Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зграя вовків?

До чого сниться зграя вовків?

Зміст:

Сонник зграя вовків

Вовка відносять до тих тварин, з якими людина ніколи не хотів би мати справу. Їх бояться, але, в той же час поважають. До чого може снитися вовк, або зграя даних тварин?

Сняться вовки, яких багато

Перед тим, як відкривати сонник в надії знайти потрібне тлумачення, варто уточнити, чи не доводилося вам занадто багато думати про подібні звірів напередодні. Ви могли прочитати пригодницьку книгу, подивитися фільм, вступити в дискусію з приводу даних особин тваринного світу. В такому випадку, уві сні немає посилу від вищих сил, ваш мозок просто перетравлює отриману інформацію.

Поділ тлумачення за статевою ознакою

Тлумачення того, до чого сниться зграя вовків, буде прямо залежати від того, кому сняться звірі, сильному чоловікові або прекрасної жінки.

Якщо наснилася зграя вовків

Якщо зграя вовків приснилася жінці

Для жіночої статі бачити вві сні я багато хижих тварин, позначає, що серед її подруг існує кілька особин, які налаштовані по відношенню до сновидицей вельми недружелюбно.

Жінці, побачене уві сні, обіцяє біль від завданої образи. Тлумачення: будьте більш обережною у взаєминах з людьми, не довіряйте їм свої секрети.

Для абсолютно молоденької дівчини, зграя нападників тварин уві сні може попереджати про швидкої зустрічі з підступним і жорстоким людиною.

Зуміти втекти від лютої зграї — біда і горе в останній момент обійдуть вам стороною.

А ось бачити зграю перед заміжжям, значить, абсолютне щастя в шлюбі, люблячого чоловіка, матеріальне благополуччя.

Чоловікові бачити вві сні я багато вовків

Дії вовків в вашому сні

Пророцтва, які дають різні сонники

Тлумачі не могли залишити тематику сновидінь про вовчі зграї без уваги.

Сонник Астромерідіана

Чи були тварини агресивно налаштовані

Малий Велесов сонник

Старовинний російський сонник

Цікаві інтерпретації тлумачень

Тлумачі кажуть, що злі сірі звірі пророкують швидке везіння, що відвідає сплячої людини.

А ось добрі і ласкаві хижаки, навпаки, говорять про настання темної смуги. У невдачах будете винні тільки ви, настав час подивитися на ситуацію, що склалася тверезо.

Бачити, що серед вовчої зграї знаходяться ваші друзі — це підступи підлих ворогів, які докладуть усіх зусиль для того, щоб нашкодити вам і розлучити з рідними серцю людьми.

Один із звірів зміг вас вкусити — будьте гранично обережні в спілкуванні з малознайомими людьми.

Якщо чули виття вовків

Саме негативне передбачення має сновидіння, в якому ви чуєте, як виє зграя. Почути їх виття — від вас відвернутися друзі, близькі люди, ситуація посилиться недоліком фінансів. Тлумачення того, до чого бачити місце укусу, наступне — сновидцу НЕ буде везти в любові.

Який колір шерсті переважав у тварин в зграї

Найбільш негативну трактування матиме бачення з безліччю хижаків з чорної або темною шерстю. Якщо один чорний вовк — це зрадник, то кілька обіцяють вам не тільки зіткнення з нечесними помислами мнимого одного, а й іншими неприємностями, які підготувала вам доля.

Білосніжні тварини уособлюють людей, які мають вагу в суспільстві. Тлумач радить прислухатися до себе під час сну. Чи не відчувати страху, цілком можливо, що сильні світу цього візьмуть вас «під крило» і допоможуть в просуванні ваших ідей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: