Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться забиратися в квартирі?

До чого сниться забиратися в квартирі?

Зміст:

Сонник забиратися в квартирі

У реальному житті нам часто доводиться наводити порядки. Поряд з цим дією ми очищаємо не тільки навколишнє середовище, але і власні думки, звільняємося духовно. Незважаючи на настільки буденне заняття, сонник не дає однозначного тлумачення. Сон, де проводиться миття власних вікон, розбір книжкової шафи, безумовно, має позитивне забарвлення. Але що говорить фігурує покійний нічних мріях або будинок, в якому суцільний сміття? У цих питаннях допоможуть розібратися провідні провісники, психологи, а також власна інтуїція і серце.

Що говорить тлумач?

У світі мрій ми стикаємося часом з неймовірними подіями. У них навіть звичайні в реальному світі речі набувають казкову забарвлення, не піддається логічним доводам. Щоб зрозуміти, до чого сниться подібне дійство, досить згадати кілька важливих деталей.

Якщо прибиралися в квартирі

Забиратися можна не тільки у власному будинку, де панує спокій і спокій. Ви можете опинитися в шумному танцювальному клубі або ж у такому похмурому місці як кладовище, де навіть небіжчик може допомагати в прибиранні. Згадайте і проаналізуйте цей нюанс.

З ким проводилося прибирання?

З ким прибирали

Важливий і той факт, з ким довелося проводити прибирання в квартирі. Зверніть увагу і на цю деталь.

Що означає будинок або квартира в сакральному сенсі? Це місце є «тілом» сім’ї. Тому все те, що навідалося в нічних мареннях, буде стосуватися не тільки Вас, але і рідних людей.

Інші тлумачення

Тлумачення було б неповним без думки провідних психологів і провісників. Доцільно звернутися і до інших джерел для прояснення спіткало сновидіння.

Сонник Міллера

До поліпшення відносин з чоловіком

Психолог зазначає, що виносити сміття або проводити вологе прибирання жінці — до поліпшення відносин з чоловіком. Чоловік стане більш уважним, турботливим і співчутливим. Також не варто турбуватися і про дітей. Малюки стануть більш слухняними.

До чого сниться повний бруду будинок, який ви якоїсь причини не хочете прибирати? Сонник стверджує, що це провісник нещасть і затяжних переживань.

Езотеричний сонник

Даний сонник робить акцент на місці, де довелося проводити прибирання. Так, якщо довелося наводити чистоту у власній квартирі, то в найближчому майбутньому Ви позбудетеся від тяжких проблем і рутинних справ. А виносити сміття або мити посуд в незнайомому місці — до позбавлення від людей, які заважають Вам розвиватися як особистості. Якщо уві сні був присутній небіжчик, Ви не тільки позбудетеся від деяких незручностей, але і втілити в життя нові плани.

Сонник Лонго

Білий маг стверджує, що прибирання в надмірно брудної квартирі сигналізує про незроблені справах, які накопичилися і тривожать, але Ви не наважуєтеся за них взятися. Розберіться в своїх проблемах і займіться їх планомірним дозволом.

Що говорить завершена прибирання? Це вірний знак того, що незабаром Ви зможете насолодитися виконаною роботою і розслабитися після довгої і кропіткої праці.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: