Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зелена змія?

До чого сниться зелена змія?

Зміст:

Сонник зелена змія

Споконвіку змія вважалася символом спритності, підступності і небезпеки. Варто згадати історію про Адама і Єву, де головну ролей відведено змію спокуснику. Чи варто говорити про те, що такий символ, з’явившись уві сні, апріорі не може передвіщати хороше. Бачити змію уві сні, значить зіткнутися з підступністю, підлістю і брехнею.

Крім, всього перерахованого вище змія — символ мудрості. Тому вам доведеться зіткнутися з сильним противником. Але разом з тим, зелений колір є кольором відродження, нового початку. Він здатний приглушити негативний вплив.

Значить, зелена змія уві сні, не так уже й страшна, а при правильному прочитанні сну, може навіть мати позитивну трактування.

Приснилася змія зеленого кольору

Давайте розберемося, до чого сниться зелена змія. Бачити уві сні зелену гадину — позитивний сон. Він обіцяє початок нового життя і позбавлення від минулих неправильно звичок. Чи не маловажливими для правильного тлумачення сну вважаються дії змії, її розміри, а також стать людини, якій вона наснилася.

Дії змії

Якщо наснилася зелена змія

Чого тільки не привидиться в нічних сновидіннях. Змії можуть повзати, плавати, літати, розмовляти. Кожна дія має значення.

Змія обвиває тіло

Такі сни дані для попередження вас, про те, що якийсь чоловік або певні обставини заважають вашому розвитку. Завдяки їм, ви не можете перейти на вищий щабель.

Подумайте, які люди або звички заважають вам досягати цілей, і без жалю прощайтеся.

Сон означає, скоро ви станете чисті від непотрібного баласту і знайдете упевненість.

Кільця рептилії обвилися навколо шиї — неприємності в сім’ї, стверджує сонник Нострадамуса.

Повзуча гадина нападає

Якщо в сновидінні змія намагається напасти — зіткнетеся з зрадою і брехнею. Чи зможете ви впоратися з цим, і стати переможцем залежить і від закінчення сновидіння, і від вас самих.

Чи не падайте духом. Нічне бачення просто подає сигнал, колір повзучої тварюки говорить про те, що ви вийдіть з цих колотнеч з найменшими втратами. Гірше якщо сняться змії інших кольорів: червоні, жовті, чорні.

Змія кусає

Не виключено, що уві сні змія спробувала або вкусила вас. Вас чекає велике розчарування в близькій людині, по крайней мере, так говорить сонник провидиці Ванги. Також провидиця не виключає, що по відношенню до вас не була застосована магія. Вкусила змія — людина зробила вам магічний ритуал.

А ось сонник 21 століття стверджує, що якщо вас кусає багато маленьких змійок — можливість несподівано збагатитися.

Сучасний сонник тлумачить сон, в якому вам довелося бачити, як змія вкусила іншої людини, як вашу нестриманість по відношенню до друзів і родичів. У реальності ви будете їх висміювати і ображати.

Бачити, як гадина вкусила людину, і він помирає від її отрути — піддастеся на невірні вмовляння близьких і потрапите в халепу. Так вважає сонник від А до Я.

Вкусила змія — складіть стратегію. Вже скоро недруг вступить у відкриту боротьбу. Будьте готові оборонятися.

Не настільки важливо вкусила вас змія або тільки кусає — неприємностей не уникнути, але можна підготуватися.

Розмір має значення

Якого розміру була змія

Як і в реальному житті, змії в сновидіннях можуть бути маленькими або великими. Велика змія уособлює недруга, маленька — плітку, інтригу, сварку.

Бачити велику змію

Бачити уві сні рептилію гігантських розмірів — до великої небезпеки. Не приймайте незабаром важливих рішень, відмовтеся від поїздок, будьте уважні за кермом.

Побачити велику змійку у себе в будинку, означає, що під час вашої відсутності в житло станеться трагедія.

Велика гадюка нападає на вас, і ви вступаєте з нею в поєдинок — зіткнетеся з відкритою ворожнечею. Якщо ви її переможете, то незабаром вирішиться складна ситуація, яка мучить вас вже довгий час. Можливо, ви зможете розвіяти за вітром брехливі чутки і відновити добре ім’я.

Маленька рептилія

Сняться сни, в яких на вас нападає маленька змійка — маленькі проблеми. Можливо, це буде сварка, або прикре непорозуміння.

Багато маленьких змій символізує кілька недругів, які не зможуть істотно нашкодити. Все-таки, вони подмочат вашу репутацію, і помотати нерви, стверджує сонник Ванги.

Якщо протягом сну, одна і та ж змія змінює свої розміри, значить, ви не можете тверезо оцінити масштаби проблеми.

Послання вищих сил

Передбачати всі нюанси сновидіння про повзучих гадів просто неможливо. Сонники дають тлумачення найпоширеніших снів. Якщо вам сниться щось надзвичайне, то варто звернутися до фахівця.

Кому сниться сон

Якщо тримали в руках

Кожна дія змії, щось та означає. Багато що залежить від того кому сниться сон.

Наприклад, що віщує сновидіння наповнене плазунами дівчині:

Чого чекати від такого сну жінці:

Для чоловіка сновидіння означає його сексуальність і магнетизм.

Місце дії

Змія може приснитися в ліжку. Що означає сон? Найпоширеніше тлумачення — до крадіжки. Намагайтеся краще доглядати за своїм майном.

Можливі неприємності в особистому житті, особливо в тому, що стосується ліжку.

Сниться, що ви лежите в ліжку, а до вас повзе змія — несподіваний удар долі.

Навіть велика провидиця Ванга вважала, що сон, в якому присутня змія в ліжку — до зради.

Смерть плазуна

Мертве плазун означає, що варто бути обережним з новими знайомствами.

Повзуча гадина нападає на вас, але ви її вбиваєте, сигналізує про конфлікт, внаслідок якого можуть бути жертви.

Вбивати змій — заради того щоб досягти поставленої мети, ви готові на все.

У багатьох сонниках сказано, що вбивати уві сні рептилій до успіху, ви отримаєте перемогу, і змусите оточуючих поважати вас.

Сниться, що ви плаваєте в водоймі і біля вас мертва змія — на превелику радість. При цьому ви вже знаєте про наближення білої смуги, але боїтеся повірити цьому.

Бачити, що хтось топче змій — до перемоги в якійсь сфері життя.

Безліч рептилій

У вашому оточенні занадто багато недоброзичливців. Якщо хоча б одна з них вас вкусила, незабаром вони заявлять про себе.

Бачити рептилій в воді — ви занадто довірливі до оточуючих.

Безліч повзучих, падає на вас з небес — впливова людина захоче вам нашкодити. Якщо ви їх переступаєте — занепокоєння за свій фізичний стан.

Велика кількість шиплячих гадів — незабаром відбудеться подія, яка вплине на душевний стан.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: