Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зелена сукню?

До чого сниться зелена сукню?

Зміст:

Сонник зелену сукню

В епоху панування і повного втручання церков в життя людей, тіло людини, а особливо жінки, вважали негідним милування. Тоді — то і з’явилися громіздкі сукні.

Геральдичні поняття в мріях

У давні століття плаття було привілеєм багатих. У геральдиці, науці про символи, гербах, плаття — офіційне відображення привілеїв стану. Аналогічну смислове навантаження воно несе уві сні. До чого сниться зелену сукню?

З сонників минулого

Якщо бачили зелену сукню

Зелений колір в одязі, на думку класиків, це милостивий знак, що передвіщає удачу, стабільні фінансове становище.

Сонник Міллера

Зелене вбрання, на думку психолога, обіцяє втілення надій. Але різні сюжети у Міллера по різному тлумачаться.

Гарний предмет гардероба уособлює бездоганність власниці сну в поведінці і манерах. Їй багато знайомих захоплюються.

Рване одягання вказує на плітки, які розпускають навколо сновідіци.

Класичне, воно передрікає авантюру, на яку ви хочете зважитися, хоча довго будете перебувати в роздумах — бути чи не бути. Ризикнувши, залишитеся, більш ніж, задоволені.

Сонник Ванги

Провидиця говорила, що весільну сукню уві сні зелених тонів, обіцяє успішні продажі в бізнесі, що приносять великі доходи.

Бачити, як продавали його, віщує невиправдані розтрати.

Сниться, що вам подарували наряд малахітового кольору, значить чекайте якийсь сюрприз. Коли дарували ви, значить наяву зробите якийсь благородний вчинок.

Сонник Фрейда

Бірюзовий відтінок

У розумінні психоаналітика, цей предмет гардероба уособлює голе тіло.

Сон, де довелося бачити, що одягали бірюзовий наряд, підкреслює вашу сором’язливість свого красивого тіла, якого злегка торкнулися вікові зміни.

Сонник Хассе

На думку міс медіум, носити уві сні бірюзові сукні, значить наяву всі ваші починання будуть легко реалізовуватися.

З сонників сучасників

Сьогоднішні віщуни трактують цей предмет гардероба по-різному. Вагоме значення надається діям, які з ним проводилися.

Сонник Цветкова

Хороший прогноз сну, де сталося приміряти його . Це віщує вражаючий зліт нового проекту.

Сниться, що довелося купувати собі цей наряд, значить у вас наяву багато заздрісників.

Сонник Гришиной

Сукня, як і інший вид одягу, це знак сиюминутности.

Знімати з себе вбрання малахітового кольору — віщує прибуток, але не довгострокову.

Сонник Деніз Лінн

На думку цілительки, сукні уві сні уособлюють захист від будь-яких лих і стихій. Це може символізувати емоційний стан сновидіння.

Оздоблення зеленого кольору, обіцяє безпеку і надійність у всіх життєвих ситуаціях, які трапляться з сновидицей.

Уві сні одягатися в наряд смарагдового кольору, значить мати міцне здоров’я і бути завжди врівноваженим.

Циганський сонник

Якщо ви одягалися уві сні в зелені оксамитові сукні, це віщує несподіване багатство.

Сонник Данилової

Якщо плаття було оксамитовим

Якщо довелося бачити себе одягненою в зелену туніку, це вказує на те, що ваші інтимні відносини засновані лише на розрахунку.

До чого уві сні носити таке вбрання? Це вказує на те, що в прагненні зайняти не тяжке становище в житті, ви не гидуєте ніякими способами.

По стежинах нічних видінь

Часто жартують модниці, поговарівая, що суконь не буває дуже багато. Дійсно, адже в житті вони мають не тільки різний колір, але і стиль і призначення. Уві сні ці деталі накладають відбиток на трактування. Подивимося, як трактуються такі ситуації, в яких фігурувало зелену сукню:

Несподіване надходження фінансових коштів в сімейний бюджет обіцяє сон, де довелося бачити, як сновидицей шила собі вбрання кольору молодої трави. Це може бути пов’язано зі спадщиною, або дохід від продажу нерухомості, цінних паперів. Навіть не виключений виграш.

До чого сниться, що таке вбрання ви шили для дитини, це сигнал, що комусь із друзів потрібна ваша допомога.

До чого бачити уві сні, що шили довге вечірнє плаття для продажу? Це мовить про те, що незабаром вам надійде пропозиція на отримання перспективної високооплачуваної посади.

До чого довелося бачити, як купували коротке платтячко смарагдового кольору? Це веде мовлення, що з вами станеться прикре непорозуміння, від чого ви дуже засмутити.

До чого довелося бачити, що продавали довге оксамитове вбрання, кольору смарагду? Це говорить про те, що ви дуже марнотратний в грошах, і незабаром постраждаєте, зазнавши значних фінансових втрат через свого тринькання.

Якщо плаття було весільним

Наснилося, що вам піднесли цю річ як подарунок? Значить чекайте пропозиції від коханого поїхати відпочити в екзотичні країни.

До чого довелося бачити як ви одягалися в довге весільне вбрання салатового відтінку? Це вказує на прийдешню веселу вечірку, на яку будете запрошені. Більш того ви зустрінетеся з людиною, до якого у вас виникне серйозне потяг, воно виросте в справжню любов, і вона буде взаємною.

Сниться, що ви вирішили обміняти цей предмет туалету на іншу річ? Це відображення ваших страхів безгрошів’я, або банкрутства . Це пов’язано з тим, що управління бізнесом, для вас досить складний процес, тому як сфера в якій відбувається ваша діяльність, не до кінця вами вивчена. У таких випадках наймають фахівців — керівників.

До чого довелося бачити, як ви допомагали одягатися головній героїні торжества в довге зелене вбрання старовинного покрою? Це свідчить про те, що вас запросять на важливу світську вечірку, де ви заведете вигідні знайомства і зв’язки.

До чого одягати на себе довгу вечірню, в стразах, вбрання? Ваш бізнес набирає більших обертів, і в подальшому очікується процвітання.

Сниться, як вибираєте в гардеробі плаття, і зупиняєте свій вибір на малахітово? Це вказує, що в будь-якому колективі будете шановані, тому як ви комунікабельний і щира людина.

Коли сниться, що одягли на себе довге яскраво — смарагдове вбрання, яке не відповідає офісного стилю, в добавок, плутається в ногах, це попередження про труднощі на шляху до досягнення мети.

Сниться, що прийшовши на роботу, ви виявили на вашій колезі точно таке ж вбрання, це сигнал про можливі інтриги колег. Причина їх у прихованій заздрості до вас.

Сниться, що ви купили собі багато зелених суконь з різними принтами, це відображення ваших роздумів про те, як скорегувати в кращу сторону фінансове становище. Сон закликає змінити сферу діяльності.

Неприємні казуси

Іноді в мріях з нами відбуваються якісь нестандартні, або неприємні ситуації. Що ж вони означають, якщо в сюжетах не обійшлося без смарагдового наряду?

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: