Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться золотий ланцюжок?

До чого сниться золотий ланцюжок?

Зміст:

Сонник Золота Ланцюжок

Ланцюг, це символіка зв’язку, яка уособлює взаємозалежність форм. Символіка ланцюга має на увазі з’єднані два елементи, і висуває ідею про існування ряду сполучених ланок, які перебувають між ними сполучених і йдуть слідом один одному. У цій концепції ланцюг близька до символізму сходів.

Символіка снів

Якщо наснилася золотий ланцюжок

У світі Морфея ланцюг може уособлювати священний шлюб. Це як ланцюг буття, уособлення доктрини світобудови, наділеного властивістю безперервності, так само як і завершеності, і градації. Золотий ланцюг — взаємодія двох полярностей. Сонники нам допоможуть зрозуміти до чого сниться золотий ланцюжок.

Альтернативне тлумачення

З внутрішнім емоційним станом і хвилюваннями пов’язують сонники образ ланцюжка уві сні. М’якість металу, як згладжує фактор страхів. Трохи докладніше про причини появи прикраси з цього металу у снах.

Сонник Міллера

Про безпідставність підозр в невірності свого партнера говорить сон, де хлопець підніс золотий ланцюжок в подарунок.

Якщо уві сні вона порвалася, це пророкує втрати, витрати. Це може сполучатися і з обривом зв’язку в стосунках.

На думку Міллера, коли приснилося, що ви купували цю прикрасу, значить наяву ви дуже обдурить. Ви забажаєте реалізувати якийсь підприємство, але не розрахуєте своїх можливостей.

Сонник Фрейда

Якщо бачили її на шиї

На думку психоаналітика бачити уві сні ланцюжок із золота у кого-то на шиї, викриває сновидіння в схильності проявляти зайвий інтерес до сексуального життя інших людей, через досить довгого утримання.

Якщо примарилося, що ви втратили цю річ, вказує на те, що сновидець в невіданні того, що відбувається за його спиною.

Сонник Ванги

Золоту прикрасу уві сні провидиця розцінює як звалилися удачу наяву.

Перебирати прикраси з благородного металу, значить у сплячого аристократичний смак.

Бачити мрії, де втратили золоті прикраси, передрікає позбавлення фінансових надходжень реально.

Нинішні трактування

Сучасні сонники, даючи тлумачення снів, враховують цінності, які притаманні людям наших поколінь.

Сонник Лонго

Білий маг впевнений, що ланцюг з кулоном віщує отримання дорогого, хоча і позбавленого смаку подарунка.

Така прикраса з кулоном у формі серця пророкує молодій дівчині заможного нареченого.

Наснилася ланцюг з кулоном, який зроблений власноруч, віщує назрівання дуже серйозного душевного розмови.

Сонник Цветкова

Була якісна або з браком

Золоті прикраси уві сні символізують відносини, щирість яких дорогого коштує. Це символ вірності друга, партнера, знайомого. А ланцюг символізує цілісність і надійність цих відносин. Однак, якщо в оздобленні був якийсь недолік, наприклад затиснуте ланка, це передрікає фальшивість відносин, і можливе шахрайство.

Сонник Хассе

Медіум міс Хассе висловлює думку, що стосовно ланцюжка з дорогого металу, яка приснилася, обіцяє придбання одного. Він стане для вас жилеткою, куди можна вилити свої сльози, він завжди буде поруч тоді коли потрібно.

Сюжети снів

Дії уві сні можуть повторювати ті ж рухи, що і наяву. Ланцюжок, це ювелірний виріб, який можна носити, купувати, дарувати, втрачати і багато іншого. Ці дії можуть і примаритися. До чого сниться золотий ланцюжок, якщо:

Тлумачення снів, де сновидицей знайшла золоту ланцюг, віщує прийом солідних гостей. А якщо вона була з хрестиком, то ці люди зіграють вагому роль в майбутньому.

Якщо подарували ланцюжок

Ще до чого сниться знайти золотий ланцюжок, тлумачення говорить, що рішення відкладеного питання буде легким, хоча здавалося складним.

Тлумачення сюжету, де вони подарували незнайомі люди, дає гарантію, що ваші друзі стануть надійною опорою у важкій ситуації. Отримана в подарунок від коханого вказує на ймовірність того, що ваші рідні скоро потребуватимуть вашої допомоги.

Тлумачення снів, де довелося бачити, як сновидцу вдалося вкрасти ланцюг з благородного металу, вказує на можливість дізнатися конфіденційну інформацію.

Бачити, як потім ви це виріб проковтнули, обіцяє доступ до пізнання наук, і успіх в кар’єрі.

Якщо під час крадіжки сновидіння зловили і відібрали награбоване, це віщує збиткові і нерентабельні угоди, марні клопоти, втрату майна. Тому не поспішайте відразу, не обдумавши, підписувати угоди сумнівного характеру.

Сонники призводять тлумачення снів, де примарилося багато ювелірних золотих прикрас і сновидец до них торкався. Скоро на вас покладуть відповідальну і почесну місію, з якою ви блискуче впораєтеся.

Бачити багато ланцюжків під склом на вітрині, передрікає великий програш.

Трактування снів, де марилося порвана ланцюг в руці, обіцяє сварки в родині.

Якщо порвалася

Якщо уві сні порвана ланцюг лежала на підлозі, це віщує несподівану удачу в розпочатій справі, хоча був ризик провалу.

Примарилося, що під час примірки в магазині золотий виріб, від руху руки рветься, значить вірогідний зрив якогось заходу. Але в цьому нічого сумного немає. Просто його потрібно перенести на деякий час.

Однак, якщо ланцюг на шиї рветься, тому що хтось сторонній за неї смикнув під час бійки, то захід слід або зовсім не проводити, або переглянути його тематику. В іншому випадку велика ймовірність подій, які поставлять під сумнів вашу репутацію.

Примарилося це виріб з хрестиком, пророкує прихильність начальства; з медальйоном — до дуже дорогим подарунком. Купили виріб з кулоном, скоро чекайте можливість спілкування з далекими родичами.

Коли сняться сни, де довелося наступити на ланцюг з кулоном, чекайте неприємностей на виробництві.

Якщо прикраса з медальйоном у вас на шиї, такі сни сняться до прийдешніх значимих подій.

До зміну місця проживання сняться сни, де ви не можете застебнути виріб із золота на собі. Сталося побачити, що воно потемніло, готуйтеся до захоплюючої і довгої відрядженні.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: