Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться здавати кров з вени?

До чого сниться здавати кров з вени?

Зміст:

Сонник здавати кров з вени

Науково доведено, що в середньому в організмі дорослої людини циркулює п’ять-шість літрів крові. Вона виконує найважливіші функції в нашому тілі. Зі школи ми пам’ятаємо, що втрата цих самих п’яти літрів крові смертельна.

Разом з тим, ваша кров може врятувати життя іншій людині. Її передача називається донорством. Щоб знати, що відбувається з вашим здоров’ям, лікарі беруть кров на аналіз. Як правило, робиться це з пальця, але більш чітку картину можна дізнатися, якщо беруть кров з вени.

Криваві сни

В цілому кров уві сні асоціюється тлумачами з кровними узами в реальному житті. Значить, у вас виникнуть певні ситуації, пов’язані з найближчими людьми.

До чого сниться кров з вени? Тлумачі радять дивитися, де були вени, так як від того, розташовані вони на ногах або на руках, тлумачення буде різнитися.

Забір біологічного матеріалу

Звернемося за допомогою до провісників

Можливо, здасться, що вени уві сні з’являються досить рідко. Це помилкова думка. Багато сонники із задоволенням розглядають те, до чого може приснитися кров з вени.

Сонник Міллера

Даний сонник кров з вени розглядає в негативному ключі. Вважається, що у сплячої людини незабаром виникнуть неприємності з законом. Звичайно, це може бути виписаний штраф за неправильну парковку, але не виключено, що вас позбавлять волі за більш тяжкий злочин.

Після подібного бачення Міллер радив бути гранично обережним. Ви повинні постійно стежити за своїми діями і словами. Також варто бути напоготові на робочому місці, сновидіння можуть чекати неприємності.

Алая рідина з вашої вени все ніяк не зупиняється, ллється по руці — вам варто бути гранично обережним. У найближчому майбутньому з вами зв’яжуться шахраї, щоб не попасти в їх пастку, варто не тільки стежити за всім, що відбувається, але і продумувати свої дії на два кроки вперед.

Сонник Ванги

Наснилося, що у вас хотіли брати кров з вени — належить сварка з найближчими родичами. Якщо ви дорожите тим, що є між вами, то намагайтеся стримувати себе і не грубити у відповідь.

Самому витягувати голку

Уві сні ви хотіли витягнути голку з вени на руці — в реальності ви ніяк не можете змиритися з відходом з життя одного вашого родича, сумуєте за нього і постійно подумки розмовляєте з ним.

Бачити, як голка проколює вашу вену — остерігайтеся удару в спину. Найближчим часом вам належить поводитися обережно і помічати будь-які нюанси. Ванга радила дуже серйозно ставитися до таких снам і не ігнорувати їх.

Також провидиця вважала, що червона кров з вени — це життєва енергія сплячої людини. Таке нічне бачення попереджає вас, що ви занадто загралися в мученика, потураєте іншим людям, забуваєте про себе. Вам терміново необхідно відпочити, набратися сил, отримати свою порцію щастя.

Ще Ванга вбачала уві сні, в якому у вас брали кров, попередження. У вашому оточенні знаходиться енергетичний вампір, який харчується вашими силами.

Сонник Мандрівника

В сонник Мандрівника дані досить короткі, але чіткі прогнози з приводу того, до чого можуть снитися вени взагалі, і кров з них:

Мусульманський сонник

Наснилися розрізані судини

До чого сниться здавати кров? Хтось намагається вирішити свої справи за рахунок вас. Тлумач снів не береться стверджувати, як на вашу подальшу життя позначиться така «співпраця». Нехай ви вважаєте своїм обов’язком вирішувати неприємності родичів, але ці дії не повинні йти в розріз з вашими власними бажаннями і принципами.

Езотеричний сонник

Різані вени символізують перехід сплячої людини на новий рівень. Присвятіть найближчим часом «інвентаризації» своїх планів і того, що ви вже маєте.

Здавати кров — доля приготувала для вас певне випробування, яке необхідно пройти для подальшого розвитку.

Укол в вену — підсвідомість подає сновидцу сигнал, що йому варто терміново подбати про своє здоров’я.

Сучасний сонник

Наснилася кров з вени — сплячої людини дошкуляють муки совісті. В реальності він вступив за велінням розуму, розуміючи, що так буде правильно з точки зору закону. Але серцем він відчуває, що це було неправильно з моральної точки зору, тому совість періодично змушує його страждати.

Різати вени уві сні — сигнал, який подає ваша підсвідомість. Останнім часом ви занадто багато витрачаєте, ваші запити не співмірні з вашими реальними доходами.

Бачити уві сні власний біологічний матеріал

Уві сні у вас брали кров? Даний сонник досить цікаво розглядає подібний сюжет. Значить, знову намічається черговий сабантуй на роботі або наближається день народження родича, хорошого друга. У реальності ви ламаєте голову над тим, як виділити гроші на черговий подарунок. Сонник радить зробити його власним руками, тим більше, що ручна робота останнім часом дуже цінується.

Подібні сни з точки зору психології

Бачити кров з вени — вас постійно виводять з себе певні люди. Ви намагаєтеся стримуватися, але незабаром чаша вашого терпіння переповниться, і гнів упаде на абсолютно невинну людину. Психологи радять промовляти неприємності з тими людьми, які вам їх доставляють, а не зганяти злість на невинних.

Милуватися власним кровотечею

Різати вени — ви ображені на свого знайомого і збираєтеся назавжди перервати з ним дружбу. Не варто робити поспішних висновків, можливо, у людини були вагомі причини не відповідати на ваші дзвінки або не приходити на зустріч.

Як вважає психологічний сонник, здавати кров з вени означає, що друзі починають перегинати палицю, користуючись вашою добротою і безвідмовністю. Варто поставити чіткі рамки того, що входить у ваші обов’язки як одного, а що є вже особистою власністю.

На думку Зигмунда Фрейда, якщо брали кров з вени, то у вас є прихильність або зв’язок, про яку ви вважали за краще б промовчати. Такі сни свідчать про те, що ви йдете невірної дорогою, інакше навіщо вам приховувати другу половинку від своїх родичів і друзів?

Також, на думку психолога Фрейда, кров з вени може означати, що вам не вистачає близькості, як фізичної, так і духовної. А укол в вену може попереджати сплячої людини про небезпеку заразитися венеричними захворюваннями. Якщо не хочете хворіти, то краще охороняйтеся і сходіть на прийом до лікаря.

Взаємодія сновидіння з кров’ю

Милуватися кров’ю, яка тече з вашої вени — ви прагнете оточити себе красивими речами, зробити своє життя більш приємною. Можливо, у вас щось не виходить, але не варто опускати руки. Терпіння і труд — все, що необхідно вам в боротьбі за свою мрію.

Багато крові може говорити про те, що вам варто позбутися від неприємностей у вашому житті. Перестаньте спілкуватися з людьми, які вам не цікаві, що не забивайте голову негативною інформацією, не змушуйте себе робити те, що йде в розріз з вашими моральними принципами.

Аналіз крові часто сприймається тлумачами як невпевненість сплячої людини в своїх силах. Сновидець знаходиться в стані тривоги, шукає підтримки і напутніх вказівок. Варто бути більш впевненим у собі, у кожного в житті бували помилки, головне — отримувати від них урок.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: