Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться здавати кров?

До чого сниться здавати кров?

Зміст:

Сонник Здавати кров

Кров — є вмістилищем і обитель життєвих енергій. За Біблійним сказанням вона співвідноситься з душею. Наділена даром очищення, вона сприяє перебільшення життєвого початку і зміцненню вельми легко леткої душі.

Символіка снів

У загальному значенні, кров, мрій у снах, уособлює таємні рани душі. Виною тому, незрозумілі тривоги і страхи, часто, глибинною причиною яких є, вельми впорядкована, загальмована повсякденне життя. Що значить, якщо сновидцу довелося здавати кров.

Альтернативне тлумачення

У класичних сонниках розшифровку мрій, де сплячому доводилося здавати аналізи цієї субстанції, пов’язують з вирішенням якихось обтяжливих проблем.

Сонник Міллера

Про щось, теребящіе душу сновидіння, розповідають мрії, де довелося робити це дослідження.

Якщо здавали кров

Марилося, що ви прийшли за результатами медичного обстеження, значить наяву все вирішитися благополучно для вас.

Сонник Ванги

Провидиця стверджувала, що сновидіння, де доводилося робити такого роду обстеження, закликають стати ініціаторами важливої ​​розмови з потрібними вам, і впливовими людьми.

Сонник Хассе

Про те, що немає причин для занепокоєння за здоров’я, вказує сон, де сплячий здавав аналіз крові.

Інше тлумачення такого бачення обіцяє удачу в кар’єрі.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування таких сюжетних ліній пов’язані з захаращеності в різних сферах життя сновидіння і всіма витікаючими з цього наслідками.

Сонник Лонго

Якщо сновидцу довелося робити аналіз крові, це говорить про те, що гори, які накопичилися з вашої вини справ, перетворившись в сніжний ком, тепер тяжіють над вами, віднімаючи дорогоцінний час і сили.

Сонник Лоффа

Може виникнути нездужання або легка хвороба

Про ймовірність принесення в жертву чогось дорогого для сновидіння говорить сон, де сталося здавати її на аналіз.

Сонник Цветкова

Езотерик повідомляє, що робити аналіз цієї субстанції, віщує або легке нездужання після захворювання, або повне одужання.

Сонник Деніз Лінн

Перенесла в дитинстві клінічну смерть після поранення терористом, Денніз стала відомим цілителем, експертом по Фен-Шуй, письменником.

Вона передбачає, до чого сниться такого роду обстеження. Це говорить про прийдешнє авралі в справах. У той сновидець нехай не буде ні хвилинки вільної.

Розмова з близькою людиною про подальшу долю спільного майбутнього віщують мрії, де довелося дізнаватися результати аналізів, віщає сонник.

Сюжети сновидінь

Сценарії «кривавих» сновидінь, сполучених з медичними обстеженнями, можуть трактуватися в різних контекстах. Втрата кров’яної рідини уві сні може символізувати як занепад життєвої енергії, так і жертовність чимось заради чогось. Від чого це залежить, ми зрозуміємо, розібравши детально нюанси сну. До чого сниться здача аналізів крові:

Якщо приснилося, що у сновидіння брали аналіз з вени для донорського матеріалу, він стурбований думкою про допомогу близькому родичу. Сновидець готовий зробити це за всяку ціну. Готовий працювати на виснажливих роботах, до сьомого поту, віддаючи останні сили, аби отримати можливість врятувати рідну людину.

Коли в цих цілях брали аналізи з вени, із застосуванням сили, значить якась особа, не виключена ймовірність групи людей, намагаються завдати шкоди тому, хто, нічим не компенсуючи втрати. Але не завжди шкідниками можуть бути люди. Вампіром в даній ситуації може виступити якась ідея, проект.

Якщо були донором

Сниться процес переливання крові, коли сплячий спостерігає як вона рухається по крапельниці з вени у вену, тлумачиться двояко. Це може бути відображенням прихованою туги про померлого близькому родича. Між ним і сплячим ще існує нерозривний зв’язок, що не дозволяє йому примиритися з відходом у кращий світ, рідну людину.

Інше трактування, до чого сниться такий сюжет, связна з переживаннями сновидіння, виснажені нещасливим коханням. Він не може викреслити з серця і душі свою половинку.

До чого сниться робити аналізи з вени в разі потреби. Це може бути пов’язано з професійним дослідженням, або через захворювання.

Це прогнозує прийдешні проблеми з владою, так само як і зіткнення з правоохоронними органами.

Для людей, що займаються кар’єрою, такий сюжет може стати прогнозом до сварки з керівництвом або непорозуміннями серед колег.

До чого сниться робити аналізи з вени з власної волі сновидіння. Це може бути пов’язане з бажанням зробити профілактичне обстеження, або визначити наявність або відсутність вагітності. Цей сюжет може стати підтвердженням факту про згоду сновидіння взяти на себе провину за неправильні і неприпустимі дії своїх колег.

Сновидіння закликає не робити цього, тому як такий подвиг не буде оцінений по достоїнству. Більш того, поставить жирну пляму на репутацію сновидіння.

Наснилося, що сновидець прийшов в поліклініку здавати аналізи з вени, але при цьому відчуває величезне почуття страху перед болем. Такий сюжет констатує факт сумніву сплячого у власних силах для втілення задуманої ідеї в реальність. Він жадає підтримки і турботливого участі близьких.

Наснилося, що після закінчення процедури, кров продовжувала сочитися з вени. Це говорить про занепад сил. Можливо розчарування в сенсі буття, втрата віри в досягнення мети. Сновидець просто переоцінив свої можливості. Зайве поквапився з термінами завершення проекту. Потрібна пауза, відхід на час від роботи. Не завадить побути якийсь час на самоті.

Якщо уві сні вам брали кров з вени з метою визначити групу, значить скоро завагітніє.

Цей сюжет ще може розповісти про те, що у вас є близькі родичі, про яких ви навіть не знаєте. Можливо вони навіть намагалися вас розшукати.

До чого сниться як довелося здавати аналіз крові з пальця, відчуваючи при цьому злегка некомфортне відчуття.

Цей сюжет сигналізує про вмілу пастці, підлаштований особливої ​​протилежної статі, в яку повірив сплячий.

Сновидець в життя нерозбірливий в людях, дуже довірливий, і на додаток до всього, дуже влюбчів. Це легко використовують підступні особи.

До чого сниться, як сновидцу брали аналіз з великого пальця на руці. Це вісник майбутньої хитрості, яку зроблять у відношенні вашого бізнесу партнери. Чи не присвячуйте в деталі своїх планів навіть довірених осіб. Серед вашого оточення є шпигуни, які заради власної вигоди, продадуть всі ваші ідеї конкурентам.

До чого сниться, як довелося робити аналіз з пальця, переступаючи через силу волі. Більш того, коли процедура була завершена, а з пальця продовжувало текти. Сюжет вказує на натягнуті відносини зі свекрухою.

Якщо здавали кров з пальця

Якщо краплі червоної рідини стікали з пальця на одяг, це вказує на якісь ваші давні гріхи. Не буде зайвим сходити до церкви сповідатися. Можливо ви згадайте, що колись когось даремно образили, так і не вибачившись. Зараз якраз той момент настав. Не ігноруйте його.

До чого сниться аналіз з пальця, який сновидец бере в іншої людини. Це відображення вашого занепокоєння з приводу стану фізичного здоров’я вашого найближчого друга. Ви мимоволі дізналися про існуючі проблеми у нього в цій сфері. Ця людина на стільки доріг вам, що ви беретеся особисто контролювати процес походів в поліклініку, для того щоб він зробив діагностичне обстеження.

Інші тлумачення

У більшості джерел розглядаються найбільш часті сюжети сновидінь. Для більшого спектру інформації можна заглянути в інші, більш сучасні тлумачі сьогоднішніх днів.

Сонник XXI століття

Коли снилося, що довелося стояти в черзі в лабораторію, щоб віддати аналізи на перевірку, але так і не вдалося це зробити, тому як лабораторія закрилася. Наяву сновидцу доведеться трудитися за двох, тому як на підприємстві настане скорочення штату. Однак такий розжарений графік зробить негативний вплив на здоров’я сновидіння. Тому цю проблему потрібно піднімати колективно.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: