Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зелена машина?

До чого сниться зелена машина?

Зміст:

Сонник зелена машина

Вважається, що машина уві сні означає певний розвиток, кульмінацію подій. Якщо вона була зеленого кольору, то, на думку сонників, пророкування тільки посилюється.

Сниться зелене авто

До чого сниться зелена машина? Безумовно сплячої людини очікує доленосна зустріч в недалекому майбутньому, це буде досить цікаве знайомство, що залишить свій слід на довгі роки.

Не виключено, що ви потрапите у владу сильних почуттів. Вони повністю підпорядкують вас собі.

Незабаром ви відчуєте справжнє щастя, головне — зумійте правильно скористатися моментом, що подарує вам доля.

Прислухайтеся до передбачення Густава Міллера

Наснилося яскраве авто незвичайного кольору

Як вважає даний сонник, зелена машина в нічному баченні може сигналізувати вам про різних ситуаціях, який відбудуться у вас в дорозі.

Даний символ говорить: попереду у сплячої людини приємна поїздка, яку він проведе з користю.

Уві сні ви були водієм даного автотранспортного засобу? Розпочату справу буде прибутковим і успішним. Якщо машина була новою, то до вас можуть повернутися колишні почуття, стара любов.

Правда, не завжди у видіннях тієї ночі все так гладко. Що ж, на думку Міллера, може статися ще:

Що скажуть інші тлумачі

Згадка про зеленому автомобілі ви можете зустріти в досить великій кількості тлумачів снів. Навіть якщо вони створювалися в ті часи, коли автотранспортних засобів не існувало, то в них зустрічається вказівку, до чого сниться віз або інший засіб пересування зеленого кольору.

Тлумачення древніх майя

Телега червоного або зеленого кольору, приснився вам в нічному баченні, може мати два протилежних передбачення:

Сниться їзда на великій швидкості

Тлумачення дворянки Гришиной

До чого сниться машина зеленого кольору? Спляча людина незабаром може почати нову справу, воно буде досить успішним.

Потрапити під колеса — на жаль. А ось їхати за кермом або на пасажирському сидінні — вам доведеться використовувати свої зв’язки, щоб виплутатися із ситуації.

Довелося їхати дуже швидко — ви підете на ризик. Гришина вважала, що аварія з вашою участю означає, що обставини в реальному житті складуться на вашу користь.

Випасти з автомобіля — ви самі піддасте небезпеки і своє матеріальне благополуччя, і своє життя.

Новий сімейний тлумач

Перебувати на місці пасажира авто — ви активна людина, удача супроводжує вам у всьому. Але сидіти за кермом — негативно, ви чогось позбудетеся або сильно захворієте.

Наснилася покупка авто

Просто бачити зелений автомобіль — починайте збиратися в дорогу, вас чекає приємна подорож. Доля сновидіння незабаром може кардинально змінитися в кращу сторону.

Здійснювати покупку автотранспортного засобу — ви зумієте відстояти свою точку зору, відновіть положення в суспільстві. Продаж авто, навпаки, обіцяє зміни в гіршу сторону.

Поломка машини сниться до неприємностей. Якщо авто просто викрали, то прогноз буде ще більш негативним.

Циганський тлумач

Якщо вам наснився зелений автомобіль, то він є символом вашого духовного розвитку. Постарайтеся згадати, з якою швидкістю він їхав, або ж він взагалі стояв на місці?

Їхати вгору по дорозі — вам доведеться неабияк потрудитися, щоб досягти поставленої мети. Поломка авто означає, що вам варто серйозно задуматися над своїм життям і своїми вчинками.

Бачити уві сні старе авто

Старе авто значить, що ви хочете повернутися в минуле, в свою юність. Якщо ви відчуваєте, що сильно втомилися, то не випробовуйте себе на міцність, відпочиньте.

Короткі передбачення

Деякі люди не мають багато часу на те, щоб вивчати тлумачі снів і вичитувати необхідну їм інформацію. Для таких людей був створений короткий перелік того, до чого ще може привидітися зелений автомобіль:

Справи повсякденні

Заправка авто означає, що у вас зараз такий період, коли ви не відчуваєте того припливу сил, що був у вас раніше. Правда, якщо ви залили повний бак, то зовсім скоро ви знову будете в строю.

Заїхати на автомийку — такий сон показує вам, що пора б обзавестися парою-трійкою впливових друзів.

Проводити дрібний ремонт — отримаєте несподіваний прибуток.

Уві сні ви паркуєте автомобіль — незабаром у вас станеться розрив відносин, який швидше за принесе вам радість, ніж засмутить.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: