Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться згорілий будинок?

До чого сниться згорілий будинок?

Зміст:

Сонник згорілий будинок

Сон, як правило, буває приємним або страшним. Бачити уві сні, як щось горить, відноситься до другої категорії. Наснилося, що горить рідну домівку — сновидіння страшне і лякаюче. Людина відразу ж замислюється про те, чи не загрожує біда його найближчих людей.

Якщо побачили уві сні згорілий будинок

Що означає подібний сон, необхідно розібратися, і звернутися за допомогою до тлумачів снів.

Думки сонників з приводу згорілого будинку

Сонники дають різне тлумачення подібного баченню. Основні деталі, чиє житло, внутрішні відчуття, і ще ряд супутніх чинників. Для максимально вірного тлумачення, необхідно вивчити кілька компетентних джерел. Ми ж пропонуємо вашій увазі, найпопулярніші тлумачі.

Сонник Міллера

Якщо приснився згорілий будинок

Міллер вважав, що бачити уві сні будинок, який палає синім полум’ям, означає — очищення від минулого, скидання старого багажу і проходження в новий етап життя.

Пожежа може означати ваш переїзд на нове місце проживання, зміну роду трудової діяльності, поліпшення умов проживання. Негативним знаком є ​​погорільці, яких ви бачили. В такому випадку сон може означати швидке захворювання близької людини.

Сонник Ванги

Сонник Цветкова

Бачити будинок, який давно згорів — ви перебуваєте в негативній обстановці, що вас оточує. Крім того, сонник обіцяє матеріальне погіршення справ і неполадки зі здоров’ям.

Сонник Зигмунда Фрейда

Вогонь від пожежі психолог прирівнював до пристрасті, яка пожирає вас. А ось побачене уві сні попелище — повне охолодження почуттів, фригідність.

Тлумач снів Хассе

Даний джерело бачить радісне тлумачення подібного бачення. Чекайте радісні події і приємних звісток.

Тлумачення, яке дають провидці різних країн

Чий будинок горить уві сні

Чий будинок горів

Важливе значення має той факт, яке житло, обійми вогнем, вам снилося. Чи був це ваш будинок, будинок батьків, або зовсім чужа і незнайома.

Горить чужий будинок

Сон, в якому ви бачите, як палахкотить чужий, зовсім вам не знайомий будинок, означає, що ви лізете не в своє діло. Подумайте, кому зі своїх знайомих ви так жадайте допомогти, що навіть не звертаєте уваги на їх ввічливу відмову. Запам’ятайте, що рада і допомогу важливі тільки тоді, коли вони доречні.

Намагатися розчистити попелище, в яке перетворився чужий будинок, або гасити сам пожежа, має інше тлумачення. Ви добра і чуйна людина, приходьте на допомогу навіть незнайомій людині. Саме таке тлумачення має сновидіння.

Іноді в сонник можна знайти такий прогноз сновидіння, в якому палахкотить чужий будинок — в найближчому майбутньому ваші діла не будуть сперечатися, все задумане і заплановане якщо і збудеться, то тільки ціною неймовірних зусиль і подолання маси перешкод.

Горить житло батьків, або власне

Сон, в якому язиками полум’я обійнято ваше власне житло, говорить про те, що ви позбудетеся підтримки рідних і близьких з-за своїх необережних висловлювань. Не виключені проблеми зі здоров’ям.

Повне знищення свого будинку внаслідок пожежі може означати втрату близького друга, і навіть смерть. По крайней мере, так вважає сонник Меридіана.

Хоча багато сонники кажуть про те, що спалювання власного житла обіцяє вам швидкий переїзд на краще місце проживання.

Якщо горить житло сусіда — розлучитеся з рідним і близьким людиною.

До чого сниться палаюча дах

Інші тлумачення

Дуже погано, якщо сновидіння про пожежу бачить ваша дитина. Постарайтеся, хоча б деякий час його контролювати, так як все сонники одноголосно твердять, що подібне бачення, означає, що ваше чадо може вплутатися в не добрий компанію.

Отримати опік під час пожежі — вас окрилить прекрасне почуття кохання. Але щастя воно не принесе, тому що буде не взаємним.

Багатство обіцяють тлумачі в тому випадку, якщо під час пожежі ви були в середині будівлі, а можливо навіть самі зробили підпалив.

А ось бути спійманим на місці злочину під час підпалу — ви постраждаєте через своїх же пліток і наклепів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: