Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться змія яка кусає?

До чого сниться змія яка кусає?

Зміст:

Сонник онлайн змія яка кусає

Змія — символ разючих контрастів. У садах Едему змія спокусила Єву, тому вона повноправний символ спокуси, сексуальності. У індусів — це знак духовного відродження. Вони вірять, що енергії людини таяться в куприку, згорнувшись змією. Розкручуючи кільце за кільцем, змія рухається уздовж хребта, активує всі чакри і тягне за собою духовне просвітлення і зцілення. Здатність рептилії скидати стару шкіру, щоб повернути собі молодість і можливість рости, служить символом змін, мудрості і довголіття.

Яке ж тлумачення можуть мати ці символи уві сні? Всі люди здатні бачити сни. Але не всі вміють читати знаки і повідомлення, які несуть сновидіння. А чи здогадуєтеся Ви, до чого сниться велика змія?

Якщо наснилася велика змія

Анаконда

Давайте, полюбопитствуем, відкривши сонник. Вона — знамення вагомих бід і навіть реальних катастроф. Якщо на снилося, як вона змінюється в розмірах, стаючи більше, слідчо Ви не розумієте істинного діапазону проблеми і схильні перебільшувати.

Сонник віщає, якщо уві сні анаконда привиділася жінці? Це обіцяє успіх серед чоловіків. Прівідевшіеся чоловікові, анаконда віщує зустріч з майбутньою дружиною, прекрасною господинею, берегинею затишку в домі. Анаконда з іншими тваринами — вісник зустрічі зі старою подругою.

Анаконда впала з висоти — остерігайтеся недобрих намірів оточуючих. Сниться анаконда, що хтось принесе без дитинчат, як жертву богам — вісник багатства, анаконда з дитинчатами — багате життя Ваших дітей.

Змія в воді

Змія в водоймі

Привиділася змія, плаваюча у воді? Незабаром чекайте просування в кар’єрі або переїзд. Змія в воді може вказати на наближення депресії. Змія плаває у воді, але не водоёмной, а акваріумний — шукайте лицеміра серед друзів.

Сниться, що змія в воді згортається кільцем — опинитеся в плутаною ситуації, з якої нелегко вийти.

Вкусила в воді-до програшу. Купатися у воді зі зміями — інтриги, підступні змови. Змії плавають в каламутній воді? Гарантія, що Ви не будете вплутався в небезпечну аферу, але будете оповиті наклепом. Якщо змії в прозорій воді, вірно те, що Ваша пильність присипляється під виглядом благих намірів.

Мертва змія спливла — до перемоги над ворогом. Змія, яка вигинається в воді — до каяття. Рідко змії в воді — до загибелі сплячого.

Змія в вашому домі

Змія будинку, як домашня тварина, попереджає про те, що Ви самі дали привід бути залежними від людей. Оселилася будинку змія — сигнал про таємні задуми близьких. Бачити багато змій будинку, значить, навколо Вас багато заздрісників і лицемірів. Бійтеся їх інтриг, наслідки від яких можуть стати несподіваними. Втішна новина, що сповіщає очікування великого успіху у всіх Ваших починаннях, коли кожна змія, в загальній масі, біла.

Суть в забарвленні

Чорна змія

Бачити уві сні чорну змію — мати проблеми всередині психологічного характеру. Це зажадає від Вас прийняття сміливого рішення, щоб знайти вихід з положення. Нерідко сни, де Ви бачите чорну змію, вказують на необхідність в спокуту провини перед кимось. За ворушити свою пам’ять. Може спливуть якісь «грішки».

Жовта, не залежно від розміру, змія — ознака неоднозначний. Потрібно робити акцент на поведінці тварини. Якщо воно не агресивно, прийміть до уваги, що глибоко в Вас причаїлися запаси енергії, не використані Вами чомусь.

Якщо жовта рептилія на снилася вповзає в будинок, то це сприятлива ознака. Він обіцяє прибуток, у разі влучного стратегічного рішення. А ось жовта змія, що обвиває дерево сниться до розпусти. Якщо жовта Змеюшка гріється на сонці — то до хвороби або турботам.

Прекрасно, коли на снилася зелена змія. Це джерело успішності, зростання і процвітання. А тому зелена змія пророкує новий етап життя, позбавлення від, давно вже вичерпали себе, звичок і ритуалів.

Уві сні зелена змія в’ється вокруг да около Вас — це знаменує перешкоди, що заважають поліпшень у Вашому житті. Особливо, якщо зелена змія обвила тіло сплячого і змінює забарвлення, значить в душі дуже багато сумнівів.

Застерігає від небезпечної ситуації, прийдешньої попереду, змія червоного або червоного кольору.

Біла змія

Давайте, тлумачити сни, де героїня біла змійка. Це, шикарний ознака. Фортуна удачі негайно спрацює, колесо закрутиться і гроші попливуть в руки і в будинку достаток. Від великого виграшу або ще що. З великою ймовірністю втілення цього на яву, висловлює клубок з білих кучерявих змій.

Мінімальних розмірів біла змія трактується двояко. Або Вам звернути увагу на своє здоров’я, або придивитися до нового знайомого. Найімовірніше він ненадійний і не щира людина. Біла змія, яка скидає шкіру, натякає на неправильний спосіб вирішення існуючих проблем.

Бачити кілька білястих змій, які в’ються навкруги Вас — чекайте значимої інформації. При розумному впровадженні її в життя Вас чекає величезний успіх. Біла змія — провісник успіху в давно безнадійному справі. Біла змія повідомить про отримання знань.

Сновидіння чоловіків і жінок

Якщо вагітній жінці вона уві сні з’явилася, знати доньці бути.

Про що мовить сонник

Змія в вашому сні

Сняться лазять змії? Бути переростання обопільного неприйняття в неприховане протистояння.

Сняться відповзає змії — вісник перемоги над недругами.

Коли тварина не ховається від Вас, а навпаки, нападає, знати з’являться брудні, невиправдані плітки про Вас. Явно відверта, безсоромна наклеп.

Сняться, мають отрута, змії? Це говорить про сутичці з недоброзичливцем, де Вам перемоги не знати, тому як людина, яка нападає, буде більш витонченим.

Бачити мертву змію — застереження до того, що слід бути настороженим по відношенню до оточення, особливо до нових знайомих. А якщо, мертва змія раптом, раптово нападає, то Ваша пильність, завдяки довірливості, була явно приспана.

Бачити змію, вкусила Вас — сигнал про глибоке розчарування в найближчому.

Бачити змію в будинку і не в силах щось зробити — підступне і відверта зрада.

Все трактують по-різному

Сонник Міллера

Безліч змій

Міллер стверджує, що бачення сплячим змії не обіцяє щастя. Якщо сняться рептилії, серед яких Ви перебуваєте, виходить десь на підсвідомому рівні, є боязнь і невпевненість у своєму здоров’ї. Але, бачити уві сні, що Ви знищуєте змію, незабаром Ваша непохитна рішучість змусить оточуючих рахуватися з Вами.

Вкусила Вас змія в будинку — підступи недругів завдадуть Вам шкода. Якщо у Вашому будинку змія стискає Вас кільцями — недруги опорочат Вас, а Ви безсилі що-небудь змінити. Якщо Ви в своєму будинку тримайте на руках велику змію — обіцяє грамотне рішення питань.

Магічний сонник

Якщо наснилася величезна змія — знати проти вас назріває відкрита війна.

Сонник Катерини Великої

Бачити уві сні змію, яка швидко збільшується в розмірах — Ваша безпечність буде причиною захворювання.

Сонник Ванги

Уві сні бачити змію найбільших розмірів тлумачиться двояко — в сенсі сигналу про смертельну хворобу родича, знайомого людини, або ж назрівання радикальних змін в світі, на користь зла.

Сонник Фрейда

Зигмунд Фрейд

Фрейд тлумачить сни з висоти психоаналізу. Тому його роздуми про значення снів цілком різняться з іншими відомими сонниками. За його уявленням, зміеподобное тварина уві сні — це символ фалоса.

На снилося, що цілуєте рептилію? Вам просто необхідно випробувати всі фарби почуттів при оральному сексі. По суті, Ви вже давно до цього готові і не особливо приховуєте.

Наснилося, що Ви милуєтеся гадів? Це Ваша рішучість до насолоди любовного дійства з різними сексуальними вишукуваннями і нетрадиційними варіантами. Особливо це властиво жінці.

Навпаки, якщо тікаєте від змії — боїтеся або не хочете дозволити прогалини і непорозуміння в сексі з улюбленим або просто партнером.

Трактування в різних сонниках

Сонник Езопа передрікає власнику сну біди і неприємності з боку сторонніх і людей з його оточення, викликані їх вогкою сутністю.

Нострадамус тлумаченнях снів відзначав: «Згідно з Біблією змія — це якийсь символ, який повідомляє людині про його гріхопадіння, про порушення Божого закону»

Місячний сонник стверджує, що бачити тваринного з класу плазунів, коли людина є сплячим — до очікування хвороби. Але якщо Ви вбили змію, то це гарантований символ одужання.

Розгадуючи сни, враховуйте свій темперамент, власні передчуття, знак зодіаку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: