Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться журавель?

До чого сниться журавель?

Зміст:

Сонник журавель

Птахи досить-таки часто сняться нам. Кожна з них має своє оригінальне тлумачення. Такі як ворони, наприклад, обіцяють неприємності і горе. А до чого сняться журавлі?

Ці пташки є символом вірності, вміння приносити себе в жертву.

Що обіцяють журавлині мрії

Коли уві сні є журавель, то ваші друзі віддані вам і готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину. Також подібні бачення є тієї людини, яка сподівається на щось, знаходиться в пошуку.

Щоб зрозуміти, до чого вас відвідала дана птах уві сні, варто перегорнути не один сонник.

Запитаємо у тлумачів

Основна символіка красивою птиці

Така птиця як журавель досить часто розглядається сонниками. Отримати передбачення, пов’язані з цим символом, не складе труднощів. Просто виберете той сонник, який викликає у вас найбільшу довіру.

Сонник Міллера

Довелось бачити, як летить журавель? Сонник Міллера розглядає це з точки зору перспектив в робочій сфері. Якщо ви помітили, що він рухається в північному напрямку, то не варто чекати подарунків від долі, в роботі буде не везти. Найближчим часом не укладайте угод, не беріть на себе нові обов’язки, не сваріться з колегами і керівництвом.

Коли подібний сон є жінці, то її чекають розчарування і горе.

Коли клин журавлів прямує на південь, то ви чудово проведете час зі своїми друзями. Якщо сон бачить закохана людина, то відносини будуть міцними, ваші почуття стануть ще сильніше. Ніщо не зможе зруйнувати ваш союз.

Спостерігати за тим, як журавель приземляється — станете свідком незвичайних подій.

Старовинний російський сонник

Як вважає даний сонник, журавлі обіцяють сплячій людині швидку дорогу, яка буде сприятлива для нього.

Якщо самотня людина бачить журавлів, які летять попарно, то він зустріне свою долю, можливо одруження. Шлюб буде вдалим, діти — слухняними і розумними.

Дивитися на те, як журавель ширяє в небі — остерігайтеся підозрілих осіб, вас можуть обікрасти або обдурити.

Сняться птиці летять в небі

Правда, подібне бачення посеред зими, на думку сонника, обіцяє швидку відлига. Весна буде ранньою і теплою.

Сонник мандрівника

Журавель уві сні може символізувати ваше самотність. Також говорить про те, що до вас несподівано нагрянуть в гості далекі родичі.

Бачити цілу зграю — до печалі, розставання, переїзду.

Сонник 21 століття

Летючі журавлі — до швидкої поїздці, подорожі.

Летіти верхом на подібній птиці — просунетеся вгору по кар’єрних сходах.

Коли журавлі летять парами — належить одруження. Можливо, що ні ви будете виступати в ролі нареченого або нареченої, а просто відвідайте цей захід у своїх знайомих.

Сонник Чжоу-Гуна

Як вважає даний сонник, журавлі, які злітають вгору, означають неприємності, які вам доставить молодше покоління.

Тримати в руках птицю

Чути спів журавля — сплячої людини очікує підвищення по службі.

Дивний сон, в якому ви бачите птицю у себе за пазухою, говорить про те, що ваша дитина буде обдарованим і щасливим. Якщо у сновидіння в даний час немає дітей, то сновидіння обіцяє швидку вагітність. Коли малюк народиться, ви не перестанете радіти його успіхам.

Тримати птицю в руках і випустити її — чекайте щастя, матеріального благополуччя і здоров’я.

Еротичний сонник

Це джерело пов’язує птицю з переживаннями, які будуть пов’язані з розставанням з коханим. Вас все влаштовувало в другій половині, але обставини склалися так, що вам довелося розлучитися.

Спостерігати за що стоїть на землі птахом — ви будете не впевнені в тому, що досить оберігалися під час інтимного зв’язку. Вас буде лякати можлива вагітність або хвороби, що передаються статевим шляхом.

Сонник Езопа

Багато журавлів уві сні — ви оточені відданими і вірними людьми, вони не зрадять.

Сниться зграя птахів в небі

Як вважає даний сонник, журавель, що стоїть на землі на одній нозі — до виконання самого заповітного бажання. На жаль, виповниться тільки одна ваша прохання, тому варто уважно ставитися до того, що ви ставите в пріоритет. Також сонник не виключає, що в житті сплячого людини не з’явиться впливова людина, яка вирішить йому допомогти.

Бачити, як журавель поїдає жаб — ви маєте одного друга, але він по праву стоїть ста таких. Це віддана людина, який, перш за все, піклується про ваших інтересах.

За сонником птах з пошкодженням уособлює людину, яка ховається під маскою друга, насправді ж він хоче заподіяти вам шкоди.

Дивитися, як журавель важливо крокує по землі — последнее час у вас не все виходить, але ви зумієте подолати всі труднощі і добитися успіху.

Журавель паморочиться над вами — незабаром ваша мрія здійсниться. Це станеться завдяки вашій працелюбності, посидючості і таланту.

Психологічна точка зору

Сниться хвора або мертва птиця

Одним з найпопулярніших тлумачів є сонник психолога Зигмунда Фрейда. Виходячи з його думки, журавлі символізують побоювання сплячої людини, що пов’язані з любовними переживаннями. Сновидець живе разом з людиною, який цілком і повністю його задовольняє, але нічого не може зробити з руйнівним почуттям ревнощів. Постійні підозри і з’ясування відносин ставлять вашу зв’язок під загрозу. Якщо ви і далі будете продовжувати так себе вести, то незабаром розлучитеся з партнером.

Також Фрейд порівнював дзьоб цього птаха з чоловічим дітородних органів. Якщо журавель у вашому сні був сильним і красивим, то в сексуальній сфері у вас все в порядку. Слабка або хвора птиця символізує вашу незадоволеність.

Інші тлумачення

Також в деяких сонниках можна знайти кілька цікавих тлумачень:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: