Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться згвалтування?

До чого сниться згвалтування?

Зміст:

Сонник згвалтування

У житті трапляються певні події, після яких життя вже не може стати тим самим. Для кого-то це перша і сильна любов, цікава робота, а кому-то в пам’ять врізаються більш трагічні речі. До чого сниться згвалтування? Цей акт насильства поламав вже чимало доль, після якого фізичні, а головне, психологічні наслідки можуть бути незворотними. Здавалося б, результат подібних снів не може бути радісним і обіцяти добрі речі. Однак нерідко трагічні, повні болю та страждань мрії віщують куди більше щастя, ніж нешкідливі, звичайні сни. Великі провісники і психологи допоможуть дати правильне тлумачення снів.

Ви — жертва

Як в реальному житті, так і в мріях ми не захищені від різних напастей. Тому, занурюючись в обійми Морфея, є ризик опинитися беззахисним і постраждати від будь-чиїх дій. Що ж обіцяє згвалтування уві сні, коли Ви виступали жертвою?

Спроба згвалтування

Якщо сниться згвалтування

До чого сниться спроба згвалтування? Даний сон означає те, що Ви надаєте неабиякий вплив на людей. Але при цьому зловживання наявної владою призведе до вельми трагічних наслідків. Тому знання заходів і законні способи досягнення мети допоможуть уникнути неприємностей.

А ось до чого вдарити гвалтівника? Це означає те, що настав період виснажливих тривог і переживань. Хвилювання будуть марні, але при цьому встигнуть потривожити емоційний стан.

Де це відбувалося?

Важливим фактором є і місце скоєння такого сумного дійства.

Хто гвалтівник?

Хто був в ролі гвалтівника

Ким же був той чоловік, який вчинив замах на Вашу честь настільки нечистими способами?

Відбулося згвалтування

Часом буває і так, що насильство все ж відбулося і навіть доставило приємні почуття. В такому випадку сміливо чекайте непроханих гостей, які скоро переступлять поріг Вашої оселі. Вони принесуть добрі вісті і помітно поліпшать поточний стан справ.

Хто винуватець?

Хто ж зробив настільки низька і аморальна дія? Варто згадати і проаналізувати цей важливий нюанс.

Якщо згвалтування наснилося заміжній жінці, то це говорить про холодності у відносинах із чоловіком. Щастя і гармонії заважає недовірливість і марна ревнощі.

Ви — насильник

Буває і так, що ми і самі виступаємо в ролі садистів. Для того, щоб тлумачення сну було максимальним вірним, необхідно врахувати стать сновидіння.

Чоловік

Якщо насильником були ви

Якщо примарилося, що Ви робите акт насильства по відношенню до подруги, то це говорить про Вашу нав’язливості. Ви обсипали своїх близьких друзів порадами з добрих спонукань, але варто пам’ятати, що кожна особистість має свою позицію і думку. Вона має право самостійно йти по життю, набираючись досвіду, а Ви можете лише перешкодити.

Наснилося дана дія в присутності стурбованого дитини і незнайомих людей? Результат таких снів говорить про Вашу витримці, силі волі та чіткої життєвої позиції. Ви живете, не озираючись на інших людей, маючи власну думку, внаслідок чого багато чого досягнете в житті.

Жінка

Інцидент говорить про те, що в даному випадку Ви відчуваєте свою перевагу над представниками сильної статі і вважаєте, що жінки мають більшу вагу. Сонник радить переглянути свої погляди, так як є чималий ризик проведення життя в угнетающем самоті, де немає місця люблячому серцю і сміху дитини.

А ось бачити насильство в темному провулку говорить про імпульсивності і легкому вдачу. Ви звикли жити одним днем і не замислюватися про наслідки, що чекають в майбутньому. Слід переглянути свою поведінку і орієнтири, щоб уникнути можливих проблем.

Якщо уві сні Ви насолоджувалися побаченим видовищем, то наяву відчуваєте брак різноманітності в інтимному плані.

Обставини уві сні

У мріях нас чекають різні обставини, де ми можемо брати активну участь або ж виступати безмовними спостерігачами. До чого сниться згвалтування, яке довелося бачити з боку?

Бути спостерігачем

Вас чекає відрядження або подорож

Що ж обіцяє приголомшуючий крик жертви і плач дитини? Через робочих моментів Вам має бути тривала поїздка, відрядження. Вона буде змушена розлучити Вас з другою половинкою на деякий час. Але від короткочасного розставання союз стане ще міцнішим. А хто став жертвою ґвалтівника, яким Ви не могли допомогти?

Дізнатися з джерела

Буває і так, що ми про події, що відбулися дізнаємося з чуток або новин. Даний сон може також не опинитися винятком.

З газети

Сюжет таких снів говорить про те, що засоби масової інформації в даному випадку приведуть до пліток з боку колег і недоброзичливців. За Вашою спиною будуть ходити чутки, які мають мало чого спільного з реальним станом справ.

По телевізору

У даній ситуації вже Ви будете ініціатором інтриг і неправдоподібних чуток. Сонник радить приділяти увагу своїй, а не чужого життя, і не займатися обговоренням колег та інших знайомих людей.

Якщо в мріях неможливо було розгледіти обличчя насильника, то навколишні люди намагаються маніпулювати і керувати Вашою життям.

Інші тлумачення

Щоб трактування була максимально вірною і повною, необхідно поглянути на ситуацію під іншим кутом. Різні тлумачі розглядають даний сон по-своєму, даючи свій унікальний прогноз.

Езотеричний сонник

Даний джерело дає своє тлумачення сну побаченому події і робить акцент на Вашій ролі в мріях.

Ви — насильник

Якщо були жертвою

Вкрай несприятливий сон, який провіщає затяжну темну смугу. Також варто побоюватися будь-яких ситуацій, які можуть принести шкоду. Велика ймовірність згвалтування наяву, а також позбавлення волі. Це може бути як кримінальне покарання, так і рабство.

Ви — жертва

Також недобрий знак, який свідчить про можливі ризики. На жаль, є ймовірність втрати майна, великої суми грошей. Особливу обережність слід проявити в нових знайомствах. Є ймовірність стати жертвою людини з психічними відхиленнями, тирана або садиста.

Сонник Міллера

Психолог не дає сприятливого прогнозу щодо цієї події. Тлумачення Міллера говорить про швидке настання пори невдач, труднощів і затяжної депресії. Виниклі проблеми надовго виб’ють з колії і занурять в пригнічений стан.

До чого сниться згвалтування когось із знайомих людей, за яким довелося спостерігати? Відповідно до думки Міллера, це означає, що Вам доведеться пройти через біди і невдачі тієї особи, яка Вам приснилося.

Сонник Лоффа

При тлумаченні подібних снів, несучих біль і агресію, необхідно згадати, в якій ролі Ви були.

Виступати насильником

Дана обставина свідчить про те, що душа повна такими вадами як гнів і жадібність. Вас мучить якийсь невирішене конфлікт, не даючи радіти життю і відчувати позитивні емоції.

Бути жертвою

Згадайте, чи був це випадок одиничного згвалтування або йому було властиво повторюватися з разу в раз? Ця риса сну може багато чого прояснити при подальшому тлумаченні.

Сонник стверджує, що Ви відчуваєте постійний пресинг із боку значимого особи. Людина надходить по відношенню до Вас жорстко і несправедливо, але Ви, в силу м’якої вдачі, не наважуєтеся кардинально змінити ситуацію. Право вибору залишається лише Вам.

Для даної ситуації характерний посттравматичний стрес, який стався деякий час назад. Також цей епізод характеризує Вас як чутливу і вразливу натуру. Ви сприймаєте будь-які дрібниці занадто близько до серця, що призводить до душевних терзанням і занурення в меланхолію. Особливо небезпечний цей сон для дитини, у якого ще не сформувалася повна картина світу.

Чи приємно, коли тебе гвалтують хоч в мріях, хоч наяву. Не варто сприймати сюжет сну занадто близько до серця.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: