Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться золота рибка?

До чого сниться золота рибка?

Зміст:

Сонник золота рибка

Починаючи з раннього дитинства, ми дізнаємося різні історії про добру фею, чарівну паличку, жар-птиці, золоту рибку. У чому суть цих персонажів? Герой, не докладаючи в принципі ніяких особливих зусиль, отримує виконання всіх своїх бажань, тут і зараз.

Важко знайти людину, яка б відмовилася мати в своєму арсеналі річ або істота, здатне задовольнити будь-який його бажання. Відповідно немає нічого дивного в тому, що періодично нам сниться казковий персонаж.

До чого сниться не просте рибка

Приснилася морська чарівниця

Отже, вам приснилася золота рибка, що може означати такий сон? Чи можливо, що ваші бажання і мрії почнуть блискавично збуватися?

Не забувайте, що у вас буде можливість згадати лише три заповітних бажання, не промахніться.

Тлумачення популярних сонників про казкову красуню

Варто зауважити, що в цілому тлумачення буде позитивним. Хоча не варто виключати кілька нюансів, які можуть істотно змінити прогноз.

Бажано шукати такий сонник, золота рибка в якому буде розглядатися з різних ракурсів.

Сонник Міллера

Золоті рибки сняться перед захоплюючими подіями в житті сплячої людини.

Тримайте її міцно в руках і чекайте пригод, цікавих ідей, знайомств з позитивними і різнобічними людьми.

Молодій дівчині, на думку Міллера, сон обіцяє зустріч з багатим обранцем, який стане її чоловіком. Ваша спільне життя буде довгим і приємною.

Правда, коли рибка виглядає млявою, сонною або, що ще гірше, дохлої, то жінці таке сновидіння обіцяє неприємності в особистому житті. Можливо, ваш чоловік спочатку здасться вам подарунком небес, але з часом виявиться, що він домашній тиран, який контролює всі ваші дії.

Міфологічний сонник

Мешкає уві сні в акваріумі

Сниться золота рибка — ви марно вірите в неіснуюче насправді. Подібне бачення може обіцяти сновидцу розчарування, ви просто обдурить в своїх надіях. Не виключено, що якась людина пообіцяв вам певні блага, але в реальності він навіть і не думає їх надавати.

Місце проживання риби

До чого сниться рибка? Таке бачення варто розглядати від того, в якому місці ви бачили її уві сні:

Найбільш часто тлумачення сну, в якому казкова чарівниця хлюпається в акваріумі, дається саме жінці. Вважається, що це символ домашнього затишку, продовження роду, сімейних взаємин.

Коли рибка була жвавою, луска красивою — життя сплячої людини буде казковою, приємною і позитивною. В іншому випадку краще приготуватися до неприємностей, на вашу долю випаде багато бід і горя.

Дії уві сні

Тримати в сні в руках

Тлумачення неможливо без знання того, що робив сам сновидець уві сні і як поводилися рибки.

Сниться, що ви просто спостерігаєте за тим, як вони плавають — удача пройде повз вас. Це станеться через те, що ви полінуйтеся навіть палець об палець вдарити.

Тримати їх в руках — удача обов’язково посміхнеться вам, все збудеться так, як ви задумували спочатку.

Далі варто розглянути дії рибок у вашому сні:

До чого з легкістю виловити золоту рибку, пограти з нею і відпустити у водойму — ви вирушите в захоплюючу подорож, побачите багато нових місць, познайомитеся з цікавими людьми.

До чого врятувати рибку, бачити, як вона задихається на суші, але встигнути вчасно донести її до водойми? Ваше сімейне життя буде благополучним, нічого не затьмарить взаємини.

Не встигли відпустити її в воду — в родині станеться велике горе, яке сильно порушить звичний уклад життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: