Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться змія в будинку?

До чого сниться змія в будинку?

Зміст:

Сонник Змія в будинку

Відверто лякають сновидіння не так вже й часті. Насправді, серед людських снів переважають сіро-коричневі ведення, які погано запам’ятовуються і не несуть ніякої важливої ​​інформації. А ось якщо в нічні марення прорвалася жива рептилія — ​​то це точно знак. Але ось розтлумачити, до чого сниться змія в будинку, виявляється зовсім не просто.

Якщо наснилася змія, яка чітко і як би розуміючи навколишнє оточення, заповзла в ваш будинок, не поспішайте засмучуватися, чекаючи бід і нещасть. Цілком можливо, що у вашому будинку з’явиться ще один член сім’ї. Але це може бути і довгоочікуваний гість, і вельми несподівано зачата дитина.

Бачити уві сні величезну особина — зіткнуться з сильною і авторитетною особистістю. Чим агресивніше змія зі снів була налаштована до вас, тим важче буде протистояння з цією людиною. Вбити її одним ударом — швидко розставити всі крапки над «і» і враз вирішити всі питання.

Для того, щоб тлумачення було найбільш глибоким, потрібно згадати максимально можливу кількість моментів:

Всі ці моменти мають виняткову важливість для тлумачення снів. Також важлива стать сновидіння. Тому що для жінки це холоднокровне частіше означає суперницю (хоча сонник Фрейда, наприклад, упевнений, що в такій химерній формі жінці може приходити в нічних мареннях коханий). А чоловікам такі сни сняться перед важким душевним випробуванням, яке потрібно буде пройти, не втративши власної честі.

Місце зустрічі

Якщо наснилася змія в будинку

Від того, в якій частині будинку уві сні була виявлена ​​змія, буде залежати головне тлумачення: в якій сфері життя настають зміни. Але тут дуже важливо поділ за статевою ознакою. Адже кухня — це домівка, це прерогатива жінки. А ось вітальня — абсолютно чоловіча сфера, адже там зустрічають гостей, а значить, першим повинен виступати чоловік.

Сон сниться чоловікові

Якщо молодому чоловікові довелося бачити змію у власному будинку — це досить неоднозначне сновидіння. Адже з одного боку, як вважає сонник Фрейда, воно може означати себе самого, тобто власне его і потаємні частинки душі. А з іншого — величезний пітон, який повністю обвиває тіло уві сні, це символ авторитарної жінки. І нею може виявитися як дружина, так і мати сновидіння.

Зустріч за столом

Виявити у себе на кухні більшу змію — до знайомства з представницею протилежної статі. Якщо уві сні ви її боялися — значить, це ваша майбутня начальниця. А ось її сприятливе поведінка може говорити про те, що вам має бути вибір між двома жінками. І від нього буде залежати ваше подальше сімейне життя.

Пригріти змію на грудях

Коли змія сниться до зради

Бачити в своєму ліжку величезну змію — до можливу зраду. Але, якщо вам сниться, що величезна гадина повністю обвила тіло, і стискає його до хрускоту кісток — поганий знак. Над вами має владу якась жінка. І просто зобов’язані коритися їй. Що буде, якщо ви відмовитеся це зробити — поки незрозуміло. Можливо, вона просто розчавить вас, а можливо, просто відпустить.

Поява в вітальні

Якщо чоловікові довелося бачити змій у вітальні — це, як не дивно, нейтральний знак сновидіння. Ми завжди зустрічаємося з різними людьми. І кожен з них відіграє певну роль в нашому житті. Іноді, це дуже важкі і болючі уроки, але без них ми б не набули безцінного досвіду.

Багато рептилій, які дивним чином опинилися у вашій вітальні означають, що вам доведеться брати участь в якомусь зібранні на роботі. І воно виявиться для вас дуже неприємною подією.

Якщо вони все нападають на вас, шиплять і жалять — будьте готові отримати свою порцію негативу під час цієї події. Ті люди, яким ви безмежно довіряли, виявляться на перевірку занадто цинічними і лукавого.

Змія приснилася жінці

Як правило, змії в жіночих снах є уособленням суперниці. І тільки деякі джерела, як наприклад, сонник Фрейда, вважають, що величезний страшний змій може символізувати владного і авторитарного чоловіка.

Для жінок також місце, в якому вона побачила уві сні змію, є знаковим. Кухня — територія сім’ї, споконвічних традицій і довіри між подружжям. Спальня — інтимні стосунки. А туалет — приховані емоції.

Дві господині на кухні

Маленька ручна змійка — до вагітності

Бачити на кухні велику чорну змію — дуже поганий знак. Жінку такий сон намагається попередити про те, що її сімейне життя може тріщати по швах, і це не завжди вина суперниці. Іноді в такому химерному образі може з’явитися думка чоловіка, про те, що життя в стінах цього будинку для нього стала нестерпною.

Суперниця — в спальні

Трохи неоднозначно для жінки бачити уві сні змію у власній спальні. І особливо — в ліжку. Якщо народний і древній сонник, швидше за все стане застерігати від можливої ​​зради чоловіка, то сучасний психологічний сонник скаже, що величезний змій вод ковдрою може означати деспотичного і занадто авторитарного чоловіка. До подібних інтерпретацій можна віднести навіть сонник Фрейда, який став родоначальником таких теорій.

Темна сторона душі — в туалеті

Рідко який сонник приділяє достатньо часу такого способу, який уві сні з’явився в туалеті. А дарма, адже побачена змія в відхоже місце — це знак того, що людина прагне до знань, але боїться собі дозволити прийняти їх з усією душею.

Настрій рептилії

До дрібних проблем

Для того, щоб пояснити, що означає змія зі снів, важливо також враховувати особливості її повадок. Так статечне довге холоднокровне, яке як би навіть не помічає вас, може символізувати якусь персону. І найсумніше в цьому сні те, що вам, навіть проти власної волі доведеться їй підкоритися.

Зовнішній вигляд

Залежно від того, як виглядає приснилося холоднокровне, можна говорити про розвиток найближчих подій з вашими новими чи старими знайомими. Так, маленькі змійки означають хитрих і спритних пліткарки. Вони ніколи не висловлять вам свої претензії в очі, тому що занадто боягузливі. А ось поширити наклеп для таких людей — це найприємніше заняття.

Великі або величезні змії уві сні означають авторитетну особистість, наділену певною владою. Якщо ви вступаєте з ним в явну боротьбу, значить це ваш конкурент. Вдалося вбити його уві сні — зможете достойно витримати суперництво, вигравши його при цьому.

Колір змії також має значення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: