Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зловити щура?

До чого сниться зловити щура?

Зміст:

Сонник зловити щура

У світі не так і багато людей, які прихильно ставилися б до таких гризунам, як щур. Багато хто вважає, що бачити подібне ссавець уві сні, не до добра. У реальному житті вона асоціюється з підлістю і зрадою, з матеріальними збитками і безглуздими втратами. Але з іншого боку вона ж є символом ощадливості, спритності, накопичення. Так що ж несе в собі подібне сновидіння — зрада друзів, або можливість виплутатися зі складної ситуації?

Щура ловити в сновидінні

Сонник вважає, що розглядати в сновидінні щурів, значить, мучитися якимись сумнівами, не зможете прийняти важливе рішення. Але впливати на неї, зловити, вбити, багато тлумачів розцінюють як позитивне сновидіння.

До чого сниться щур, на думку популярних сонників

Варто визнати, що сонник кіннотнику ворожнечу, і для того, щоб досконально вивчити бачення яке сниться, необхідно вивчити як мінімум кілька тлумачів.

Сонник Меридіана

Якщо приснилися щури

Жіночий сонник

Сонник психолога Менегетті

На думку даного психолога, сновидец, якому сниться щур занадто сильно турбуватися з приводу свого місця в житті, здоров’я, відносини близьких і знайомих. Ви привносите в свою душу хаос, постійно перебуваючи в стані стресу.

Сонник Цветкова

До чого сниться щур — до горя, сліз, відсутності успіху.

Вдалося її зловити або вбити — ви стійко перенесете всі неприємності, вийдіть з них переможцем.

Сонник 21 століття

Інші тлумачення сонників

Цікаве тлумачення дає сонник Лоффа. На його думку, бачити уві сні пацюка — сновидец передчуває, що його соціальний стан стало хитким. Ви десь допустили помилку, зробили, або сказали щось не те.

А тлумач снів Кананіта, вважає, що подібні сновидіння говорять про те, що біля вас знаходяться брехливі люди, від суспільства яких варто якомога швидше позбутися.

Деякі сонники вбачають у такому сновидіння розлад у внутрішньому світі людини. Ви відчуваєте злість, вину, гіркота, відчуваєте інші руйнують емоції. При цьому боїтеся, що оточуючі дізнаються про вашу низовини, і ви будете віддані ганьби. Все чого ви досягнете такою поведінкою — відкриєте своє тіло хвороб.

До чого сниться кіт, який намагається зловити щура

Якщо кіт зловив щура

В цілому, кішка, що займається полюванням на щурів — знак несе вам матеріальне благополуччя.

Згідно сонником від А до Я, кіт зловив щура у вас на очах, символізує допомогу вірних друзів, яка буде надана вам вчасно.

А ось якщо кіт поїдає щурів — ви будете мимовільним спостерігачем неприємного сімейного скандалу друзів.

Справа в тому, що кіт, сам по собі, також не найсприятливіший символ. У багатьох сонниках він асоціюється зі зрадою і брехнею, в цілому так само як і щур. Тому, можна вважати, що протистояння щурів і кішки — позитивне бачення. Погана новина в тому, що у вас занадто багато ворогів, хороша ж — вони будуть витрачати сили один на одного, вам же дістанеться роль стороннього глядача.

Сильно негативне забарвлення має сон, в якому кішка дружить з щурами, значить, ваші кривдники створять проти вас союз.

Кішка грається, ловить щура, потім відпускає — ви будете дуже близькі до фінансового процвітання. Тільки від вас залежатиме, чи зможете ви його дістати.

До чого сниться кішка

Раз вже ми взялися говорити про щурів, і про методи їх винищення, то кішка звичайно, найдієвіший знаряддя проти них. Але що символізує кішка, як окремий символ сновидіння?

Кот — досить неоднозначний символ. Тлумачення сну безпосередньо залежить, що робила кішка уві сні, як при цьому відчували себе ви.

Кішка, мирно спляча на дивані, в кріслі — знак миру і злагоди в сімейному колі.

Кот, лаку молоко — до вірного і чуйному одному.

В цілому ж кіт, особливо білий — знак, що ви не розглянули зрадника і ворога. На вас «точить зуби» людина, на якого б ви в житті не подумали.

Крім усього іншого, для жінки кіт уві сні, може означати, що її хлопець перебуває в активному пошуку.

А, наприклад, такий сценарій сновидіння, де мугикаючи сторожить у норки щура, означає, що ви будете обмануті близьким і рідним людиною.

Епілог

Як відомо, люди ставлять над щурами досліди, сновидіння може означати, що ви відчуваєте себе «під ковпаком». Хтось сильніше вас, керує вашими діями і помислами. Зловити і вбити щура, в такому випадку, позбудеться від гніту.

Подібні сни даються для того, щоб ви вчасно переосмислили свою поведінку, переглянули свої пріоритети, позбулися непотрібного баласту, і стали сильнішими. Якщо вам вдасться виконати всі ці пункти, ніякі вороги вам не страшні. Крім того, дуже важливо жити в ладах зі своєю совістю, не робіть незаконних або підлих вчинків і отримуйте радість від кожного прожитого дня.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: