Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зрада чоловіка?

До чого сниться зрада чоловіка?

Зміст:

Сонник зрада чоловіка

Багато заміжні жінки боятися зради чоловіка до такого ступеня, що страх переростає в манію, і вони бачать суперницю в кожній зустрічній жінці.

Тож не дивно, що такі страшні картини можуть подаватись і у снах. Питання, до чого сниться зрада чоловіка, має важливе значення.

Тлумачення сонників

Жоден поважаючий себе сонник не пропустив цю тему, відповіді можна знайти в будь-якому тлумачі снів.

Сонник Міллера

Бачити уві сні як зраджує чоловік, значить, на думку Міллера, ви занадто довірливі і сприймаєте все як дане, не замислюючись, правда це чи брехня.

Сни, де чоловік змінив, потім щиро розкаявся, означають — ви не задоволені теперішнім станом справ.

Друга половина змінила усвідомлено, через помсту — в реальності в сім’ї все гаразд.

Сонник Ванги

Якщо чоловік змінив уві сні

Після снів, в яких бачили невірність чоловіка, всі плани підуть прахом. Чекайте тривалий період депресії, зневіри.

Якщо уві сні у чоловіка намір змінити, але в останній момент він відмовився від цієї затії, значить ви вольова людина, зможете подолати всі перешкоди на шляху до поставленої мети.

Сонник Лоффа

В даному джерелі даються тільки позитивне тлумачення подібних снів:

Сонник Лонго

Цікаве тлумачення снів про зраду надає даний сонник. Будь-яка зрада уві сні, вважається підсвідомим бажанням в реальності зробити вчинок надзвичайний і заборонений.

Хоча, у подібних снів є ще один підтекст — ви занадто сильно переживаєте за вірність супутника життя, переносите тривоги в світ Морфея.

Езотеричний сонник

Приснився сон, в якому чоловік зраджує з вашою подругою — всі надії і плани безрезультатні.

До чого сниться зрада чоловіка

З ким змінив

Такий сон не можна розглядати однобічно, важливі кожна деталь, коли, з ким, ваші емоції, чи було каяття з його боку. Важлива також ваша реакція, що ви зробили, обняли його, почали бити.

Не останнє місце займатиме і день, в який вам наснився сон. Існує думка, що сни, які відвідали нас з четверга на п’ятницю віщі.

Діючі лиця

Як і в реальному житті, важливо, але і цікаво, з ким саме у чоловіка була близькість.

Зрада з незнайомкою

Чоловіки за своєю природою моногамні, так був влаштований світ, що самець повинен запліднити більшу кількість самок, для продовження свого роду. І хоча ми давно вже відійшли від тих часів, все ж деякі особини чоловічої статі, повертаються до витоків.

Сон, де ваш улюблений мав інтимну близькість з незнайомою жінкою, не з приємних, але що він може означати? Нічого конкретного, просто у вас внутрішній конфлікт із самою собою. Емоції, який ви ретельно приховуєте днем, вночі знаходять вихід в сновидіннях. Часто таки сни сняться жінкам, у яких є розбіжності з чоловіком, і вони з певних причин не можуть їх вирішити.

Фізичний контакт з сестрою

Якщо вам наснився сон, в якому довелося бачити секс чоловіка і вашої сестри, то це поганий знак. Ви розчаруєтеся у своїй роботі, яка перестане ладиться, всі ваші проекти і напрацювання розіб’ються об стіну нерозуміння керівництва.

Найближчим часом не варто робити ніяких вирішальних дій. Не починайте нових справ, які не признавайтесь в ваших почуттях, це принесе лише шкоду.

Перелюб з подругою

Якщо змінив з подругою

Бачити злягання улюбленого зі своєю подругою — нічого не віщує. Це ваші внутрішні страхи, ви вважаєте себе гірше подруги в якихось сферах життя. Постійно удосконалюйтеся, і подібні сни не будуть докучати.

Дізнатися, що коханкою чоловіка є його подруга, це ознака того, що незабаром вони посваряться, і стануть ворогами.

Сни по днях тижня

Вважається, що якщо сни про зраду сняться в понеділок, вівторок — не варто звертати на них жодної уваги.

Середовище — поганий день. Якщо жінці сон сниться з середи на четвер, то вона часто стикається з зрадами. На жаль, це не стільки вина чоловіка, скільки ваша карма.

Що стосується четверга, дізнатися, що означає зрада уві сні — тлумачення наступне. Можливо партнер і не змінював вам, але всерйоз про це замислювався. Повторимося, що сни з четверга на п’ятницю сонниками вважаються віщими.

Бачити уві сні як чоловік зраджує з іншою людиною, в п’ятницю, часто означає, що у благовірного з’явилася постійна коханка.

Головне вжити заходів, щоб чоловік не став колишнім. Так як сни в п’ятницю означають сталість. Чоловік дуже захоплений новою пасією.

Подібний сон з’явився в суботу, то очікуйте зрада, і не обов’язково від чоловіка. Зрадити можуть діти, родичі, кращі друзі.

Недільні сни, як правило, відповідають за здоров’я, поганий сон — погіршення здоров’я, хороший — поліпшення.

Не забувайте, що важливий момент для тлумачення — день тижня, в який приснився сон.

Наслідки зради

Якщо били чоловіка

Важливі є підсумок невірності чоловіка, коли факт уже відбувся.

Бити чи не бити

Бити чоловіка в сновидінні — до гармонії і спокою в спільному житті. Бити за зраду, яка сталася на ваших очах — до вірності і щирої любові чоловіка.

Єдина поправка, якщо ви в реальності дуже ревниві і переживаєте з приводу вірності чоловіка, то таким чином, уві сні, може виходити ваша агресія. Згадайте, швидше за все, вам доводилося часом стримуватися, щоб не бити чоловіка через його непоступливість, або інших неугодних якостей. Таким чином сновидіння не містить тлумачення.

Не спійманий не злодій

Буває й така ситуація, коли чоловік сам зізнається у своїй зраді. Якщо вам сниться визнання чоловіка в невірності — уважно вслушивайтесь в слова чоловіка. Десь в них може прослизнути потрібна інформація. Можливо, в реальності чоловік не зраджував, але в родині явно є неполадки. У його визнання, вкладено кодове слово, яке повинно навести вас на думку, як відновити колишні стосунки.

Підсумки

Головне правило, в які б дні не снився вам сон, і що б він не віщував, не варто кидатися у вир з головою. Для початку поговоріть зі своїм чоловіком на чистоту, з’ясуйте, які моменти вас обох не влаштовують. Адже необдуманими діями, ви можете перетворити коханого чоловіка, на колишнього.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: