Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться землетрус?

До чого сниться землетрус?

Зміст:

Сонник Землетрус

Сновидіння, в якому довелося бачити або відчувати землетрус, символізує підсвідомий страх сновидіння. Як правило, таке бачення віщує втрату або удар долі, однак іноді подібні мрії мають і сприятливе тлумачення. Тому, щоб зрозуміти до чого сниться землетрус, потрібно проаналізувати всі дрібниці снів.

Сюжет сну і його значення

Сонник землетрус

Сновидіння, в якому сниться підземна буря, обіцяє зміни, які незабаром відбудуться в житті сновидіння. Можливо, в найближчому майбутньому сплячого очікує підвищення на роботі, зміна місця проживання або духовні зміни. Якщо вам довелося бачити уві сні землетрус необхідно згадати сюжет бачення і його емоційне наповнення.

Поява снів, в яких ви просто бачили підземну грозу, говорить про те, що прийшов час для активних дій. Іноді таке бачення вказує на проблеми в стосунках з коханою людиною. Можливо, настав час серйозно поговорити з другою половиною.

Якщо під час тряски не було серйозних руйнувань — значить попереду довге і щасливе життя. Всі проблеми і неприємності будуть обходити вас стороною.

Бачення, в якому ви не тільки бачили підземну грозу, а й відчували сильну струс, віщує неприємності на роботі.

Як свідчить сонник, землетрус символізує бажання сновидіння позбутися нав’язливих думок і віщує смугу невдач. Якщо під час струсу ви не постраждали — це значить, що в недалекому майбутньому ви подолаєте всі труднощі.

Коли близькі потребують допомоги

Нічні мрії, в яких ви бачили, як люди ховаються від сейсмічної грози, говорять про те, що близькі люди потребують вашої допомоги і підтримки.

Поява снів, в яких ви бачили серйозні руйнування від тряски, передрікає настання нового періоду в житті. Якщо під час струсу зруйнувався велике місто — значить, вас чекають тривалі труднощі, пов’язані з фінансами.

Для людей, які проживають в сейсмічно небезпечній зоні сновидіння, в якому сниться землетрус, може передвіщати сейсмічну грозу в реальному житті .

Що віщує Міллер?

Згідно з твердженнями Міллера, сон в якому привиділося землетрус, досить часто є передвісником міжнаціональних воєн і безладу, в результаті яких постраждає величезна кількість людей.

Якщо рятували людей

Сонник Міллера має й інші тлумачення, які залежать від подробиць нічних мрій:

Трактування інших тлумачів

Як бачите сновидіння, в якому приснився природний катаклізм, може мати різне тлумачення. Тому щоб відповісти на питання до чого сниться землетрус, варто звернутися до інших тлумачів.

Сонник провісниці Ванги

Як правило, сновидіння, в якому приснилося землетрус, віщує бідність, стихійне лихо або небажану вагітність. Не варто впадати у відчай, якщо вам привиділися подібні мрії, оскільки природний катаклізм може бути всього лише уособленням вашого душевного стану.

Досить часто сни про сейсмічних грозах пророкують серйозну недугу, тому подбайте про зміцнення своєї імунної системи.

Тлумачення Фрейда

Поява снів, в яких привидівся природний катаклізм, символізує комплекси сплячого і невпевненість в своїх силах. Досить часто такі бачення передрікає інтимні стосунки зі старим другом.

Іноді мрії говорять про те, що ви прийняли неправильне рішення в якійсь ситуації і наслідки будуть несприятливими.

Жіночий сонник

Поява снів, в яких сниться підземна гроза, обіцяє сплячому розставання з коханою людиною і неприємності на роботі.

Нічні мрії, в яких природний катаклізм зруйнував багато будинків, передрікає смерть близької людини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: