Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться злива?

До чого сниться злива?

Зміст:

Сонник злива

Як свідчить сонник, злива уві сні — неспроста. Це стихія води, яка, як відомо, має зв’язок з чимось загадковим, духовним, емоційним. Вона контролюється планеті таємниць — Місяці.

Так до чого сниться злива? Вирішити дану загадку досить не просто. Як говорить тлумач снів, вода часто пов’язана з символом Інь, з жіночим началом. І уособлює емоції, шосте чуття.

Більш докладний тлумачення зможуть розповісти про Ваш сон, допоможуть деталі. Чи доводилося Вам бачити за вікном дощ або ж не пощастило промокнути під ним. Чи був він теплий і приємний або пронизливо холодний з грозою і вітром. Тут ми допоможемо розібратися, до чого сниться злива і дати повне тлумачення цього сну.

Дивитися

Якщо приснився злива

Якщо Вам довелося бачити уві сні дощик, за вікном, однак, Ви тільки спостерігаєте за ним, то тлумачення говорить про зв’язок з емоціями. Постарайтеся згадати, яким же він був у Вашому сні.

Слабкий злива

Дивитися у вікно, коли йде слабкий проливний дощик, дає Вам тлумачення, що незабаром Вас очікують проблеми і сумні новини, та інші негаразди. Однак не варто приймати це близько до серця, рано чи пізно, як і будь-яке це природне явище, ця «чорна смуга» у Вашому житті, пройде.

Сильна злива

В обіймах Морфея, де Вам приснився сильний дощ з грозою і буйним вітром, не можна сказати однозначно, до чого він.

Злива з грозою

Якщо довелося побачити сильний дощ з грозою за вікном, але стихія здається Вам веселою, а не страшною і гнітючої, що ж, Вас чекає активний і щасливий період в житті.

Сильна злива з безпросвітним небом

Побачити це похмуре природне явище з гнітючої атмосферою уві сні, говорить Вам про те, що не варто прогинатися під навислими проблемами.

Варто повірити в себе і не дати себе спустошити і підкосити цим занепокоєнням.

Злива з вітром

Це бачення передбачає Вам занепокоєння. Мабуть, щось не дає Вам спокійно спати вночі. Варто розібратися в собі і викорінити корінь проблеми. За тлумаченням видінь Міллера, це занепокоєння швидше надумане і ні до чого серйозного не приведе. Вам треба просто відволіктися на щось позитивне.

Той факт, що Вам приснився дощ, говорить про Вас як про досить вразливою і емоційної особистістю, з розвиненим шостим почуттям.

Взаємодія

Як ви взаємодіяли з дощем

Чи встигли Ви сховатися від сильного явища або Вам довелося промокнути, можливо, ви його почули будинку, за вікном. Яке правильне тлумачення Ваших снів?

Для достовірної розшифровки Ваших снів, варто враховувати так само і дії, прийміть до відома цей момент.

Гуляти під дощем

Якщо герою цих снів довелося прогулятися або випадково потрапити під це природне явище, постарайтеся згадати, якими були Ваші відчуття, яким саме був це явище.

Теплий

Гуляти в теплий сильний дощ — насолоджуватися в реальному світі всіма радощами, які у Вас тільки є.

Холодний

Потрапити під холодний, пронизливий дощ і промокнути до нитки — варто остерігатися байдужості від близької людини.

Почути злива де-небудь

Якщо в Ваших мріях ви тільки чуєте за вікном шум цього природного явища, що супроводжується грозою — остерігайтеся хвороби, ці обійми Морфея віщує Вам можливість захворіти. Ступінь шуму дощу дорівнює ступеня недуги. Постарайтеся приділити більше уваги здоров’ю.

Бачити уві сні Ви відчували радість, скоріше за все бачення не обіцяє біду. Однак краще прислухайтеся до свого серця, деколи це найкращий тлумач снів. Це природне явище може подарувати Вам як радість, так і смуток.

Інші трактування

Для ширшого тлумачення Вашого бачення, пропонуємо подивитися, як розшифровують це інші тлумачі снів.

Сонник від А до Я

Промокли під дощем чи ні

Він дає різні розшифровки, в залежності від того, що відбувається в Ваших мріях:

Сонник Міллера

Якщо довелося побачити це природне явище, значить, в недалекому майбутньому Вам належить випробувати велику тривогу. Саме таке тлумачення цих мрій у психолога Міллера.

Сонаріум

Передбачення цього тлумача мрій говорить, що це природне явище, що переростає в повінь — знак втрати і руйнування. Дрімота несе благу звістку, якщо Вам довелося переживати найгірші моменти життя — це означає, що це сильне явище змиє все смутку й печалі.

Дощ є досить звичним явищем, проте як багато таємниць можна розкрити завдяки сонником. Скористайтеся порадами і вірно трактуйте Ваші сни. І тоді життя стане більш гармонійним і щасливим.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: