Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зграя ворон?

До чого сниться зграя ворон?

Зміст:

Сонник зграя ворон

Найчастіше ворони сприймаються людьми як передвісники біди. Вважається, що дана птах обіцяє нещастя, переживання, прикрощі.

Відповідно, зграя подібних птахів ще більш підсилює гнітюче передбачення. А як цей символ розглядається уві сні? До чого сниться зграя ворон?

Чорні птиці

Тлумачі снів вважають, що зграя ворон, побачена вами уві сні, попереджає, що ви маєте цілу групу людей, які заздрять вашим досягненням і таять на вас зло.

Наснилося велика кількість чорних птахів

Вони об’єдналися, щоб помститися вам, зробити боляче, зганьбити в очах оточуючих людей.

Тлумач вважає, що ваші вороги знаходяться серед колег по роботі. Вам варто бути гранично обережним і не поширюватися про свої плани або помилки в роботі. Не варто обговорювати з колегами дії керівництва, діяльність компанії.

Побережіть здоров’я

Даний сон може говорити вам про те, що незабаром ви сильно захворієте. Якщо навіть захворювання торкнеться не вас, то незабаром ви отримаєте звістку про хворобу близького родича, що доріг вам.

Все, що потрібно зараз від вас, так це уважно стежити за своїм імунітетом, а також помічати, як почувають себе ваші родичі.

Пророцтва тлумачів

Щоб повністю розібратися в тому, чого варто очікувати або побоюватися в недалекому майбутньому, вам необхідно ознайомитися з самими основними прогнозами тлумачів. Найгірше пророкування, яке ви ризикуєте почути, — це передвістя швидкої смерті.

Убити в сні чорну птицю

Езотеричний тлумач

Коли уві сні ви бачите подібних птахів, а особливо цілу зграю, то вам варто остерігатися публічної думки. Незабаром, на думку сонника, вас почнуть критикувати всі ваші знайомі.

Тлумач чаклунки Медеї

Як вважає даний сонник, зграя воронів обіцяє сплячій людині нещастя. Незабаром ви дізнаєтеся про загибель людини, який небайдужий вам.

Вбити ворону — ви позбудетеся від страждань і горя.

Тлумач Лоффа

Якщо чорні птиці зібралися в зграю, то в реальності ви потрапите в скрутне становище. У вас буде абсолютно не вистачати фінансів для життя.

Сниться багато птахів в небі над головою

Щоб виплутатися з цього становища, вам доведеться важко і наполегливо працювати.

Тлумач Цвєткова

Езотерик був гранично переконаний в тому, до чого сниться подібне бачення. Вважається, що як тільки зграя пролітала над вами, вищі сили дали вам знак, що ви будете сповіщені про швидкі похоронах близької людини.

Тлумач Густава Міллера

Ворона в нічному баченні обіцяє сумні події. Почути, як вони каркають, — на вас стануть негативно впливати люди, і через це ви зробите безліч необдуманих вчинків.

Коли молодий чоловік чує уві сні каркання ворона, значить його чекає знайомство з милою дамою. Незважаючи на зовнішню нешкідливість, дівчина буде переслідувати меркантильні інтереси.

Тлумач від «А» до «Я»

Бачити уві сні птахів на дереві

Коли ви бачите ворона уві сні, ви зміните своє життя в гіршу сторону. Також тлумач дає кілька прогнозів з приводу того, що ще може привидітися вам:

Передбачення великої Ванги

Наснилася убита пташка

Болгарська ясновидиця вважала, що приснилися в небі ворони пророкують початок військових дій в країні сплячої людини. Вона говорила про те, що буде безліч убитих людей. Так як ховати їх буде нікому, то ворони в радість зможуть посвяткувати.

Побачити чорну зграю, що повністю покрила в вашому сні поле, — в цьому році врожаю не буде. Як наслідок, подорожчають продукти харчування, а багато звірів і птахів загинуть.

Зграя, що сидить на дереві, обіцяє вам швидке захворювання. Якщо ви бачили кілька зграй, то може початися справжня епідемія, будуть хворіти і люди, і тварини.

Вбити ворона уві сні Ванга вважала негативним знаком. Такий сон означає, що в реальності сильно захворіє ваш родич, а ви будете безсилі що-небудь зробити. У вас не вийде знайти ліки, що допоможе хворому. Все, що в ваших силах, так це провести час біля його ліжка, щоб наповнити останні дні його життя любов’ю і турботою.

Ворона кричить — ваш родич може померти, ви повинні піднести молитву Богу, і це допоможе врятувати рідного вам людини.

Деталі сновидіння

Чути в сні крик чорної птиці

Якщо вам снилося, що ви стріляєте в зграю ворон і вбиваєте більшість, то таке бачення негативно. Ваш родич буде повільно гинути, а вам залишиться тільки спостерігати за цим з боку.

Вам варто примиритися з цим, так як в даному випадку смерть є звільненням від страждань. Ваш родич дійсно сильно мучиться, і чим більше ви витрачаєте коштів на медикаментозне лікування, тим довше продовжуєте його страждання.

Почути каркання величезної зграї ворон — будьте обережні, ви ризикуєте втратити своє майно, так як невірно їм розпорядитися. Тлумач вважає, що це станеться через те, що ви потрапите під вплив людей, що ведуть неправильний спосіб життя.

Для вагітної жінки сон про зграї ворон є негативним знаком. Правда, не варто нервувати через дрібниці, жінці просто необхідно більше уваги приділити своєму здоров’ю.

Якщо вам наснився сон, в якому була присутня зграя ворон, то таке бачення є попередженням. Ви повинні бути уважні, у вас починається не найпростіший період в житті. Зберіться з силами, не панікуйте, складіть план дій і чітко йому випливайте.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: