Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться золотий браслет?

До чого сниться золотий браслет?

Зміст:

Сонник Браслет Золотий

Золото — дорогоцінний метал, з якого роблять прекрасні ювелірні прикраси. Практично кожна жінка є володаркою хоча б декількох таких дрібничок. Але якщо подібні іграшки приходять навіть уві сні?

Якщо приснився браслет, сон можна тлумачити відразу з двох сторін: як дорогу ювелірну прикрасу, яке символізує справжні і глибокі почуття, і як замкнуту систему, кільце без початку і кінця — символ вічності.

Зрозуміти, до чого сниться браслет і легко, і складно водночас. Тому що найголовніше в такому сні — почуття сновидіння і його основна життєва ситуація на сьогоднішній день. Важливо розуміти, яка сфера діяльності найбільш важлива в поточний момент і що саме зараз гризе сновидіння.

Головне — особистість сновидіння

Якщо приснився золотий браслет

Золото уві сні символізує особистісні відносини, інтимне розуміння важливості своїх душевних поривів, як сновидцем, так і самим близьким його людиною. Тлумачити, до чого сниться золотий браслет, безвідносно до особистості сновидіння, дуже важко.

Ювелірні прикраси сняться юній дівчині (незаміжньою)

Якщо дорогі прикраси сняться молодий незаміжньою дівчині, то незабаром їй доведеться випробувати серйозне і глибоке почуття. Чим дорожче і чим більше була блискуча дрібничка — тим серйозніше вона буде сприймати особистість коханого. Втрата її символізує розрив відносин.

Якщо коштовності сняться заміжній жінці

Для заміжньої жінки коштовності в більшій мірі символізують близьких (тобто дорогих) людей. Як правило, це діти (внуки), а якщо їх немає — другу половину. Але це не пристрасна любов, не яскраве палаюче почуття, а саме глибоке, всеосяжне. Це як старомодне бабусине кільце — важливі почуття, які воно несе, а не сама дрібничка. Втрата його уві сні — розставання або від’їзд.

Що означає подібний сон для чоловіка

Якщо браслет приснився чоловіку

Якщо чоловікові сняться коштовності, то вони найчастіше символізують становище в суспільстві і посаду. З іншого боку — браслет може говорити і про кровних кайданах. Це відносини з батьком або братом. А ось знайти його — це нові відносини з жінкою.

Чому приходять такі сни

З тих часів, коли гроші стали основним сенсом існування багатьох людей, сни з коштовностями почали символізувати найдорожче, що є у сновидіння. Якщо це почуття любові — значить коханого, а якщо діти — значить їх.

Подібні сни можуть бути викликані сильним переживанням за своїх дітей або за честь родини. А для чоловіка — це амбітні пориви не тільки для себе, але і для всіх нащадків.

Підсвідомість посилає подібні бачення, які алегорично зрозумілі і можуть розшифровуватися на інтуїтивному рівні. Такі сни залишають милостиве, тепле почуття і, як правило, людина не шукає сонник для його тлумачення, тому що інтуїтивно розуміє, що сновидіння позитивне.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: