Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться займатися любов’ю?

До чого сниться займатися любов'ю?

Зміст:

Сонник займатися любов’ю

До чого сниться, займатися інтимною близькістю? Багато психологів стверджують, це підсвідома брак ніжності, ласки від протилежної статі. Тлумачення такого сну дає кожен другий сонник. Хоча всі сходяться на тому, що якщо таке наснилося — це позитивний сон.

Здається, всім нам іноді сняться такі сни, барвисті, яскраві, реалістичні. В такому сні ми віддаємося любовних ігор з чоловіком, жінкою, чоловіком, колишнім хлопцем. Прокидаючись після таких снів, ми в перші секунди навіть не можемо зрозуміти, де ми. Потім свідомість повертається, і розумієш, що все це було лише уві сні.

Можна вважати, що таким чином організм дає собі розрядку, або ж ми просто скучили по любові і ласки, в реальному житті її часом так не вистачає. Ігнорувати сон не варто, краще приділити хвилинку і подивитися тлумачення сну в різних джерелах.

Що кажуть сонники

Якщо приснилося як кохалися

Тлумачі снів створені спеціально, щоб полегшити життя. Сни несуть важливий посил. Помилковою є думка, що за допомогою тлумачів снів варто звертатися лише тоді, коли вам присниться кошмар. Легкі і приємні сни теж можуть сигналізувати ним про важливі події.

Сучасний сонник

Уві сні ви ніяк не можете досягти оргазму — перегляньте своє зарозумілість. Швидше за все, ваша самооцінка непомірно завищена. Ви очікуєте від оточуючих набагато більшого, ніж вони можуть вам надати, і чим ви насправді заслуговуєте.

Наснилося, що ви займаєтеся віртуальним сексом — у вас хибне уявлення про реальний стан справ. Ви явно в чомусь помиляєтеся, у тому оточуючих, в своєму зовнішньому вигляді, в своїх можливостях.

Займатися любов’ю з чоловіком — до гармонії в сімейних відносинах. У вас в будинку повне взаєморозуміння. З колишнім чоловіком — другий шлюб буде щасливим.

Ким був партнер

Секс з:

Сонник дворянки Гришиной

Пані Гришина робила акцент на те, кому саме приснилося заняття любов’ю:

Гришаєва відводила особливу увагу дня, в ніч на який сниться сон.

Наприклад, в ніч з середи на четвер сни зовсім не збуваються. Сниться з вівторка на середу, то він або збувається в той же день, або втрачає своє призначення.

Коли уві сні інтимом займаються близькі вам люди, це означає, що ви занадто невпевнені в собі. Через таку низьку самооцінку в першу чергу страждаєте ви самі. Пора щось змінювати і ставитися до себе більш лояльно.

Бачити секс з незнайомцем — відбудуться події, які зведуть всі ваші зусилля нанівець. Постарайтеся вжити необхідних заходів, щоб уникнути цього. Якщо ви займалися коханням зі знайомою людиною, можливо колишнім партнером — всі ваші починання увінчаються успіхом.

Сімейний сонник

Кому наснився сон

Досить цікава трактування снів. Для заміжньої жінки бачити секс з чоловіком — знак вірності і любові до свого чоловіка. З чоловіком все навпаки. В такому випадку сонник загрожує розладами у родині, сваркою з дружиною.

Коли чоловік займається любов’ю з незнайомою жінкою, то у нього навпаки будуть хороші відносини з дружиною, надходження грошей, здоров’я у дітей.

Сонник Зигмунда Фрейда

Займатися любов’ю уві сні — у вас незадоволеність вашим статевим партнером. Уві сні вам обіцяють швидку його зміну, нові враження. Ще одне тлумачення — ви в реальності хочете інтимної близькості з чиїмось чоловіком.

Який процес

Важливу роль в розгадуванні подібних снів, грають пози інтимної близькості, її об’єкт і місце де відбувалося злягання.

Американські вчені встановили, що перегляд сексуальних снів долає 100% чоловіків і 70% жінок. Тільки чоловіки «дивляться» еротичні сни в основному до тридцяти років, в той час як жінки — ближче до п’ятдесяти.

Придивіться до того, як саме ви ведете себе в такому сні. Якщо під час статевого акту ви активні, проявляєте ініціативу, то справи підуть в гору і всі старання будуть оцінені по достоїнству. Коли ви займаєте пасивну позицію — до невдач в житті.

Займатися любов’ю в повітрі — невизначеність в життя, ви будете як би стояти на роздоріжжі. Але якщо ви будете об’єктивні, старанні і обережні, то все обов’язково вийде.

Часто серед снів можна зустріти злягання з твариною, такий сон обіцяє багатство. З трупом — цінне придбання. З рідною матір’ю — дуже погана ознака, в житті ви виберете не ту дорогу, і це плачевно закінчиться. З незаміжньою дочкою — починайте готуватися до весілля.

Секс у воді означає, що в даний момент часу ви гостро потребуєте чиєїсь захисту.

Посил сну

Еротичні сни, в невеликій кількості, цілком нормальні, вони говорять про статевому дозріванні людини. Якщо уві сні вам було приємно, ви отримували задоволення і від процесу і від партнера, такий сон принесе тільки позитивні зміни. Якщо ж, або процес, або партнер були неприємні, ви відчували біль, страх, образу — сновидіння попереджає вас про небезпеку.

Головне вчасно провести розшифровку таких снів і вжити відповідних заходів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: