Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться збити людину на машині?

До чого сниться збити людину на машині?

Зміст:

Сонник збити людину

У сучасному світі все постійно кудись поспішають. Статистика автомобільних аварій просто зашкалює. Тож не дивно, що нам може снитися, що ми потрапляємо в автокатастрофу або збиваємо людини на дорозі. Але якщо останнім часом ви не захоплювалися переглядом новин, не бачили на власні очі збитого людини, то до чого можна бачити подібне уві сні? Відповідь може дати сонник.

Варіації тлумачень

До чого сниться збити пішохода? Варто відразу зауважити, що не обов’язково побачена уві сні катастрофа обіцяє нещастя і біди в реальному житті. Дане бачення може стати своєрідним попередженням, радою, послухавши який, сновидец уникне багатьох неприємностей.

Катастрофа за участю дорослої людини

Більшість тлумачів розглядають дане сновидіння як двояке. Сонник може попереджати про небезпеку, що насувається, але може і обіцяти приємні моменти в житті. Значення, до чого збивати людини, ви зможете знайти, перегорнувши пару — трійку сонників.

Якщо приснилося подія

Універсальний сонник

Сонник 21 століття

Еротичний сонник

До чого сниться, що вас збила машина? До знайомства з цікавою людиною протилежної статі, з яким у вас трапиться бурхливий і незабутній роман.

Але збудеться сон тільки в тому випадку, якщо за кермом автомобільного засобу була людина протилежної статі, а ви внаслідок аварії абсолютно не постраждали.

Психологічний сонник

Сонник Міллера

До чого сниться, що авто збило людину? З вашими друзями або родичами трапиться неприємність, але особисто вас вона не торкнеться.

Якщо постраждала дитина

Збити дитини уві сні

Збити не просто людини, а маленьку дитину — неприємності, що відвідають вас, будуть безпосередньо пов’язані з вашим здоров’ям або ж особистим життям.

У вас є діти, і ви бачите уві сні, як машина врізається в дитини — між вами і партнером є непримиренні розбіжності, сильно засмучують вашої спільної дитини.

Якщо вийшло так, що ви збили власну дитину, або ж бачили, як чужа машина збивала вашої дитини, то постарайтеся розглянути і запам’ятати номерні знаки. Дуже часто вони символізують дату, в яку трапиться нещастя, в цей день варто бути гранично обережним і тримати свою дитину під наглядом.

Подібні сни можуть відвідувати батьків, що просто сильно переживають за дитину, або ж тримають його під строгим контролем. Хочете виростити справжнього, дорослого, самостійного людини, давайте вашому чаду більше свободи.

Серйозність події

До чого сниться, що збитий чоловік постраждав дуже серйозно? Ви йдете напролом до своїх цілей, але на шляху до мрії завдаєте багато шкоди оточуючим. Вас покарають на кармічну рівні, при цьому кара буде значною. Зупиніться і задумайтеся, чи варто ваша мета таких зусиль.

Найстрашнішим, в плані тлумачення, вважається побачити уві сні, як автобус наїхав на людину на смерть. Це обіцяє жахливі неприємності. Якщо збитий чоловік був вашим знайомим, то потрудіться його попередити про небезпеку, що насувається.

Просто бачити уві сні труп людини, якого переїхало автомобільне засіб — отримаєте сумні новини.

Інші тлумачення

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: