Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зла собака?

До чого сниться зла собака?

Зміст:

Сонник зла собака

«Собака — друг людини!» — фраза відома. Собака — віддане, ласкаве, дружелюбне домашня тварина. У більшості випадків, а є і мисливські, бійцівські, ланцюгові пси. Якщо людину уві сні відвідує образ розлюченого, злий псини, значить, варто звернути на увагу — заглянути в сонник.

Бачити уві сні люту собаку не завжди поганий знак, це може бути просто попередження. Можливо, серед друзів зачаїлися вороги, не варто ігнорувати це послання.

Магія сну

Якщо наснилася зла собака

Сновидіння очищають людину від негативних емоцій, що накопичилися за день. Дають розрядку організму, розставляють отриману інформацію і пережиті за день ситуації по поличках.

Часом сни попереджають нас про небезпеку, про проблеми зі здоров’ям, про прийдешні зміни. Якщо сон приємний, людина не дуже звертає на нього увагу. Але коли нам сниться «нічний кошмар» ми відразу хапаємося за сонник в надії розвіяти страхи.

Одним з найстрашніших снів є сновидіння про злих псів. Зла лайка на ланцюгу, оскалом, кидається на людину і кусає його, або ж псина, яка зірвалася з ланцюга і кусає або загризла когось — досить страшно. Що ж говорить з цього приводу сонник?

Трактування сну

Бачити уві сні собаку — хороший знак. Але що якщо вона розлючена і намагається на вас накинутися? Сон неприємний і досить лякає. Перед тим, як звертатися за допомогою до тлумачів снів варто згадати що вона робила в сновидінні, як себе вела, що відчували ви, в якій обстановці це відбувалося, хто був поруч, і найголовніше, чим все закінчилося.

Масштаби зла

Перше, на що варто звернути увагу — це розмір і забарвлення пса. Якщо він великих розмірів і чорний, ваші неприємності будуть досить вагомими. Маленька і світла — віщує дрібні негаразди.

Якщо псина голосно гавкає і заважає вам пройти в потрібному напрямку — у ваших ворогів є чіткий план як вам нашкодити.

Гучний гавкіт собаки символізує плітки, які ведуться в вашу честь. Пес намагається зірватися з ланцюга, але не може — у вас поки все під контролем.

Собака буває кусючою

Якщо кусає собака уві сні

Гавкає і кусає — розчаруєтеся в близькій людині. Внаслідок укусу з’явилася кров — чекайте підлості від близького «кровного» родича.

Укус незнайомого песика до проблем на роботі. Кусає домашня тварина до обману близькими або серйозної хвороби.

Сонник пояснює, що укус пса попереджає людини — не варто давати грошей в борг, так як це може закінчитися скандалом.

Укус шавки символізує невизначеність, як на роботі, так і вдома. Якщо вона при цьому гавкає — чекайте поганих звісток. Уві сні йде попередження утриматися на час від нових підприємств, ні до чого хорошого вони не приведуть.

Почни з себе

І не один, і не ворог

Собаки навіть уві сні символізують наших друзів. Якщо наснилася велика і гавкаюча — розчаруєтеся в своєму кращому другу, який «винесе сміття з хати».

Тікати від безлічі озлоблених псів — невирішене конфлікт з друзями, який може серйозно пошкодити вашим відносинам.

Кусає знайома зла чотиринога — чекайте докору за ваші дії від близького друга.

Позитивні прогнози

Якщо були на полюванні — хороший знак

У кожної медалі є дві сторони, сонник трактує приснився злий собаку не тільки як поганий знак. Не останню роль відіграє поведінка сплячого:

Скажені пси

Якщо уві сні бачити не просто злий, а скаженого собаку, то сонник зраджує цього сновидіння зовсім інший сенс.

Кожен другий сонник вважає, бачити уві сні шалену дворнягу — до ганьби, спровокованого досить близькими людьми.

Тікати від скаженої дворняги — людина в глибині душі здогадується про швидке ганьбу, має якісь гріхи.

Вбити, ту яка кусає вас — легко впораєтеся з проблемами.

Висновки

Отже, до чого сниться злий собака? Сонник показує, що якщо вам сняться злі пси — це негативний сон, провіщення біди. Але в той же час, якщо уві сні чотиринога вас не кусає і знаходиться на ланцюзі, то ви зможете пережити ці негаразди і вийти з них переможцем.

Коли сниться злі пси, які просто гавкають, але не кусають, і не звертають на вас уваги — перегляньте свою поведінку, ви щось робите не так.

Якщо уважно вивчити сонник, то можна помітити, що якщо жінці сниться, що її налякала велика собака, значить, вона незабаром зустріне гарного і люблячого чоловіка, який стане її чоловіком. Якщо такі сни сняться чоловікові, той його чекає успіх в початій справі, незабаром справи підуть вгору.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: