Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зламана нога?

До чого сниться зламана нога?

Зміст:

Сонник зламана нога

Однозначно, уві сні ноги людини уособлюють його життєвий шлях. Коли вам сниться щось, пов’язане з нижніми кінцівками, будь то взуття, предмет одягу, навіть дорога — це обраний або пройдений вами шлях.

Якщо в сновидінні з’являються деякі неприємності, пов’язані з ногами, то це непередбачені перешкоди на шляху до вашого щастя.

Травма ноги уві сні

До чого сниться зламана нога? На думку тлумачів, подібне бачення може означати прийдешні неприємності, пов’язані зі станом здоров’я сновидіння. Матеріальне благополуччя також знаходиться під ударом.

Зламати ногу — значення сну

Коли ми здійснюємо перехід від одного етапу до іншого, його прийнято називати переломним. Сонник каже, що якщо наснилося, що ви пошкодили ногу, то вас чекає саме такий перехід, і станеться він в самому найближчому майбутньому.

Зламана кістка на нижньої кінцівки може бути попередженням — ви вибрали неправильну дорогу. Будете і далі просуватися в обраному напрямку — зможете здобути багато неприємностей, пов’язаних як з матеріальною стороною життя, так і з вашим здоров’ям.

Крім того, сновидіння може і спонукати вас до дії. Задумайтесь, може варто змінити рід діяльності, вплинути на взаємини з близькими людьми, зробити те, про що давно мрієте?

Місце перелому

Перелом коліна вказує на страх

Сонник вважає, що добре, якщо ви помітили місце пошкодження на нозі уві сні.Цей момент може в значній мірі змінити суть тлумачення.

Пошкоджено коліно

Сонник Міллера говорить про те, що перелом коліна вказує на ваші страхи. Такий сон може з’явитися перед важливою подією або перед прийняттям відповідального рішення.

А, наприклад, загальний сонник вказує, що зламане коліно передрікає початок абсолютно нового етапу в житті.

Яка нога травмована

Пошкодити іншу частину

Коли уві сні в гіпсі знаходиться ваше стегно, то не виключено, що ви будете тимчасово непрацездатні. Вам необхідна буде допомога рідних і близьких, як моральна, так і матеріальна.

Наснилося, що перелом припав на стопу — вас можуть понизити в посаді або ж урізати зарплату.

Пол сновидіння

Перелом уві сні у жінки

Англійці вважають, що якщо сновидіння про травму ноги наснилося молодій дівчині, значить, вона вийде заміж за нестриманого в своїх поривах чоловіка. Людини, яка любить гарненько відпочити і погуляти. Наслідком такої поведінки будуть матеріальні складнощі, що невідступно будуть супроводжувати їх подружнє життя.

Для молодої людини перелом ноги обіцяє ніжну і щиро люблячу його дружину, яка буде необізнані у веденні домашнього господарства. Також новоспечена дружина буде відрізнятися запальним характером.

Коли уві сні ви ламаєте нижню кінцівку іншої людини, то вас чекають конфлікти з ним в реальному житті. Якщо ж це була дитина, то вам доведеться взяти під опіку члена вашої родини.

До чого уві сні травмувати палець на нозі

Зламаний, забитою, поранений палець — в основному негативний знак.

Позитивне тлумачення дає лише сонник Хассе. Зламаний або покалічений палець уві сні обіцяє сновидцу загальну любов і повагу.

Решта ж тлумачі вбачають у подібному нічному баченні тільки негатив:

Інші неприємності з ногами

У сновидінні можна пошкодити не тільки ногу або палець на нозі, але і ніготь. Що може передвіщати сон про зламаний або понівечений ніготь?

Робити уві сні педикюр

Ще одним важливим моментом є те, закритий чи відкритий перелом був у вас в нічному баченні. Бо якщо ви просто знаєте про перелом, але не бачите кістка, то всі негативні події, що незабаром відбудуться, не зможуть кардинально змінити ваше життя.

А ось відкритий перелом, з стирчить кісткою — на жаль, біда, що прийде, дуже сильно вас зачепить. Якщо була видна ще й кров, то неприємності торкнуться і вас, і ваших рідних.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: