і тим же словом в мові, для позначення довговухої пухнастиків. Вони говорять тільки «дикий» або «домашній».

У слов’янських культурах це два різних види тварин. Причому, дикі тварини — зайці вважаються уособленням боягузтва і нерішучості. А домашні, кролики — символ великої родини і добробуту.

Що означає заєць зі снів — різні думки

Якщо тримали зайця в руках

Сни з маленькими пухнастими тваринами, як правило, приємні. Вони не викликають негативних емоцій і тяжких вражень. Навіть якщо при цьому будуть мати дуже негативний тлумачення. Бачити зайця на зеленій залитій сонцем галявині означає згадати про давно затаєний в душі страх. А вбити його на полюванні — отримати нагороду на змаганнях.

Існує кілька точок зору на те, до чого сниться заєць. Західноєвропейські популярні і добре перевірені сонники кажуть про те, що це символ боягузтва і лицемірства друзів (зайці змінюють забарвлення, а значить і думка друзів може бути також мінливим). Сюди ж відноситься і думка Міллера.

Східноєвропейські, в тому числі слов’янські тлумачення говорять про те, що зловити руками зайця — отримати бажане, а для жінки подібне сновидіння обіцяє бажану вагітність.

Стародавнє слов’янське сонник (Велесов)

У давнину вважали, що побачити зайця в одному зі снів — отримати попередження про те, що в деякому справі не завадить обережність. Спіймати руками — до удачі. Втік — розставання з одним або далеким родичем. Ось що говорить Велесов сонник: заєць, спійманий уві сні, означає, що природна спритність допоможе показати себе в найбільш вигідному світлі, а значить в наміченому справі, успіх гарантований.

Сонник Міллера

Заснований на психологічних тлумаченнях сонник Міллера вважає, що зайці, побачені уві сні, символізують ті перепони, які ми боїмося долати в силу м’якості свого характеру.

Сімейний сонник

Ось що говорить сімейний сонник: заєць, який прийшов уві сні з четверга на п’ятницю, несе новини від далеких друзів. А якщо один зі снів з цим звіром приснився з понеділка на вівторок, чекайте події, яке вас дуже налякає, але насправді, все переживання були марними.

Пухнасті кролики зі снів

Окремої тлумачення про те, що означає кролик, побачений у сні, практично не існує в західних тлумаченнях. А східнослов’янські джерела вважають, що це домашня тварина символізує домашній затишок, сімейне благополуччя і матеріальний достаток.

Власні відчуття і почуття

Якщо побачений уві сні кролик або заєць викликає почуття огиди чи страху, то такий сон однозначно можна вважати недоброю ознакою. Чекайте неприємної розмови з одним, якого давно підозрювали в лукавстві.

Відчувати азарт в гонитві за диким тваринам, полює, бігти за ним по слідах або вистежувати його по снігу — ви давно обмірковуєте серйозний проект, який може принести вам серйозне добробут. Зараз саме той час, щоб зробити перші кроки.

Звернути увагу на гучний собачий гавкіт, гончаки заганяють тварин — дізнаєтеся плітки. Є й інше тлумачення: вам дуже потрібно поговорити зі своєю другою половиною. І ця розмова не обов’язково буде приємним. Але відносини після цього значно поліпшуватися.

Бути власником значного числа кроликів уві сні — багатство і процвітання.

Якщо ви дуже любите вухатих пухнастиків в реальності, а уві сні ви милувались їх приємному зовнішньому вигляду — чекайте приємних новин від добрих друзів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: