Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться жива риба?

До чого сниться жива риба?

Зміст:

Сонник онлайн жива риба

Риба є споконвічним символом праведності і чистоти. Існуючи з давніх часів, вона оточена повір’ями і безліччю приказок. Так до чого сниться жива риба? Традиційно вважається, що бачити уві сні це створення — до швидкої вагітності, матеріальних вигод і доленосним змін. Але чи так це? Будь-яка рибка, будь вона велика чи маленька, мертва чи жива, несе в собі певні знаки, які тільки-но належить розгадати. У будь-якому випадку подібні сновидіння не з розряду тих, які забуваються на ранок. Згадайте і проаналізуйте всі деталі, а відкрити завісу таємниці допоможуть провідні провісники і сучасний сонник.

Рибалити в сновидінні

Уві сні ви рибалите

Досить багато снів пов’язано саме з риболовлею, тому доцільно почати з неї. В цілому бачити подібну картину або ж брати участь в ній — досить сприятливий знак. Він обіцяє матеріальні блага, міцне здоров’я і навіть можливу вагітність. Але варто зробити поправку на те, що це можливо лише при елементах чистої води. Більш чітке уявлення дадуть побачені уві сні деталі.

Зловити рибу

Неважливо, чи вдалося зловити всього одну або багато рибок, доля буде щедрою на подарунки, а фортуна ще не раз посміхнеться Вам. Загальне визнання, везіння і благополуччя стануть постійними гостями.

Безуспішно ловити. Побачене уві сні закономірно відображає реальну картину. Всі зусилля марні, шукайте інші підходи. Адже якщо ловити руками марно, можливо, варто взяти відерце подібно герою Джека Лондона або ж зовсім відмовитися від цієї ідеї?

Плаваюча мертва тушка в воді. Кожен сонник трактує подію по-різному, але всі вони сходяться в одному. Будь вона хоч в акваріумі, це принесе багато незначних проблем і розбіжностей, можливо погіршення здоров’я.

Пішли ні з чим

Зверніть увагу на улов

Це говорить про зайвих амбіціях, що стали перешкодою до життєвих висот. Сонник радить об’єктивно поглянути на свої плани, де напевно багато чого не збігається з реальним укладом справ.

Успіх в лові

При цьому можна рибалити навіть в акваріумі, виловленої страву в руках — відмінний знак. Улов — доказ успішності, виконаної роботи, заслужена нагорода. Чим довше уві сні рибалка, тим більше випаде труднощів в процесі досягнення цілей, але результат буде коштувати всіх зусиль.

Ускользающая жертва

Недобрий знак, який свідчить про марність проробляється роботи. На жаль, фортуна посміхнеться не в цьому випадку. Особливо слід побоюватися, коли приснилася жива риба дівчині. Бачити її уві сні означає втратити другу половинку.

Традиційно склалося, що бачити рибку в незаплямованою воді — до швидкої вагітності, що протікає легко і без ускладнень. Є маленьке повір’я. Згадайте, який вид прийшов уві сні. Якщо назва чоловіче — чекайте хлопчика, в іншому випадку — дівчинку.

Що кажуть Ванга і Міллер?

Риба

Розглядаючи це питання, не можна обійти стороною провідних провісників. Сонник Міллера свідчить, що якщо дівчині доводиться тримати водне істота в руках, значить, незабаром її очікують романтичні відносини, які занурять в хтивий вир обох. Рибка в акваріумі віщує радісні звістки, а коли вона мертва — втрати і душевні страждання.

Здійснювати покупку живності з подальшим приготуванням в чистій воді — до поліпшення матеріальної бази і зростанню в професійній сфері. Коли уві сні рибалить хтось інший, варто очікувати від долі щасливий випадок. Головне не прогледіти і залишатися відкритим всьому новому. Рибалити, але риба так і залишиться в воді — привід задуматися про життєвому призначенні, про свої орієнтири. А ось бачити уві сні успішну ловлю призведе до несуттєвих неприємностей, які незабаром перетворяться.

В цілому Міллер вважав, що велика риба несе в собі подарунки долі. Для молодят це особливий знак, що передвіщає любов і гармонію в шлюбі.

На відміну від провісника, Ванга більш категорична із цього приводу. Сонник говорить, що мертва риба веде до хвороб і нездужань, а виловлена в воді — до позбавлення від неприємної ситуації, влаштованої заздрісникам. Якщо ж уві сні Ви їсте щуку, перегляньте своє оточення. Цілком ймовірно, що хтось із близьких людей має недобрі наміри.

Інші тлумачення

Риба є символом християнства і духовної їжі, означаючи відродження і оновлення. Її не можна трактувати однозначно, тому не зайвим буде звернутися до сучасних тлумачень в пошуках відповіді.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: