Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться золотий ланцюжок з хрестиком?

До чого сниться золотий ланцюжок з хрестиком?

Зміст:

Сонник Золотий ланцюжок з хрестиком

Сни, в яких фігурують ювелірні прикраси, багатогранні і важкі для тлумачення. Тому що в них поєднується відразу кілька різних символів. Це і дорогоцінні метали, і символіка самого виробу (браслет, кільце або ланцюжок). Не варто також випускати з виду сам сюжет сновидіння, адже для того, щоб зрозуміти, до чого прийшла подібна мрія, потрібно згадати, як прикраса потрапило до вас в руки.

Якщо наснилася золотий ланцюжок з хрестиком, можна готуватися до нового життєвого періоду. Красиве, яскраве виріб говорить про те, що смуга невдач і труднощів закінчена. Якщо натільний хрест уві сні був великим — значить, вам доведеться покласти на себе нові обов’язки. Вони будуть важкими, але ви отримаєте за їх виконання гідну нагороду.

Деякі тлумачі вважають, що всі ювелірні прикраси, побачені уві сні, означають дорогих нам людей. Шкатулка з коштовностями може символізувати сім’ю або найближчих.

Що означає сон

Яскраві, блискучі красиві ювелірні прикраси говорять про позитивні зміни в житті, вважає сімейний сонник. Бачити уві сні, як вам кохана людина застібає на шиї ланцюжок з хрестиком — до укладення шлюбу. Якщо вона срібна — шлюб буде міцним, а запорукою щастя стане істинного глибоке почуття.

Якщо наснилася ланцюжок з хрестиком

Ідентифікація господаря

Для того, щоб зрозуміти, до чого приходить подібне мрія, важливо згадати, кому належала побачена уві сні ланцюжок з хрестиком. Цей момент важливий тому, що так буде простіше визначити, у кого повинні відбутися зміни в житті і як це співвідноситься з сновидцем.

Також важливо співвіднести якість виробу, матеріал, з якого він виконаний, і наявність хреста саме на ланцюгу.

Власна коштовність

Бачити уві сні золотий ланцюжок з хрестиком, яка існує в реальності — хороший знак. Швидше за все, ви вже давно не задоволені своїм життям. Але поки, ви не знали, як змінити цю ситуацію. Але скоро, відбудеться деяке подія, і ви зможете відкрити в собі головний талант і доторкнутися до свого призначення в цьому житті.

Чужа

Якщо сниться прикраса, яке належить не вам, потрібно бути дуже уважним, щоб зрозуміти, до чого підштовхує вас підсвідомість. Милуватися коштовностями в красивому магазині — зануритися в новий незвичайний світ. Можливо, ви познайомитеся з людьми з шоу-бізнесу або навпаки, з людиною, що має духовний сан.

Поява або втрата

Для того, щоб зрозуміти, до чого приходять подібні сновидіння, важливо згадати, звідки взялася золотий ланцюжок уві сні. Чим точніше вийде відтворити сюжет, тим легше буде зрозуміти, як буде краще діяти в ситуації, що склалася.

Загальна символьне значення

Не кожен сон з ювелірними прикрасами може бути розтлумачено так оптимістично. Головні підводні камені в тлумаченні може розшифрувати езотеричний сонник. Адже саме це джерело звертає увагу на окультну частина нашої підсвідомості, яка все-таки ще живе в багатьох з часів язичництва.

Символ рабства

Езотеричний сонник звертає увагу на те, що перші ланцюга були викувані для рабів. А сама нижча їх каста отримувала саме нашийник. Тому ланцюжок, нехай і золота може означати нові обов’язки. І вони можуть бути не особливо приємними.

Для дівчини отримати в подарунок таку прикрасу може означати заміжжя. Чим красивішим та привабливішим ланцюжок, тим вдаліше буде шлюб.

Срібна в такому випадку означає матеріальну скруту. Але якщо вона яскраво блищить і подобається сновидицей, то шлюб буде заснований на міцному взаємне почуття. Хоча, деякі матеріальні труднощі молодята все-таки будуть відчувати.

Якщо наснилася товста ланцюг

Широка, іржава або важка ланцюжок на шиї — поганий знак. Вам доведеться довго і старанно працювати, отримуючи за це жалюгідні копійки. Для юної дівчини це знак важкого заміжжя. Їй доведеться терпіти не тільки матеріальні нестатки, а й приниження з боку чоловіка. Особливо, якщо ланцюжок сильно давила уві сні на шию.

Чужа частка

Християнська релігія у східних слов’ян це суміш стародавнього язичництва та візантійського прояви віри. Зовнішньої символіці, яскравості і грандіозності обрядів надається набагато більше значення, ніж глибині віри.

Тому, натільний хрест супроводжує практично кожної людини, при тому, що він не обов’язково знає на пам’ять бодай одну молитву. Це найбільша даність традиції, що її порушує практично ніхто.

Такий стан речей призвело до того, що побачений уві сні натільний хрестик, вважався символом надійного захисту. Але так тлумачити сновидіння можна, тільки якщо хрестик існує в реальності і належить сновидцу.

Якщо ж це прикраса вам дарують уві сні, то потрібно готуватися до важкої роботи. Можливо, на вас з задоволенням перекладуть найважчі обов’язки, але піднесуть вам це як благо.

Знайти натільний хрестик і підняти його — звалити на себе чужу долю. Якщо він був гарний, блискучий і золотий — можливо, ви отримаєте те, про що так довго мріяли. Але не факт, що через деякий час вам не здасться, що ви живете чужим життям.

Срібний ланцюжок з хрестиком — служіння своїм близьким в повному розумінні цього слова. А ось простий, великий і важкий хрест на шиї — дуже поганий знак. Вам доведеться довго і наполегливо трудиться, щоб прогодувати себе і своїх дітей. Якщо він тисне на шию або тягне вниз — шлюб буде нещасливим, але у вас не буде вистачати рішучості розірвати його.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: