Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться знайомство з батьками хлопця?

До чого сниться знайомство з батьками хлопця?

Зміст:

Сонник знайомство з батьками хлопця

Варто уточнити, якщо дівчині або хлопцю в найближчому майбутньому належить реальне знайомство з батьками своєї другої половини, то сновидіння смислового навантаження не має. Такого не передбачається, або дана подія вже давним-давно відбулося, звичайно, сновидцу буде цікаво дізнатися, до чого сниться подібне.

До чого може снитися знайомство з батьками

В цілому таке сновидіння обіцяє швидке узаконення ваших взаємин. Батьки хлопця в гарному настрої, ставилися дружелюбно, то шлюб буде приємним.

Думки сонників про знайомство

Якщо уві сні знайомилися з батьками хлопця

Але якщо вам приснилося щось незвичайне, якась деталь не дає спокою, бажано не мучитися здогадками, а перегорнути сонник, і бажано не один.

Жіночий сонник

Батьки щасливі, доброзичливі, посміхаються, таке сниться до щасливого шлюбу, у вашій сім’ї пануватиме довіру і взаєморозуміння.

Бачити батьків хлопця у себе в гостях — зміни в житті, в кращу сторону.

Наснилося, що мама і тато хлопця одягнені у все чорне, сумні, в такому випадку сонник говорить, що подібне може снитися до серйозних неприємностей і розчарувань.

Хтось із них погано себе почуває або нудьгує — тимчасова темна смуга в житті. Але не переживайте, вона скоро пройде.

Сонник 21 століття

Сонник мандрівника

Батько і мати вашого хлопця чи дівчини — це рада, допомога, вказівка ​​правильного шляху. Але разом з тим, вони можуть означати тиск на вашу волю, попередження про небезпеку, вказівка ​​на неправильні дії.

Якщо сниться знайомство з неіснуючими батьками — постарайтеся запам’ятати їх слова, вони можуть бути прямою вказівкою на ваші помилки, або ж попереджати про направлення, з якого йде біда.

Неприємне знайомство

Чи вдало пройшло знайомство

Якщо перша зустріч з мамою, або обома батьками хлопця, дівчата закінчилося сваркою, то сонник обіцяє закоханим поява непорозуміння. Довіра і любов зникнуть.

Також варто звернути увагу на те, хто став ініціатором сварки. Якщо, остання відбулася з вини батька, або матері нареченого, або ж вони вели себе не гідно, то неприємності у взаєминах відбудуться саме з їхньої подачі.

До чого сняться злі або роздратовані батьки — до того, що у вашій дружбі, а можливо і спільного життя з молодою людиною буде багато факторів, які будуть вам заважати. Тільки велика і щира любов зможе подолати їх.

До чого сниться знайомство з мамою

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: