Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зелена трава?

До чого сниться зелена трава?

Зміст:

Сонник Зелена трава

Сни, спеціальне безкоштовне засіб спілкування з потойбічним світом. З їх допомогою ми можемо прогнозувати майбутнє. До чого бачити луг, повний зеленої трави, чи говорить сновидіння про те, що наше життя наповниться яскравими фарбами?

Що означає луг із зеленою травою

Тлумачі вважають, що подібне бачення обіцяє зміни в кращу сторону, при цьому як в сімейних справах, так і в ваших фінансах. Сновидіння вважається краще, коли ви відчуваєте аромат трав і її текстуру.

Думки тлумачів снів, до чого може снитися трава

Звичайно, подібне бачення дуже різноманітно, адже по траві можна ходити, лежати на ній, їсти, косити, або навпаки, бачити, як всюди росте висока трава. Для того, щоб знайти саме своє тлумачення, необхідно заглянути в сонник.

Якщо наснилася зелена трава

Сонник Міллера

Сонник Езопа

Сонник для всієї родини

До чого уві сні, сидіти на молодій травичці, ходити босоніж, або лежати — до успіхів в робочій сфері.

Сниться сон, що вся трава стала жовтою, висохла, перетворилася в сіно — неприємності на роботі, а також неполадки в організмі сновидіння. При цьому масштаб зла визначається побаченої площею, якщо це маленький дворик, то і неприємності будуть дрібні. Якщо ж ви бачили поле, або луг покриті килимом сіна — остерігайтеся великих неприємностей, а також серйозних захворювань.

Якщо уві сні ви витоптують траву, яка росте, значить, вам необхідно щось переосмислити у вашому житті, поміняти звичний уклад, змінити звички, так як останнім часом своїми діями ви наносите собі тільки шкоду.

Якщо бачили лікарські трави

Сонник передбачає, що бачити уві сні лікарську траву, до того, що ваш організм подає сигнал про захворювання певного органу. Якщо ви запам’ятаєте, що саме за лікарська рослина вам приснилося, то подумайте, що їм можна лікувати. Також сонник стверджує, що якщо відразу взятися пити напій з цієї рослини, то хвороби можна буде уникнути.

Езотеричний сонник

Сонник Хассе

До чого сниться луг із зеленню на думки різних народів

Французи вважають, що бачити зелену траву уві сні — до зради, яке буде виходити від уявних друзів.

Їсти зелень — до хвороб і злиднях. А ось сон, в якому трава була сухою і випаленої обіцяє великі втрати.

Циганський сонник, вважає, що йти уві сні по зеленому моріжку — до здійснення бажань, щасливого майбутнього. Якщо подібний сон бачить хвора людина, то незабаром він видужає.

Скошене ж сіно, передрікає хворій людині смерть, а здоровому крах надій, збитки в фінансах, втрату роботи.

Східні культури також вважають, що бачити уві сні пахучу зелень до добра, а пожухлу, ні до чого доброго не приведе.

До чого сняться певні дії, пов’язані із зеленою травою

Сни з тваринами на траві

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: