Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зламаний зуб?

До чого сниться зламаний зуб?

Зміст:

Сонник зламаний зуб

Якщо приснився зуб, який зламаний — потрібно бути готовим до будь-яких ударів долі. Практично кожен древній сонник пов’язує їх зі здоров’ям і життям родичів сновидіння. А ось сонник ХХІ століття вважає, що вони символізують життєвий фундамент, моральний оплот і матеріальний базис, тому відламаний — може означати різного роду неприємності в діловій і особистій сфері.

Езотеричний сонник вважає, що зуби уві сні — означають безпосередній зв’язок з космосом і вищими силами, яка ментально проходить через хребет. Тому, якщо наснилося, що є проблеми з ними, то може призвести до пошкодження або хвороби хребетного стовпа. Бачити в такому сні кров — значить, подібні проблеми можуть стосуватися кровних родичів. Верхній ряд — по лінії батька, а нижній — матері.

Коротко і однозначно сказати, до чого сниться зламаний зуб практично неможливо. Тому що, подібний символ уві сні — дуже серйозний знак, і без аналізу деталей і відчуттів не можна сказати, в який саме сфері відбудуться зміни.

Якщо приснився зламаний зуб

Бувають кошмарні часті сни, коли зуби хитаються. Іноді нав’язливі бачення терзають підсвідомістю, і сниться, що він випав. Найбільш неприємні враження залишає сон, коли один за іншим випадають все, і сновидец відчуває в роті їх відсутність.

Якщо уві сні ситуація повторюється раз за разом, не варто шукати сонник. У ньому ви отримаєте досить гнітюче тлумачення. Тут скоріше проблема морального характеру, коли життєвий стержень ще не до кінця зміцнився, і у сновидіння грунт під ногами «плаває», немає ні матеріальної, ні моральної та дружньої підтримки. Душевна рівновага зміцниться згодом, можливо, варто відвідати духівника.

Пояснення перевірених джерел

Практично кожен сонник при тлумаченні сновидінь про зубах, говорить про фінансовий стан або відносинах сновидіння. Якщо приснилося, що зуби ламаються або випадають — значить, справи кепські. Можливі втрати в діловій сфері або в особистих відносинах. Бачити їх з кров’ю або відчувати хворобливу дірку на їх місці — сильні переживання через такого стану справ.

Деякі тлумачі пророкують смерть родичів, особливо якщо зуб випав дуже болісно і був з кров’ю.

Давньослов’янський Велесов сонник — відносини

Цей сонник говорить про те, що зуби, побачені уві сні, символізують відносини. Це можуть бути родинні зв’язки, якщо вони були з кров’ю, або дружні, якщо зуб не випав, а зламався.

Якщо були проблеми з зубами

Стосунки чоловіка і жінки визначають процедури по догляду за порожниною рота. А ось якщо зуб випав — це крах надій або навіть смерть родича.

Сонник Міллера — неприємності

Досить песимістичне тлумачення дає сонник цього психоаналітика. Проблеми з зубами навіть уві сні — досить неприємне явище. Але якщо вони все-таки виникли, то доведеться докласти набагато більше зусиль для того, щоб уникнути прийдешніх неприємностей, ніж просто відвідати стоматолога в реальності.

Сонник Фрейда — вигризти перемогу

Дивовижне тлумачення дає сонник Фрейда. Німецький психіатр вважає цей символ різко агресивним. Гострий, небезпечний — він попереджає, що будь-який, хто посміє нешанобливо поставитися до сновидцу повинен отримати гідний і блискавичний відповідь. Кулаком… Чи по зубах…

Аналіз відчуттів і почуттів

Якщо приснилося відсутність зубів або будь-які інші проблеми з ротовою порожниною, потрібно не впадати у відчай, відразу згадуючи неприємне пророкування, а згадати свої відчуття уві сні і відразу після пробудження.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: