Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться жаба?

До чого сниться жаба?

Зміст:

Сонник жаба

Жаба символ довголіття, багатства, безсмертя, а також родючості. Вона вважається хранителем дощів, володаркою води, початкового мулу, з яким виник світ. Яке тлумачення має цей образ в снах, дізнаємося з альтернативних сонників.

Популярні тлумачі

Більшість сонників тлумачить поява образу жаби в сновидіннях, як велику фінансову підтримку і прибуток. Спочатку звернемося до відомих сонникам.

Сонник Міллера

Якщо наснилася жаба

Психолог вважає, що поява цього способу уві сні обіцяє безталанні і невдачливі пригоди, які, не факт, можуть привести до негативних наслідків.

Примарилося жінці жаба, згідно з трактуванням Міллера, пророкує їй викриття її амбітних планів. Воно викличе резонансний скандал.

Бачити уві сні жабу у себе на руках, або просто накрити рукою її, передрікає можливість причетності до загибелі рідної людини, якщо свої дії не будете ретельно обмірковувати.

Сталося в мріях вбити цю істоту, чекайте наяву засудження ваших вчинків, на думку Міллера.

Сонник Ванги

Провидиця говорить, що поява в мріях жаби, ознака розкладання, аморальності, неслухняності, аморальності і заздрості.

Приснилася жаба, якась була просто величезна і потворна, і вона на вас стрибнула, це викриває вас як людину, потурає своїм слабкостям. Забудьте про вад.

Провидиця вважає, що взявши на руки жабу, чекайте підступу від недоброзичливців і заздрісників.

Знищення цієї істоти уособлює вашу невгамовну ревнощі. Вчіться стримувати прояв емоцій, інакше тільки нашкодите стосункам з партнером.

Дізнаємося, гортаючи сонник, жаба, якась кумкає в мріях, принесе неприємності, якісь ви навлечёте на себе самі.

До чого сниться жаба в житло? Сонник стверджує, що це вказує на натягнуті взаємини з родичами через ревнощі і заздрісність.

Трапляється сюжети снів малюють нам незвичайні картини, коли сновидець потрапляє під дощ з жаб. Вони, падаючи на грунт, всюди розповзаються, заповзають на голову, під одяг, сновидец їх намагається струсити, а їх все більше. Це сновидіння обіцяє катастрофи і лиха, як покарання людям, що вони забули моральні заповіді.

Сонник Лонго

Чи довелося уві сні боятися жабу

Образ цієї тварини в мріях пророкує сновидцу клопоти, відмовившись від яких, він навлечёт на себе ускладнення і труднощі. Одним словом, це може бути пов’язане з доробком на майбутнє. І хоча для вас це заняття буде не дуже приємним, все ж потрібно зробити зусилля над собою, і тоді фортуна посміхнеться.

Сталося злякатися цієї тварини уві сні, говорить про вашу невдачі в любовну інтрижку. У всьому виною ваша самовпевненість, через чур непохитна. Оціните своїх суперників. Їхні шанси ані трохи не менше ваших.

Вбити жабу сприятливий знак. Це перемога над якимись вашими комплексами, страхами і невпевненістю. Завдяки цьому настануть зміни, позитивно впливають на вашу особисте і професійне життя.

Сонник Фрейда

Тлумачення снів, де сталося побачити жабу, що викликала у сновидіння переляк, або почуття відрази, говорить про негативні почуття, викликаних у вас інтимними стосунками. Ви вважаєте секс розпусним і безглуздим заняттям.

Якщо сновидец побачив квакушку на городі серед овочів, або в парнику, значить він схильний до одностатевого кохання.

Милуватися жабою, значить віддавати перевагу грубому сексу.

До чого сниться жаба

Якщо приснилося багато жаб

Символ жаби має позитивне тлумачення, примарилося образ не завжди. Отримати достовірну трактування таких снів допоможе їх детальна розбирання:

Сталося споглядати жабу з боку пророкує сварки. Постарайтеся бути покладистее. Чи не вдавайтеся в словесні перепалки. Так ви зможете уникнути скандалів і сварок.

Якщо вам пощастило побачити земноводне тварина, стрибає перед вами по стежці, або просто на лузі, чекайте приємного сюрпризу від коханої людини. Не виключено, що це буде дорогий подарунок, або вечеря в дорогому ресторані.

Сняться багато жаб до схильності до недугам. Можливо ваш організм ослаб і потребує повноцінного відпочинку і харчування. Допоможіть йому.

Якщо вам привиділася велика, величезних розмірів, квакша, це підказує вам на присутність у вашому оточенні недоброзичливця. Він люто бажає вам нашкодити. Намагайтеся бути на чеку, виявите цю людину в своєму оточенні і абстрагуйтеся від нього.

Маленьких розмірів земноводних особина обіцяє пригоди і подорожі. Вони будуть в більшій мірі авантюрні, ніж просто цікаві. Але тримайте себе в межах дозволеного, щоб не шкодувати потім ні про що.

Сняться поруч велика і маленька, що сидять мирно, обіцяють великі прибутки без великих вкладень. Вони будуть стабільні і принесуть родині добробут і фінансову незалежність.

Тлумачення снів, в яких, доводилося куштувати це земноводне тварина, обіцяє збільшення у фінансовому відношенні з маленького справи, або спілкування. Прибуток хоч і не буде колосальною, але її отримання наштовхне вас на нову, високо прибуткову ідею.

Додаткове тлумачення жаб’ячих снів

До чого сниться жаба в будинку сновидіння. Це попередження про назрівання сварки, яку все ж можна уникнути, якщо кожен член сім’ї буде поступливим і поблажливим.

Публічне визнання, творче становлення обіцяє сон, де це земноводне тварина наснилося в короні, на троні, або в кареті, одним словом, казковий персонаж. Але не розслабляйтеся від радості, а відповідайте, тримаючи марку.

Тлумачення снів, в яких, ця особина перебувала прямо на сновидцем, у нього на голові, або на спині, передрікає спокуси, зваби, спокуси. Намагайтеся проявити розсудливість, а також твердість. Ви ж знаєте, що все в цьому житті має свою ціну.

Якщо жаба з’явилася в мріях дівчини, то тлумачення таких снів говорить про прийдешню сварці між подругами через хлопця, якого люблять обидві.

Жінці слід остерігатися занадто нав’язливих подруг. Вони можуть стати причиною сварок з чоловіком. Якщо уві сні, говорить сонник, жаба вискочила на дорогу, по якій йшла сновидицей.

Сталося бачити багато жаб, закликає не дуже довіряти численним компліментів. Багато з них виявляться не щирими і фальшивими.

Деякі сонники обіцяють удачу в лотереях, або якихось азартних іграх, якщо побачити це земноводне тварина в воді.

Якщо жаба в мріях пливе у воді і кумкає, це уособлює плітки і пересуди. Потрібно просто їх ігнорувати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: