Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зелена цибуля?

До чого сниться зелена цибуля?

Зміст:

Сонник зелена цибуля

Здавалося б, ми звертаємося до сонникам в екстреному випадку. Як правило, коли наснилося жахливе. І мало хто не задається питанням, до чого сниться зелена цибуля? Банальне сновидіння, не заслуговує навіть найменшої уваги. Сонник вважає абсолютно по-іншому.

Зелені стріли

Пророщений цибулю, уві сні обіцяє сновидцу не найприємніші емоції. Будете відчувати безсилля, злість, образу.

Що викличе у вас такий букет вражень, залежить від супутніх символів.

Тлумачі снів

Якщо приснився зелена цибуля

Автори сонників дійшли висновку, що уві сні цибулю також викликає сльози. Цікавить і сама суть, і нюанси, перегляньте кілька сонників, визначте найоптимальніше тлумачення.

Сонник Міллера

Бачити, як цибуля росте на грядці — чекає багато сильних недругів, і вони постійно будуть тримати вас у формі.

Сонник 21 століття

Сонник Зигмунда Фрейда

Даний джерело не відходить від своїх правил, і будь-який символ уві сні розглядає з боку сексуальної сфери.

Бачити посаджений цибулю — наступним вашим статевим партнером буде людина, яка за віком буде набагато молодше вас.

У овоча великі цибулини — вас можна привітати, ваша сексуальна життя насичене і знаходиться на піку. Якщо ж вони проросли, то морально ви готові до того, щоб мати дитину.

Сучасний сонник

Що робили з зеленою цибулею

Бачити зелень цибулі уві сні — ваші недруги не перестануть завдавати вам. Їсти його — знайомство з хорошими і корисними людьми.

Різати — вдастеся розваг. Готувати з нього блюдо — отримаєте фінансовий прибуток. Варена — зможете похвалитися відмінним самопочуттям. А ось засмажений — погана ознака. Чи не обійдетеся без присутності недругів.

Садити цибулини — до швидкого винагороді.

Сонник Євдокії

До чого сниться зелена цибуля? До швидкої зустрічі з ворогами.

Інші тлумачення

Цигани вважають, що зелена цибуля, як втім, і ріпчасту, сняться тоді, коли у вас найбільший шанс знайти скарб, виграти приз. Такий сон хороший для людей певних професій, наприклад археологів, шахтарів.

Інші ж говорять про те, що сновидіння з зеленою цибулею в головній ролі, обіцяє швидке отримання спадщини. Хоча радості воно принесе мало, так як разом з грошима або майном потягнеться довга низка суперечок і сварок між родичами.

Мляві, пожовклі пагони цибулі свідчать про те, що у сновидіння не все гаразд з фізичним тілом. Ведіть здоровий спосіб життя, прийдіть в форму, відвідайте лікарів для обстеження.

Рвати цибулю — пора приготуватися до випробувань. Мало того, що перед вами постануть перешкоди, так ще й хтось з вашого близького оточення сильно вами незадоволений і може «вставляти палки в колеса».

Якщо бачили його на грядці

Іноді сонник видає таке тлумачення сну, в якому сновидцу довелося готувати зелену цибулю. Атмосфера в вашому домі буде напружена, сварки, образи на деякий час стануть постійними супутниками вашого сімейного життя. Зате їсти свіжий, хрусткий зелена цибулька — до спокою і ладу в домівку.

Що росте на грядці

Іноді уві сні разом із зеленою цибулею сняться інші овочі, наприклад петрушка і кріп. Вони також мають величезне значення.

Кріп

Збирати кріп, бачити це уві сні — означає, хочете пустити оточуючим пил в очі, приховати свої справжні плани і почуття.

Їсти кріп — бажання відректися від свого минулого, викреслити з пам’яті темну сторінку життя.

Різати кріп — намагаєтеся досконально розібратися в існуючій проблемі.

Деякі сонники вважають, що займатися приготуванням страв, до складу яких входить кріп, мити, різати, сушити його — ваші найзаповітніші сподівання збудуться.

Петрушка

Бачити уві сні петрушку, значить, ви зможете досягти всього, чого захочете, але тільки своєю наполегливою працею.

Також петрушка може означати близьке виступ перед досить великою публікою. Прикрашати за допомогою цієї зелені страви, вказує на ваше бажання будь-якою ціною подати себе у вигідному світлі.

В цілому, сама по собі ця зелень, є позитивним знаком, але якщо ви будете її, є, рвати, садити і так далі тлумачення не буде таким вже безхмарним.

Так що бачити уві сні зелень, таку як цибуля, петрушка, кріп — все це просто попередження вам про які загрожують негаразди, або навпаки повідомлення про те, що радість і щастя вже близько.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: