Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зефір?

До чого сниться зефір?

Зміст:

Сонник зефір

М’який і повітряний зефір у багатьох людей асоціюється з безтурботними дитячими роками. Кожен напевно хотів заново відчути пережиті емоції, а тому такі приємні сновидіння приносять велику кількість позитивних емоцій. До чого сниться зефір? Більшість тлумачів говорить про те, що такі ласощі віщує легку і безтурботне життя.

Сниться повітряні ласощі

Чого слід очікувати?

Як пише відомий сонник, зефір символізує приємні переживання, які залишили слід в душі сновидіння. На нього чекає незабутня життя, наповнене яскравими фарбами, але які сюрпризи можна очікувати?

Несподівані сюрпризи

Якщо білий і м’який зефір лежить недалеко, і до нього можна просто дотягнутися рукою, значить, в реальному житті ви отримаєте приємний подарунок.

Як правило, матеріальна цінність презенту буде незначною, а ось отримані емоції просто безцінні. Такий незвичайний знак уваги зможе прикувати серце практично будь-якої людини.

Є зефір — отримати презент від того людини, від якого ніхто цього не очікував. Сновидець повинен придивитися до свого найближчого оточення, напевно в ньому будуть люди, соромляться своїх справжніх почуттів.

Дівчатам

Представниці прекрасної статі дуже люблять сюрпризи. Якщо сновидицей приснився білий зефір, то її чекатиме приємне знайомство і побачення з цікавим хлопцем. Однак таке ставлення не призведе до якихось результатів, оскільки особистості партнерів незабаром почнуть конфліктувати.

Хлопцям

Чоловікові може приснитися сон, в якому він пригощає свою обраницю смачними ласощами. Трактування вкрай проста:

Пригощати уві сні кого-небудь

Види

Різні сонники дають свої оцінки щодо видів приснився зефіру.

Білий

Наприклад, тлумач Міллера розповість про те, що білий десерт віщує легкі гроші і випадкові зв’язки. Випробовуючи почуття радості від раптово з’явилися благ, треба зберегти при цьому самоконтроль, інакше удача просто відвернеться від сплячої людини.

Шоколадний

Зефір в шоколаді може розповісти сновидцу, що в майбутньому його чекає поліпшення матеріального становища. Звичайно ж, це не станеться за один день, і треба буде докласти зусиль, щоб зрушити з мертвої точки.

Психологи пояснюють, чому представницям прекрасної статі так часто сниться шоколадне частування. У їхньому житті повинен з’явитися не просто красивий, але і фінансово забезпечений кавалер, який буде потурати будь-яким примхам.

Десерт в шоколаді

Інші тлумачення

Їсти солодкий продукт — до любовних розчарувань і неутоленного бажанням. Відносини можуть закінчитися, так і не встигнувши початися, а тому треба намагатися приділяти більше часу своєму обранцеві.

Сучасний сонник наполягає на тому, що при покупці повітряного ласощі необхідно зберігати пильність.

Випадково куплена пастила буде пов’язана з непередбаченими витратами або втратою цінних речей. Вони можуть не мати великий матеріальний вартості, однак будуть становити велику духовну цінність.

Якщо у нічних мареннях була покупка, значить сновидец повинен задуматися про збереження свого майна.

Готувати зефір самостійно — влазити в чужі дула, а цього краще не робити, оскільки нав’язливість може зіпсувати відношення. Як б добре ви не орієнтувалися в окремо взятій ситуації, треба обмежитися в своїх висловлюваннях.

Пригощати когось — до конфлікту з родичем або близьким другом, який протягом довгого часу псує настрій. Такий бесіди не уникнути, і наслідки можуть бути непередбачуваними.

Деякі тлумачі кажуть про те, що якість продукту повинно бути завжди найвищим.

Якщо приснився неякісний продукт, значить настав час очистити свої шафи і книжкові полиці. Жити стане простіше, як тільки будуть викинуті всі непотрібні речі.

Сонник Міллера говорить про те, що придбання солодких ласощів може прирівнюватися до покупки якоїсь речі. Якщо сновидец побачив такий знак, значить настав несприятливий час для його професійної діяльності. Швидше за все, куплена річ не приноситиме ніякого задоволення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: