Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться захищати?

До чого сниться захищати?

Зміст:

Сонник захищати

Приміряти на себе роль захисника хочеться кожній людині, але що з нею робити і як використовувати? Приснився сон символізує доброту і чесність, яка міцно оселилася в душі сплячої людини. Однак не варто вірити тільки такого тлумачення, адже серед усього розмаїття можна знайти найнеймовірніші версії.

Розшифровуючи, до чого сниться захищати кого-то, снотолкователі пророкують зміни, які можуть торкнутися не тільки життя сновидіння, але і його найближче оточення. Вам доведеться відстоювати інтереси інших людей, і тільки так вдасться уникнути багатьох бід.

З чим можна зіткнутися?

Оберігати уві сні дитини або незнайомої людини

Як описує сонник, захищати незнайомої людини або дитини — символ чужих зобов’язань, які покладені на плечі сновидіння. Сплячій людині необхідний зайнятися власними проблемами, а не розсіювати свою увагу на оточуючих.

Що розкажуть сонники?

Серед усього різноманіття тлумачень не завжди вдається знайти варіант, що відповідає вашому сюжету. Щоб уникнути різних спотворень вам доведеться проаналізувати кожну деталь і зіставити з побаченої.

Загальний сонник

Звернувшись за допомогою до представленого тлумачу, вам доведеться згадати того, хто потребував захисту:

Сонник Міллера

Наснилося захищати кого-то в суді, за версією психолога, — символ вірності власним інтересам і ідеалам. Міллер також пише про те, що спляча людина, як правило, безвідмовний, а тому приходить на допомогу кожному.

Як говорилося раніше, такий підхід лише забере увагу від дійсно важливих справ.

Сонник Езопа

Відганяти уві сні вовків

Якщо сплячий вибрав роль захисника своїх близьких людей, то скоро йому вдасться зблизитися з ними. В сонник Езопа йдеться про те, що сновидцу буде під силу налагодити зіпсовані відносини зі своїми родичами, а всі образи будуть запрасовані. Головне — проявляйте ініціативу, і тоді все буде добре.

Дитячі проблеми

Захищати дитину від недругів — благородна місія, але що вона означає уві сні? У Сучасному суміщеному сонник велика увага приділяється тому, від кого довелося захистити підростаюче покоління:

Відбиватися уві сні від змій

Діти — квіти життя, а тому за ними потрібен дбайливий догляд і пильну увагу.

Хто побачив?

Як би дивно не звучало, але статева приналежність людини, який побачив сон, також впливає на подальшу розшифровку.

Жінки

Якщо молодій дівчині довелося відбиватися від агресивних змій уві сні, то, за версією Східного сонника, за своє щастя доведеться боротися з гідною суперницею. Наснилося, як напали на кохану людину, і ви намагаєтеся дати відсіч хуліганам — вам доведеться довести, наскільки сильна ваша любов.

Однак не варто доходити до крайнощів, оскільки справжні почуття важко приховати від оточуючих.

Чоловіки

Знімати уві сні кошеня з дерева

Якщо представник сильної половини людства героїчно зняв кошеня з дерева, то в дійсності вдасться зустріти хитру жінку, яка прикує його увагу з перших секунд спілкування. Захищати свою другу половину від недругів — до підступів недругів, з якими доведеться боротися вже в доступному для огляду майбутньому.

Вони захочуть нашкодити родині, і це допустити ніяк не можна.

Що робили?

Ключове дію сюжетної лінії допомагає одержувати більш точну розшифровку, а тому вам доведеться відновити його в своїй пам’яті.

Захищалися

Сон, в якому вам довелося давати відсіч комусь, символізує розгубленість і невпевненість сплячої людини.

Давати уві сні відсіч будь-кому

В сонник Деніз Лінн розповідається про те, що побачений сюжет зіставляється з необхідністю перегляду власного світовідчуття. Якщо ви змогли вступити в бій і дати відсіч, заколовши ворога його ж ножем, то така мрія розповідає про те, що вдасться подолати всі складнощі, головне — не забувати про духовні цінності.

Тікали

Якщо на вас напав чоловік з ножем і довелося бігти з поля бою, тоді такий сон відображає вашу немічність перед обличчям з’явилися проблем. Якщо ви не змогли захистити дівчину, а просто втекли разом з нею, значить вам не вдається перемагати власні комплекси, і невпевненість постійно гризе вас.

Будьте пильні

Якщо вам довелося дати відсіч грабіжникам, які бажали увірватися в будинок, то в дійсності доведеться відстояти не тільки власні інтереси, а й честь своєї сім’ї. Якщо під час зіткнення постраждали батьки, то доведеться захистити своїх близьких людей від з’явилися проблем.

До чого сниться напад маніяка? Якщо ви змогли захистити себе, тоді в реальному житті висока ймовірність зіткнення з громадським нерозумінням.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: