Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зорана земля?

До чого сниться зорана земля?

Зміст:

Сонник зорана земля

Земля вважається жіночим символом, і не тільки тому, що вона жіночого роду. Це символ родючості і материнства. З давніх-часів земля годує нас, ми плекаємо їжу, інші необхідні для нормальної життєдіяльності речі.

Колись люди були ближче до землі, вони обробляли її, кожен день обробляючи. Зараз ми втратили цей зв’язок. Нам здається, що нас годує земля, а супермаркети. Тим більше має значення такий символ, як зорана земля, якщо він з’явиться нам уві сні.

Землеробство уві сні

Припустимо, ви людина, яка в цілому не має нічого спільного з роботою з грунтом. І раптом вам сниться, що ви починаєте орати землю. Що може означати такий сон? До чого сниться зорана земля?

Прислухайтеся до Міллера

Густав Міллер створив тлумач снів вже досить давно, і весь цей час він займає лідируючі позиції у людей, яким цікаво, що було зашифровано в їх нічному баченні.

Приснився город

Коли сниться власний сад чи город з акуратно зораними грядками, то сновидіння очікує матеріальне благополуччя. Успіх супроводжуватиме в будь-яких починаннях.

Негативно розглядалася Міллером одяг сновидіння, якщо уві сні вона була сильно забруднені свіжими грудками бруду. Ви ризикуєте серйозно захворіти, або ж надовго розлучитися зі своїм звичним оточенням. Можливо, незабаром вам доведеться на певний час виїхати.

Коли ви обробляєте угіддя за допомогою техніки, то вас в реальності можуть обтяжувати неприємності і великий обсяг роботи, що навалився на вас.

У Міллера є ще кілька прогнозів в залежності від дій сновидіння в нічному баченні:

Подібні бачення з точки зору психології

Якщо ви любите розглядати будь-який символ сну з точки зору психології, то в помічники варто брати саме психологічний сонник.

Відповідно до даного сонником, земля представляє собою мир і спокій в родині. Це символ домашнього вогнища. Якщо ви займаєтеся її обробітком, то і в реальності ви намагаєтеся привнести в свій будинок спокій, любов, благополуччя.

Наснилися сходи

Щоб дізнатися, що пророкує вам сон, варто розглядати і супутні символи. Якщо ви бачили сходи після своєї роботи, то вас чекає сприятливий період. Коли ви обробляли суху землю, з безліччю каменів, не могли переорати її, то і в житті вас обтяжує ситуація, що створилася. Може ви не знаходите взаєморозуміння, родичі не приймають вас.

Тлумачення інших провісників

Благо, зараз не варто шукати провидця, щоб він допоміг вам розшифрувати нічне бачення. Варто тільки вивчити тлумачі і самому відчути себе провісником. Залежно від сценарію нічного сновидіння ви зможете підбирати і джерело, що в повній мірі передбачить майбутнє.

Сонник медіума Хассе

Земля сниться до грошей. Але якщо ви будете її копати, то тлумач дає невтішний прогноз. Подібне бачення може приснитися до швидкої смерті. Не виключено, що ви втратите близької людини.

Езотеричний сонник

Наснилися поля перед засівом

Сни про землю можуть говорити про те, що ви сильно загрузли в повсякденних справах і не відчуваєте ніякої радості. Коли ж ви бачите людей, що перекопують її, то деякі люди очікують вашої смерті.

Сонник Чжоу-Гуна

Спостерігати уві сні зорані, акуратні поля — вас чекає процвітання і матеріальне благополуччя.

Погано, коли ви бачите, що земля дуже суха, покрилася тріщинами, сходи в’януть — такий сон віщує наступ тривалої хвороби. Крім того, сновидіння може відвідати нещастя. Сенс тлумачення снів в тому, що у вас буде час підготуватися до важких часів, і, по можливості, запобігти біді.

Сонник чаклунки Медеї

Як вважає даний сонник, зорана земля уві сні — символ родючості, матеріального достатку, щасливого життя. Також тлумач говорить про те, що сновидіння очікують швидкі зміни, а для молодої дівчини сновидіння говорить про швидке заміжжя.

Коли ж земля уві сні суха, що не родюча, кам’яниста, то вас будуть переслідувати невдачі. Ви не вдаватиметься навіть те, що ви з легкістю робили останнім часом.

Коли ви самі зайняті посівними роботами, орудуєте лопатою, то зумієте домогтися успіху тільки в тому випадку, якщо будете трудитися не покладаючи рук.

Французький тлумач

Приснився сухий неживий грунт

Це джерело розглядає даний символ з позиції того, кокой буде майбутня дружина у сплячої людини:

Земля уві сні була до горизонту засіяна хлібами — до родючої роботі, успішної трудової діяльності.

Сонник Мандрівника

Символ землі — символ вашого життя, так званий фундамент, то, на чому тримається ваш побут. Коли вона повністю висохла, ви бачите тріщини, то вас чекають збитки, матеріальні втрати, загальний занепад сил, як моральних, так і фізичних.

Коли на своєму городі ви бачите квітучі клумби, що ви створили власними руками, то у вас буде вдала сімейне життя, спокій і достаток.

Зорана земля — ​​ви відмінно попрацювали, вам воздасться за ваші труди.

Коли ви бачите просто розритий ділянку, бруд, то вас чекає горе. З життя піде близька людина.

Оранка означає, що сновидіння чекає важка робота, але це не обов’язково негативний сон. Якщо ви станете працювати щосили, то незабаром будете винагороджені.

Наснилася оранка

Сонник 21 століття

Коли вас сильно зацікавив ваш сон про польові або городні роботи, то даний тлумач — мабуть, найкращий джерело, що дає найбільш повну інформацію:

Городні роботи

Якщо сняться городні роботи

Тлумачами досить позитивно сприймається сон, в якому вам довелося гнути спину на городі. Звичайно, варто відразу виключити ті моменти, коли подібне бачення стало вам після подібних робіт в реальності. Також не варто братися за тлумач, якщо сновидец збирається їхати на дачу, і загальний обсяг майбутніх робіт вселяє в нього дикий жах. У таких випадках психіка просто відображає ваші переживання в реальності.

Але якщо вам не потрібно працювати на земельній ділянці, ви в принципі не були зайняті подібними справами останнім часом, то побачений уві сні город обіцяє вам благополуччя. Вважається, що навіть самий невелику ділянку, що відведена вами уві сні на вирощування овочів, говорить про те, що незабаром у ваше життя прийде матеріальне благополуччя. Ви в повній мірі зможете дізнатися, що таке дім «повна чаша».

Як вважає сонник, орати землю уві сні — символ удачі. Сновидець йде правильною дорогою і незабаром зможе домогтися бажаного. Ви працюєте над прибутковою справою, привносите в свою роботу нововведення, і це не може бути не помічено начальством. Коли ж у вас є власна справа, то незабаром прибуток перевершить всі ваші найсміливіші очікування.

Але навіть суха і кам’яниста земля — це лише символ тимчасових труднощів. Ні в якому разі не варто опускати руки. Якщо ви і далі будете прикладати зусилля, то все обов’язково вийде. Сновидіння всього лише говорить про те, що не варто розчаровуватися і відступати від наміченої мети.

Інші передбачення

Сонники розглядають будь-які польові роботи як знак того, що сновидець зуміє всього добитися своєю чесною працею. Ви не звикли йти по головах, брехати і привласнювати собі чужі заслуги. Коли доля винагородить вас за старання, ви зможете спати спокійно, так як ваша совість буде чиста.

Добре, якщо під час польових робіт ви були босоніж і відчували ногами вологу землю. Це бачення говорить про те, що у вас все в повному порядку в інтимному житті. Ви задоволені своїм партнером, і ці почуття взаємні.

Якщо земля у сні була холодною, то ваш організм ослаб, варто по можливості виявити недугу і почати лікування. Чим раніше ви це зробите, тим менше буде втрат, як часу, так і фінансів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: