Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться жовта змія?

До чого сниться жовта змія?

Зміст:

Сонник Жовта змія

Змії… Одна згадка про них змушує здригнутися в передчутті небезпеки. Вони дивовижні і красиві, вражають своєю гнучкістю, швидкістю і різноманіттям видів. Але з іншого боку один лише тільки вид і погляд випромінюють незриму, але явну загрозу.

До чого сниться жовта змія? Досить неоднозначний знак, який має кілька суперечливих тлумачень. З давніх-давен він був показником довголіття, міцного здоров’я, та й на сьогоднішній день ця рептилія вважається символом медицини. Але також це і знак гріха. Він уособлює все пороки і спокуси, перед якими ми такі слабкі. Знамениті провісники і психологи допоможуть зрозуміти, до чого сняться подібні образи.

Особливості жовтої рептилії

Якщо Вам приснилася дана рептилія, зверніть увагу на деякі важливі обставини. Чи була вона одна або ж уві сні чекали дві, три, а то і зовсім клубок змійок. Також необхідно згадати вид, а також інші особливості.

Вид змії

Пильну увагу слід звернути на те, який вид довелось бачити уві сні.

Розміри рептилії

Багатьох людей лякає сама поява плазуна, будь воно хоч величезних розмірів, так і зовсім маленьких. А що довелося бачити Вам?

Велика

Маленька чи велика змія приснилася

На жаль, грядуть нелегкі часи, так як доля приготувала для Вас чимало випробувань. Сонник зазначає, що похмурий життєвий період буде якось пов’язаний з людиною, який Вам дуже дорогий. Можливо, це стане затяжна хвороба родича, скрутне матеріальне становище близьких людей і будь-яка інша ситуація, яка змушує Вас відчувати сильні емоції.

Однак не варто гніватися на свою долю. В кінцевому підсумку тяжкі неприємності і турботи загартують Вам, і допоможуть досягти певних висот у тій справі, яку до цього було Ви не підвладне. Пам’ятайте, що якою б величезною не здавалася проблема, в кінцевому підсумку вона обов’язково зміниться на щось хороше.

Маленька

А ось до чого бачити маленьку, часом навіть непомітних розмірів змійку? Це заклик до того, що необхідно проявляти максимальну обережність у спілкуванні зі своїми колегами. У діловій сфері Ви досягли чималих висот і дуже шановані у начальства. Люди, що працюють з Вами, сповнені заздрості і образи, і підуть на все, щоб затьмарити Вашу репутацію. Постарайтеся випередити їх, прорахувати ситуацію наперед і не давати зайвих приводів для нових чуток і інтриг.

Кількість змій

Як багато їх було присутнє уві сні? Згадайте даний нюанс, і сонник відкриє туманні події майбутнього.

Цвєтков стверджував, що жовта рептилія, яка вкусила Вас, є символом деяких розбіжностей з близькими людьми. Однак незабаром Вам вдасться знайти спільну мову і прийти до компромісу.

Спостерігач або учасник?

Продовжуючи аналізувати, до чого сняться такі події, необхідно відзначити, яка роль була уві сні.

Бути спостерігачем

Отже, Вам довелося лише стояти осторонь і бути безмовним очевидцем подій, що відбуваються. Що довелось бачити?

Взаємодіяти з рептилією

Часом нам доводиться не тільки бачити це жовте істота, але і взаємодіяти якимось чином, хоч кінцеві наслідки можуть бути сумними. До чого сняться подібні дії?

Якщо тікала від вас

Фрейд стверджував, що змія, якій Ви милуєтеся, говорить про те, що Ви готові до нових експериментів в любовних справах.

Інші тлумачення

Що ж пророкують інші провісники і психологи? Їх багаторічні знання і досвід допоможуть розібратися в цьому багатозначному і загадковому символі.

Сонник Міллера

Психолог стверджував, що будь-який бачення, в якому присутня жовта змія, не може нести нічого хорошого в реальному житті. Бачити її — попередження про можливі небезпеки, які будуть виходити від конкретної людини.

Тому необхідно проявити максимум обережності в спілкуванні з людьми, особливо з тими, хто недавно знаком Вам.

Якщо ж у істоти були різнокольорові лусочки на жовтому тілі, то Ви занадто турбуєтеся за своє майбутнє. Намагаючись бути далекоглядним і розважливим, Ви катувати себе марними тривогами і переживаннями.

Випадок, коли Ви намагалися вбити холоднокровне істота, обіцяє деякі труднощі, які встануть у Вас на шляху досягнення цілей. Якщо Ви знайдете в собі сили подолати всі тягаря, то зможете насолодитися небувалим успіхом.

Сонник Ванги

Знаменита провісниця вважала, що поява цієї істоти в обіймах Морфея говорить про наявність прихованих ворогів, які незабаром виявлять себе. Результат зустрічі з ним залежить від того, наскільки отруйна була рептилія.

Так, якщо Ви не відчували ніякого болю, то і в реальному житті перемога дістанеться Вам легкою ціною. А ось наявність отрути говорить про те, що попереду велика загроза і навряд чи в кінцевому підсумку вдасться вийти переможцем.

Якщо ж змія вкусила Вас, зверніть увагу на те, як реагуєте на успіхи інших людей. Якщо сповнюється заздрістю та іншими недобрими почуттями, необхідно змінити їх на позитивні емоції або тримати негатив під контролем. В іншому випадку подібна поведінка і реакції можуть заподіяти Вам шкоду.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: