Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться збила машина?

До чого сниться збила машина?

Зміст:

Сонник збила машина

Ви прокинулися від переляку, сон викликав багато емоцій і залишив після себе важке враження. Уві сні ви опинилися учасником дорожньо-транспортної пригоди або спостерігали його наслідки. Бачили пораненого дорослого або дитини, яка загинула кішку або собаку. Тлумачення сну багато в чому залежить від того, яку роль ви грали в сновидінні — жертви або винуватця.

Уві сні вас збиває машина — для кого-то ви є перешкодою в кар’єрі, професійному зростанні. Запам’ятали обличчя водія? Можливо, він і є ваш таємний суперник.

За кермом

Переживання людини, його внутрішнє напруження, пов’язане з управлінням авто, може проявлятися уві сні. Мало не задавили кішку, наїхали на перехожого, відчули себе мимовільним вбивцею.

Створити уві сні аварію, будучи водієм

Жертва автокатастрофи

До чого сниться, що машина збила людину? Потерпілий — незнайомець, близька вам людина або постраждали ви самі? Залежно від цього тлумачення снів дуже різняться.

У ролі потерпілого

Бути уві сні збитим машиною

Ви потрапили під колеса авто і вмираєте — впливовий покровитель допоможе вам у вирішенні ваших проблем, аж до глобальних змін у вашому житті.

Потрапили під машину — для кого-то ви стали реальною перешкодою, варто переглянути свої професійні пріоритети або навіть змінити роботу.

Уві сні обійшлося без серйозних травм — наяву ваші побоювання марні, але профілактичний огляд у лікаря вам не завадить.

Вас ледь не збила машина, в останній момент вдалося ухилитися з-під коліс-постарайтеся також вправно в реальності уникнути удару долі.

Інша людина

У кошмарному сні в аварії постраждали люди. Можливо, вони вам знайомі, ви бачили близької людини, дочка, мати, старого або ребенка. Еслі машина збила:

Тварини

Найчастіше під колесами автомобілів гинуть домашні і дикі тварини. Їх загибель може тлумачитися по-різному в залежності від сценарію сну.

Кішка

Сниться аварія з тваринами

До чого наснилося, що хтось збив кішку? Проблема, яка доставляла вам масу незручностей, буде несподівано дозволена. Той, хто уві сні убив кішку, виявиться вашим рятівником від пліток і інтриг.

Собака

Привиділося, що гине собака — ваш друг потребує допомоги і підтримки. Пес вижив? Завдяки вам один впорається зі своїми проблемами. Бачите мертву собаку на проїжджій частині — через недомовок і дрібниць можете втратити друга.

Корова або лось

Велике мертву тварину символізує наявність у вас фінансових труднощів, невпевненості в своєму майбутньому.

Інші тлумачення

Найчастіше значення сну може звестися до того, що в новинах ви побачили сюжет про аварію і близько до серця сприйняли чужу трагедію. На узбіччі дороги помітили розчавлену кішку або собаку. Однак, якщо сон не був спровокований вашими емоціями, є безліч різних тлумачень, до чого сниться подібний сон.

Сонник Фрейда трактує сон, в якому ви потрапили під машину, як прагнення до сексуального зв’язку. Постраждали при цьому — підспудно переживаєте про здоров’я своїх дітородних органів. Множинні травми — у вашій підсвідомості оселився безпричинний страх смерті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: